PDA

Покажи пълната версия : Goblenite i magiata



Slava74
03.03.2009, 21:13
4etoh vav foruma, za goblena Efigenia, koito nosi neshtaastie...
Ne znam kak izglejda toi i zashto se nosi takakv sluh, kakva e istoriata?

Ako niakoi znae neka da pishe...

Az sega shia "momi4eto s knigata", dali i toi ne e svarzan s niakva magia ili poveria?:-|

Nikol_82
03.03.2009, 22:28
Итересно :confused: не се сещам за този гоблен,но за конете на водопой съм чула,че те носят късмет на този ,който ги е ушил ,и че всеки себе уважаващ се гобленар трябва да го има :confused: Нека по-опитните да споделят :idea:

yonka
03.03.2009, 23:10
Първо искам да отбележа,че в поверия ,магии и т.н. не вярвам! За Ифигенията съм чувала ,че носи нещастие,защото чакала любим човек а той не се завърнал .А ето как изглежда гоблена http://www.wiehler-gobelin.com/iphigenie-p-72.html?language=en

3axap
05.03.2009, 01:28
Искам да отбележа, че всеки уважаващ себе си българин използва магията Кирилица, за да се изрази в писмена форма!

stas
05.03.2009, 08:40
И тази тема не е за този раздел!

NIA
05.03.2009, 10:10
За пореден път се открива нова тема, при вече съществуваща стара подобна. Ето тук

http://goblenite.org/showthread.php?t=302


Моля съответните модератори да слеят двете теми и да я направят като съобщение,така,че винаги да е на първа страница и да не се налага пак някой да открие нова тема със същото съдържание.

kozirog_f
09.03.2009, 13:31
Всяка картина носи настроение и влияе с излъчването си. Мисля, че ако ти харесва и е поставена на подходящото място ще ти е комфортно с нея. Всичко друго е поверие.

sonya_t
09.03.2009, 15:18
Тук бе споменат гоблена "Коне на водопой". Може ли някой да каже каква е грешката на художника?:idea:Въпросът ми е по-скоро за да поразведрим малко настроението си.

Мари
11.03.2009, 09:39
Тук бе споменат гоблена "Коне на водопой". Може ли някой да каже каква е грешката на художника?:idea:Въпросът ми е по-скоро за да поразведрим малко настроението си.

Аз шия в момента Коне на водопой и съм почти на финала, но не съм чувала за грешка на художника :shy2:
Каква ли е тя :confused: