PDA

Покажи пълната версия : Кога ???



lvelinova
18.03.2009, 19:22
Здавейте! Регистрирах се преди една седмица,но все още не са ми одобрили нито снимката,нито гоблените,които съм качила. Кога ще ми ги одобрят?Колко време ще трябва да чакам? :(

cvetkovaa
18.03.2009, 20:02
Здавейте! Регистрирах се преди една седмица,но все още не са ми одобрили нито снимката,нито гоблените,които съм качила. Кога ще ми ги одобрят?Колко време ще трябва да чакам? :(

Здравей!
Какво означава,че не са ти одобрили снимката и гоблените? Кой не ти ги е одобрил? Ти къде си ги показала?
Аз не знам да има някакви изисквания за това!:confused:

valq_78
18.03.2009, 20:07
Аз също не мога да разбера какво одобрение чакаш?:confused:

svetlina
18.03.2009, 20:36
Явно става въпрос за галериите, които са в началната страница, а не във форума!
lvelinova, няма проблем тук във Вашите творби да си създадеш собствена темичка и да си публикуваш гоблените! Така или иначе тези галерии май малко хора ги разглеждат вече!

tdm13
18.03.2009, 21:35
Здравей!Добре дошла!Досега незнзм в нашия форум някой да чака одобрение,за да побликува снимки.Провери в контролния панел настройките си,също така е много важно колко са големи самите изображения.Тук има ограничения в размера,понеже сървъра се раздува и зацикля.Аватар или твоя лична снимка се качва през контролния панел,а ако искаш отделно да качиш снимка има специална тема"Какво ще кажете да се покажем".Снимки на изработени гоблени се качват в раздела "Моите гоблени".Надявам се да съм била полезна.

lvelinova
18.03.2009, 23:07
Благодаря ви много :)

did_tag
19.03.2009, 07:43
Здавейте! Регистрирах се преди една седмица,но все още не са ми одобрили нито снимката,нито гоблените,които съм качила. Кога ще ми ги одобрят?Колко време ще трябва да чакам? :(

За одобрение се чака в Гоблените.ком, а тук сме Гоблените .орг. Тук не се чака :gipsy: