PDA

Покажи пълната версия : Проблем с форума



TDK
08.03.2009, 12:20
Мили момичета,
от сутринта не успявам да се включа във форума!
Все ми даваше грешка!
А виждам, че вие сте се включвали!
При мен връзката стана към 12 часа?
При вас имаше ли проблем?

NIA
08.03.2009, 12:28
Да Таня, не само при теб е имало проблеми. Май при всички е така.
Не се изненадвам, нещо повече, очаквах го и за това призовах този път да няма излишни натоварвания . Както и да е, важното е,че отново работи.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА! :kissyou:

tdm13
08.03.2009, 12:55
Честит празник,мили момичета!

Напоследък трудно отваря темите и страниците,а и зацикля.Не зарежда веднага,ами се бави по няколко минути.

elli
16.09.2009, 17:05
Днес около обяд за час-два нямах достъп до форума,
а сега забелязвам, че 99% от мненията написани преди обяд липсват :confused:
Дано тази есен да ни се размине неочакваната профилактика :angel:

sonq
16.09.2009, 17:29
Днес около обяд за час-два нямах достъп до форума,
а сега забелязвам, че 99% от мненията написани преди обяд липсват :confused:
Дано тази есен да ни се размине неочакваната профилактика :angel:

И аз забелязах,че липсва поздрава ми към Манка за рожденния и ден.Дори започнах да се чудя наред ли съм ,бях писъла веднъж-липсва,та повторих пак:crazy:

NIA
16.09.2009, 17:29
Спокойно, Ели, наистина имаше проблем,но слава Богу, изчезването на някои постове не само от преди обяд, а и от снощи са единственото последствие. Надявам се,че не е фатално и бързо ще се възстановят.
Профилактика за сега не се очаква.:yes:

NIA
16.09.2009, 17:33
Сетих се,че всяка година около рожденният ден на Манка има проблеми с форума. Силно вярвах,че тази година няма да е така, но...... съдбата си е съдба. :D

eli1958
16.09.2009, 17:53
И аз побеснях по едно време.но си ммислех,че е само при мен проблема:idea:Видях,че ми няма и мненията от сутринта и повторих отново,като учениците-затвърдих знанията и познанията си:flowerlove:

maleks
16.09.2009, 17:56
:DА мен питате ли ме, а!Сутринта разпратих поздравленията, на обед - гледам - няма ги.И като се знае къде работя, и разни други неща, които ми минаха през главата,си помислих, че вече наистина не съм наред.

ya-ya
16.09.2009, 18:34
Е,поне се успокоих,че грешката не е в мен.
Какво ли не си помислих:Писах ли или само си мислех да пиша....:D
Дано този път се отървем леко:confused:

mladenka
16.09.2009, 23:42
Манка, късметлийка си:confused: Все около твоя празник нещо става :confused: против уроки....

Дано е на хубаво:thumbup:

manka
17.09.2009, 07:31
Тази година поне с два три часа се разминахме без форум,предните години,нямахме по няколко дни,лека по-лека се оправят нещата.И аз като влязох снощи във форума,видях че ми липсват някои мнения,които писах сутринта,и така и не можах да си го обясня,на какво се дължи.
Но сега като прочетох тази тема,ми се изясниха нещата:confused:

Дано да е на късмет :idea:

omainiche
17.09.2009, 11:15
Здравейте момичета!

Аз вчера също имах неуспешни опити да влезна във форума - пиша потребителското си име и парола и нищо - даваше ми, че не съм регистрирана. Успях, чак след като се регистрирах в www.goblenite.com. От там кликнах горе на Форум и след това като написах потребителското си име и паролата най-накрая успях да влезна във форума. :)