PDA

Покажи пълната версия : ако можете да ми помогнете...



alonegirl
22.03.2009, 14:29
здравейте на всички. опитвам се да отслабна и много искам да отслабна,но просто не мога да се откажа от шоколадите,които засипват живота ми-ужас. попринцип не ям много месо,но ви моля за някакъв план -да мога да сваля около 20 кг за три месеца.моля ви ! благодаря предварително.:kissyou::kissyou::kissyou:

Zlateva13
23.03.2009, 09:22
Много висока цел си си поставила според мен. 20 кг са много за 3 месеца.
Ако се разровиш в нета е пълно с диети, но всичко е строго индивидуално. Не вярвай на такива, които те убеждават, че за 10 дни ще смъкнеш 10 кг. Може и да ги смъкнеш но после ще ги качиш двойно.
Това, че не ядеш месо не означава че ще си слаба - има и дебели вегитарианци.
Като за начало можеш да се опиташ да ограничиш / а най-добре да се откажеш напълно / тестените изделия, сладко, газирано. Започни с някакъв спорт - ходи на фитнес или просто си тичай. А относно някаква програма - най-добре е да посетиш диетолог, защото програмата, която той ще ти изготви ще е съобразена с твоето тяло, начина ти на живот, хранене и т.н.
Желая ти успех!

elli
23.03.2009, 10:57
Напълно съм съгласна със Zlateva13, и на мен 20 кг за 3 месеца ми се вижда невъзможно.
Като начало може да замениш шоколада с диетичен(аз така направих понеже не мога да се откажа напълно от него), и ако искаш се опитаи да подбираш храната си според кръвната група(също личен опит), тук http://gotvarstvo.georgievi.net/a/dieta_spored_kryvnata_grupa може да прочетеш повече за това.
желая ти успех, и помни, че хубавите неща стават бавно :idea:

Denica
23.03.2009, 11:04
То си е вредно 20 кг за толкова кратко време ...
Моят съвет е да започнеш да си купуваш шоколад за диабетици. Имат страхотни сладкишчета по специализирани магазини и по такива щандове в големите супермаркети - кексове, вафли, торти, сладолед, шоколад, бонбони ...
И гледай повече да се движиш!
Успех :kissyou:

Маца
07.05.2009, 10:41
То си е вредно 20 кг за толкова кратко време ...
Успех :kissyou:

А и кожата на тялото ти може да увисне. Майката му е движението и само
движението - да се изгарят калопиите и естествено някакво съобразено с
това положение хранене.
Успех, и аз трябва да свалям за кратки срокове двайсетина килограма:D