PDA

Покажи пълната версия : Спорове, похвали, оплаквания.......



страници : 1 2 [3]

malcheva1984
06.01.2012, 11:04
И аз когато влезнах за първи път във форума бях доста неориентирана! Навсякъде гледах схеми,снимки на готови творби,кой какво търси и си спомням че изпратих едно ЛС на една от колежките от форума за да й кажа колко ми е харесала творбата й (мисля че ставаше въпрос за ръстомер,който шиеха няколко момичета). Зная,че понякога съм била доста дразнеща с искането си на схеми-за което се извинявам най-сърдечно!
Благодаря на всички че ви има и че благодарение на вас успях да ушия вече 2 гоблена и заразена от вашата страст имам започнати още 3 :) !
А колкото до съобщенията за схеми- и на мен ми пращат ЛС с молба за схема,която аз нямам или ако имам и съм изпратила-няма дори едно БЛАГОДАРЯ!!
Момичета,не е чак толкова сложно и не отнема чак толкова време,а и е малко дразнещо!
Всеки ден се сблъсквам с различни хора,които вместо "Добър ден" ти казват само "Добър!". Иди-разбери за какво става дума!
Не е чак толкова сложно да сме вежливи и да покажем че сме ХОРА!!!
Лек ден на всички!

Nana
07.01.2012, 10:09
http://s017.radikal.ru/i404/1201/c1/0e779887887dt.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i404/1201/c1/0e779887887d.jpg.html)




Страхотно! Къде мога да си го копна, без подчертаването? :idea:

NIA
07.01.2012, 10:41
Страхотно! Къде мога да си го копна, без подчертаването? :idea:


Мила, ще ти го изпратя. Само ми дай имейл на лични. :idea:
Никъде не е качен.

malcheva1984
07.01.2012, 10:57
Мила, ще ти го изпратя. Само ми дай имейл на лични. :idea:
Никъде не е качен.

А може ли и на мен да ми го изпратиш? Искам да го връча на моите братовчедки,които също шият! Надявам се и те да го харесат!:loveglasses:

sissak
13.02.2012, 15:50
Някои от вас знаят, други не знаят (но това няма значение), че разработвам собствени схеми. Част от тези схеми съм публикувала в едно албумче, като свободни, т.е. всеки, който ми поиска една или няколко от тях, ще му изпратя.
На останалите си схеми правя комплектовки и ги продавам.Не мисля, че съм поставила твърде високи цени, предвид това, че влагам конци, панама, игла листи и мастило,труда да направя схемата и труда да я комплектовам.
Не се срамувам от това, че с труда си, искам да си изкарам някой лев допълнително.
Смятам, че към всеки, пожелал да си купи моя схема съм била коректна.

Преди време sanita ми поиска схема.Обясних и това, което съм писала по-горе, че схемата е платена.Нямаше развитие по този въпрос до днес, когато получих следното ЛС :
" :confused: Преди време те помолих във фейса за пчеличката,но не се отзова!Това си е твое право да реишаваш.Вече я имам благодарение на друга колежка от форума!Сани"

Наясно съм, че мои схеми се разпространяват в интернет пространството.Мога да помоля това да не се прави, но не мога никого да спра.
Сега искам да ви помоля за нещо друго - поне не ми завирайте нагло тази размяна в лицето.Не ми е нужно.Обидно е.
Искам и да благодаря на всички, които уважават труда на съфорумките си.

lari
13.02.2012, 16:02
Подкрепям те напълно!

mamanushi
13.02.2012, 16:15
Сисе, напълно си права. Преди време една дама от руски форум ме помоли за схема от теб, и след като те попитах и разбрах, че е платена дамата не нахалства повече.
Това, че си цениш труда е достойно за уважение и наистина е нечестно да правят имидж за твоя сметка.

geia7
13.02.2012, 16:25
Коректността и точността са са достойнството на кралете!

djina59
13.02.2012, 20:11
Сисе аз също те подкрепям напълно ,поне към мен си била винаги коректна и точна -за което съм ти много благодарна:kissyou:

моляте изпрати ми линк на лични за това което комплектоваш:clap:

dona-ilona
13.02.2012, 20:44
Искам да споделя за най-сърдечната отзивчивост на shaton.Oстава да доживеем да видите изкарани нещата,защото не е едно!Просто клишето"нямам думи"е на място

Nelly_L
10.03.2012, 22:59
Извинявам се, че оспамвам темата, но ..... много сте нетърпеливи! Та гобленът едва сега излезе! Коя ли ще е тази дето ще се изтърси 101 лева за големият модел и да има добрата душица да я сподели безвъзмездно във форума!?? :confused:След като от фирмата са пуснали малкият модел, шийте го 1:4 и предполагам че ще се получи това, което искате.

Във форума има много "добри душици", които споделят безвъзмездно!
На мен, обаче, ми е странно, да не кажа смешно да се търси нещо, което се е появило на пазара преди няколко дни. Нали най-малко трябва технологично време да се поръча гоблена, да се получи поръчката, да се сканира схемата и да се направи ключ. А като стана въпрос за ключ, много се надявам някой да е започнал да шие "Шехерезада" по "ключа", който се разпространява из форума и фейсбук, и да е разбрал колко не си струва това усилие.
Колкото до "Българка", пълният комплект на Солария струва 45 лв. с DMC конци! Ако на някой му се вижда скъпо, вариантът с Венус е 34 лв. Елементарната сметка при 60 цвята е ясна (поне за мен). Вие си направете извода дали ще ви излезе по-евтино събирането на този гоблен при съмнителен "ключ", или готовият комплект с гарантираното качество на Солария.

И аз се извинявам за спама, ама не можах да се въздържа!

pakpak
11.03.2012, 10:26
Във форума има много "добри душици", които споделят безвъзмездно!
На мен, обаче, ми е странно, да не кажа смешно да се търси нещо, което се е появило на пазара преди няколко дни. Нали най-малко трябва технологично време да се поръча гоблена, да се получи поръчката, да се сканира схемата и да се направи ключ. А като стана въпрос за ключ, много се надявам някой да е започнал да шие "Шехерезада" по "ключа", който се разпространява из форума и фейсбук, и да е разбрал колко не си струва това усилие.
Колкото до "Българка", пълният комплект на Солария струва 45 лв. с DMC конци! Ако на някой му се вижда скъпо, вариантът с Венус е 34 лв. Елементарната сметка при 60 цвята е ясна (поне за мен). Вие си направете извода дали ще ви излезе по-евтино събирането на този гоблен при съмнителен "ключ", или готовият комплект с гарантираното качество на Солария.

И аз се извинявам за спама, ама не можах да се въздържа!

ЗДравейте, нека сега и аз да сложа моя СПАМ.
Също неможах д асе въздържа.

Купувала съм от Солария и съм шила.
Искам да кажа, че няма да го правя повече и предпочитам АЗ да си купя конците.

Парите така или иначе се дават, дори е и по-скъпо, но съм сигурна, че са ДМЦ.

Защото както казах, в гоблените, които купих от Солария конците нямаха нищо общо с ДМЦ, при това платих да са комплектовани точно с ДМЦ.

За тези, за които няма значение с какви конци шият - ок. Но лично за мен има.

renybakalova
11.03.2012, 11:02
ЗДравейте, нека сега и аз да сложа моя СПАМ.
Също неможах д асе въздържа.

Купувала съм от Солария и съм шила.
Искам да кажа, че няма да го правя повече и предпочитам АЗ да си купя конците.

Парите така или иначе се дават, дори е и по-скъпо, но съм сигурна, че са ДМЦ.

Защото както казах, в гоблените, които купих от Солария конците нямаха нищо общо с ДМЦ, при това платих да са комплектовани точно с ДМЦ.

За тези, за които няма значение с какви конци шият - ок. Но лично за мен има.



Това, че Солария продава комплектовки с ДМС - конци, а всъщност не са ДМС съм го установила и аз. Конците им в комплектовките често не достигат и когато трябва да се докупят, се вижда разликата
Извинете ме и мен
:kissyou:

Nelly_L
11.03.2012, 11:26
Това, че Солария продава комплектовки с ДМС - конци, а всъщност не са ДМС съм го установила и аз. Конците им в комплектовките често не достигат и когато трябва да се докупят, се вижда разликата
Извинете ме и мен
:kissyou:

Да, възможно е да не са DMC, защото са Anchor! В сайта изрично пише когато са комбинация от двете марки!
Специално потърсих тема с ушити гоблени на renybakalova, за да видя кои гоблени на Солария е ушила, но не намерих! Моля, за да не товарим темата, покажете ми ги на лични, госпожо! Защото аз купувам гоблените на фирмата и много искам да знам, при кои от тях не стигат конците, за да не се набутвам....
.... или просто обичаме да плюем...

makrat
11.03.2012, 14:34
Не мога да разбера защо се дразните, та чак не можете да стърпите негодуванието си от това, че момичето търси гоблен, излязъл току-що на пазара. Представете си, че няма опит, че попада в сайта на Солария едва наскоро, че неотдавна е заплувало във водите на форума и не е наясно за необходимото технологично време за разпространяването на схемата в нета... Форумът все още приема нови участници, така че такива неща ще се случват, нека не се приемаме толкова насериозно...това е място по желание и за забавление:gipsy:

Jully
11.03.2012, 14:47
:thumbup::thumbup::thumbup:


Не мога да разбера защо се дразните, та чак не можете да стърпите негодуванието си от това, че момичето търси гоблен, излязъл току-що на пазара. Представете си, че няма опит, че попада в сайта на Солария едва наскоро, че неотдавна е заплувало във водите на форума и не е наясно за необходимото технологично време за разпространяването на схемата в нета... Форумът все още приема нови участници, така че такива неща ще се случват, нека не се приемаме толкова насериозно...това е място по желание и за забавление:gipsy:

mina
11.03.2012, 14:55
Не мога да разбера защо се дразните, та чак не можете да стърпите негодуванието си от това, че момичето търси гоблен, излязъл току-що на пазара. Представете си, че няма опит, че попада в сайта на Солария едва наскоро, че неотдавна е заплувало във водите на форума и не е наясно за необходимото технологично време за разпространяването на схемата в нета... Форумът все още приема нови участници, така че такива неща ще се случват, нека не се приемаме толкова насериозно...това е място по желание и за забавление:gipsy:

:clap:

anito11
11.03.2012, 15:39
Във форума има много "добри душици", които споделят безвъзмездно!
На мен, обаче, ми е странно, да не кажа смешно да се търси нещо, което се е появило на пазара преди няколко дни. Нали най-малко трябва технологично време да се поръча гоблена, да се получи поръчката, да се сканира схемата и да се направи ключ. А като стана въпрос за ключ, много се надявам някой да е започнал да шие "Шехерезада" по "ключа", който се разпространява из форума и фейсбук, и да е разбрал колко не си струва това усилие.
Колкото до "Българка", пълният комплект на Солария струва 45 лв. с DMC конци! Ако на някой му се вижда скъпо, вариантът с Венус е 34 лв. Елементарната сметка при 60 цвята е ясна (поне за мен). Вие си направете извода дали ще ви излезе по-евтино събирането на този гоблен при съмнителен "ключ", или готовият комплект с гарантираното качество на Солария.

И аз се извинявам за спама, ама не можах да се въздържа!

Сега призовете да закрият и темите за търсене :clap:

sanita
11.03.2012, 21:50
Някои от вас знаят, други не знаят (но това няма значение), че разработвам собствени схеми. Част от тези схеми съм публикувала в едно албумче, като свободни, т.е. всеки, който ми поиска една или няколко от тях, ще му изпратя.
На останалите си схеми правя комплектовки и ги продавам.Не мисля, че съм поставила твърде високи цени, предвид това, че влагам конци, панама, игла листи и мастило,труда да направя схемата и труда да я комплектовам.
Не се срамувам от това, че с труда си, искам да си изкарам някой лев допълнително.
Смятам, че към всеки, пожелал да си купи моя схема съм била коректна.

Преди време sanita ми поиска схема.Обясних и това, което съм писала по-горе, че схемата е платена.Нямаше развитие по този въпрос до днес, когато получих следното ЛС :
" :confused: Преди време те помолих във фейса за пчеличката,но не се отзова!Това си е твое право да реишаваш.Вече я имам благодарение на друга колежка от форума!Сани"

Наясно съм, че мои схеми се разпространяват в интернет пространството.Мога да помоля това да не се прави, но не мога никого да спра.
Сега искам да ви помоля за нещо друго - поне не ми завирайте нагло тази размяна в лицето.Не ми е нужно.Обидно е.
Искам и да благодаря на всички, които уважават труда на съфорумките си.

Силве,когато аз съм шила по твоята схема пчеличката не съм знаела с какво се занимаваш.Не се оправдавам,но аз я уших веднъж и я подарих.Исках да я ушия и за себе си.След срив на компа загубих всичките си запаси от схеми.Помолих те учтиво за схемата.Да ти кажа ли не съм получила никакво обяснение,а ти просто си замълча.Принудена бях да я търся по друг начин и когато я намерих ти написах това съобщение.
За това,което си наумила и правиш с цел да изкараш някой лев те поздравявам и ти пожелавам успех.И аз опитах,разбира се не с авторски схеми,защото нямам време за това,а със схеми пак по оригинали на доказали си фирми/на опаковката ми е означено по оригинал на коя фирма са/,като спазвах стриктно цветово оригинала.Е коя фирма не го прави,освен Солария,защото там са авторски наистина.Срещнах такова недоверие,че не е истина.Гоблен с размерите на Хаед продавах за по 132лв с ДМС и щом сама комплектоваш можеш да оцениш колко са изчисленията,оразмеряването,опаковането и т.н до крайния резултат,т.е колко труд е това.Отказах се,защото този труд не се оценява,а самата ти е явно,че знаеш как са комплектова например схема на Хаед с 90 цвята.Никой и тук и,и във фейса не ти позволява да се изявиш.Взезнайковци много.Въпреки всичко желая ти успех!

Радика
16.03.2012, 22:00
Момичета, аз да попитам... къде се изгуби Илияна!?
Форума не е същия без нея. Липсва ми....

:crazy:

did_tag
17.03.2012, 09:04
Момичета, аз да попитам... къде се изгуби Илияна!?
Форума не е същия без нея. Липсва ми....

:crazy:


Не само Илиана, ами много хора не влизат или не пишат вече............:(

Miro
19.03.2012, 16:15
Не само Илиана, ами много хора не влизат или не пишат вече............:(

Напълно си права , много често мисля за това , не че сега не е хубав форума , но преди време , .... беше много по добър , на мен лично много ми липсват много хора от форума , които по една или друга причина просто не присъстват тук . :(

Nev
19.03.2012, 17:42
Причината е, че форумът се е озлобил. Някои от по-старите съфорумки в един момент изглежда добиват самочувствие, започват да раздават някакво собствено "правосъдие" и се заяждат с по-новите и още неориентирани.
Илияна беше много свястна съфорумка, просто искаше нейните пренабори да не се разпространяват безразборно. Съответно, тук й се озъбиха и не се съобразиха с желанието й. Тя изтри мненията си и си тръгна, което е съвсем естествено. Жалко.

sanita
19.03.2012, 18:05
:confused:Не само форума,но и фейса се е озлобил вече.И там започна да се ахка и охка както и тук.Е не може,след като нямаш правото да изкажеш мнението си без да се заядат с теб да участваш активно където и да е.Аз лично вече не пиша нито тук,нито там.Предпочитам руските форуми,където ако нещо не ти е ясно и съвет ще ти дадат,а няма да ти се присмеят.Ако нещо си решил да правиш ще те окуражат.

decor
19.03.2012, 18:26
Причината е, че форумът се е озлобил. Някои от по-старите съфорумки в един момент изглежда добиват самочувствие, започват да раздават някакво собствено "правосъдие" и се заяждат с по-новите и още неориентирани.
Илияна беше много свястна съфорумка, просто искаше нейните пренабори да не се разпространяват безразборно. Съответно, тук й се озъбиха и не се съобразиха с желанието й. Тя изтри мненията си и си тръгна, което е съвсем естествено. Жалко.

Аз съм на същото мнение!!! И точно защото някои хора не знаят що е то етика, коректност и благодарност Илиана си тръгна. Липсва ми.

malcheva1984
19.03.2012, 21:30
И на мен ми липсва! Беше много свястна и уважаваше много труда на хората,само че нея нямаше кой да я уважава заради нейния труд!
Когато влезнах за пръв път във форума,тогава и друга дългогодишна съфорумка си изтри регистрацията! Много е неприятно!
А колкото до мен-преди 10 дни получих е-мейл,в който ме молеха за схема на гоблена,който шия-ами аз шия 2 гоблена едновременно! Питах кой гоблен,но отговор не получих!
Само че съм на мнение,че не е приятно да се чудиш какво ти искат и то с тон-искам,сега го искам,точно на минутата!
Не е приятно! Дори изобщо!

Miro
19.03.2012, 21:50
И аз мисля , че форумът е променен , МНОГО , озлобил ... не , по скоро , има разлика във отношенията , които не са това , което бяха , може би различните поколения , или просто хората се променят , няма злоба , има просто определени хора , които подразват доста други , възниква скандал и естествено е този към който е насочена атаката да се оттегли . Всички може да се поучим от Илияна , тя помага на всички , и ние не се съобразихме с нейното малко желание . Това е . Но истината е че във всеки такъв скандал има все едни и същи никове , ако модераторите се бяха съобразили да изтрият регистрациите им - нямаше да е така . Но , нека подчертая , че това е мое мнение и - нека не се разбира погрешно , и сега тук има страхотни момичета и момчета , общувам с тях винаги когато мога и ми е много приятно , а тези с които не искам да имам нещо общо - просто отбягвам , не че са лоши или тям подобни , просто не искам да стават скандали и кавги , не им се сърдя , живота много се промени , хората също и това е моята толерантност - всеки има нещо добра в себе си , лошо е че не винаги го откриваме , но ... за всичко си има време . това е и моето поведение тук . А , добре е , че още го има форума , все пак , тук е приятно , ако и хората които уважаваме се върнат, ще е още по ... но ... търпението е най - важно .

ata
18.04.2012, 10:36
Съвсем в друга посока от горните постове е това, което искам да напиша, за което много се радвам!
Получих за Великден картичка от Аlbenka 30 /Албена от Пловдив/. Тя ми беше другарче в една от игрите, преди 2 години може би...
Тази картичка не можете да си представите колко ме зарадва! И направо ме засрами... аз все се оправдавам пред себе си, че нямам време, но явно не е времето причина, защото ето един такъв малък жест може да зарадва много.И тук ти благодаря мила, благодаря ти за вниманието и добрината!:kissyou:

zhak
28.09.2012, 14:45
в заявките тези дни към мен са отправени упреци и мисля че тук е мястото за моят отговор по една случайност съм запазила кореспонденцията със г-жа GILDA и ще я предоставя на вашето внимание а вие преценето аз ли съм "злъчната"
Първоначално написано от GILDA

"Аз вчера видях за пръв път гоблени на Лука останаха ми очите и виждам че ти ги шиеш но не мога добре да разгледам не мога да ги увелича защото са заключени само за приятелите ти във галерито може ли да те помоля да ме приемеш за приятел за да мога да ги разгледам името ми там е krassi-el"
моят отговор" гоблените на лука си заслужават да се шият може да разгледаш и от тук http://www.snimka.bg/?profile,albums"
достъпа е за всички
нейният отговор :"Благодаря ама за мен не е достъпно.Нищо друг път ще ги гледам.Лека вечер"
моят : "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго ?"
има и продължение на кореспонденцията
някъде да прочетохте че г-жата иска схеми и аз и отказвам и да съм написала нещо злъчно ?
това което и отказах е да я добавя като приятел в галерията но кажете длъжнали съм да го направя и добре че не го направих такъм човек не може да ми е приятел !
когато човек иска нещо трябва да помоли и ако му откажат трябва да се замисли защо му се отказва , тук всичко е на доброволни начала и никой не може да упреква този който не желае да сподели това което има
никой освен г-жата не е имал досега претенции към снимките които качвам и аз нямам вина че тя няма достъп до албум който и достъпен за всички
приятни почивни дни :kissyou:

toni68
28.09.2012, 17:58
Уважаема госпожо Желка Иванова, този отговор "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго" объркан словоред ли е или съвсем умишлено звучи обидно? За мен звучи обидно. Не я искате за приятел-няма нищо лошо в това. Всеки сам избира приятелите си. Но вместо да отговаряте грубо , спокойно можехте да качите снимка на въпросния гоблен на радикала и всичко щеше да приключи с това.А в интерес на истината отказвате не за първи път схема да споделите. Бъдете спокойна, във форума и във фейсбук има достатъчно отзивчиви момичета и момчета, които с удоволствие споделят схеми и не само. Поведението Ви спрямо GILDA съвсем не е похвално.

Nev
28.09.2012, 19:57
zhak, ако на лични сте й дали този линк към snimka.bg, който сте дали тук, то той не работи. По-точно той води до страницата за въвеждане на потребителско име и парола, а не до Вашия албум, т.е. GILDA не е можала да види и тях.
Според мен е станало недоразумение с линковете, а после... :fight:

manka
28.09.2012, 20:10
Тъкмо навреме сте се преместили от заявките,че бях тръгнала с метлата:idea:


Ще си позволя лек коментар-Спора е личен,защо винаги се намира някой да се намеси,нека двете се разберат,като големи хора.:confused:

zhak
28.09.2012, 20:35
Уважаема госпожо Желка Иванова, този отговор "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго" объркан словоред ли е или съвсем умишлено звучи обидно? За мен звучи обидно. Не я искате за приятел-няма нищо лошо в това. Всеки сам избира приятелите си. Но вместо да отговаряте грубо , спокойно можехте да качите снимка на въпросния гоблен на радикала и всичко щеше да приключи с това.А в интерес на истината отказвате не за първи път схема да споделите. Бъдете спокойна, във форума и във фейсбук има достатъчно отзивчиви момичета и момчета, които с удоволствие споделят схеми и не само. Поведението Ви спрямо GILDA съвсем не е похвално.

за всички които нямат достъп до галерията аз съм направила албуми в снимки бг. и ако видите страницата ми с етапите и моите гоблени който ми е поискал друг линк съм посочвала именно тях не виждам защо специално за тази госпожа да качвам и в радикала снимки и да бях го направила пак нямаше да е доволна защото тя непременно държеше да има достъп до моята страница в галерията и затова я попитах каква всъщност е целта й
по отношение на споделяне на схеми - не споделям схеми ако са ми дадени с условието да не ги разпространявам независимо дали това ви харесва или не
също когато съм купила готов комплект не мога да споделя схема защото в готовите комплекти конците са без номера- поне на фирмата лука а аз други готови не съм купувала, а схема без ключ не върши никаква работа , ако вие имате каталози аз нямам и не мисля да си купувам съжалявам но на мен ключ не ми трябва щом имам купен комплект

van4e_to
28.09.2012, 21:09
manka, права си, щом спора е личен - да си го решават двете. Но според мен щом е писано вече в публичното пространство при всички случаи ще има намесни и странични наблюдатели. И защо ли винаги мненията и коментарите са в подкрепа на всички останали, но не и в полза на въпросната zhak?
Госпожо zhak, вие нещо май ни се карате, добре че не чувам тона ви, но направо ми звучи като на кавга! И ние тук сме що годе грамотни, образовани и интелигентни хора, имайте малко уважение към нас и ни пишете по-грамотно! Но май е очевидно, че тази дума не мога да я търся във вашия речник!

Ирка88
28.09.2012, 21:25
Когато показваш или даваш нещо - НАПРАВИ ГО, ако не искаш да покажеш - кажи директно, ЧЕ НЕ ИСКАШ.
Краси е много интелигентен човек, и щеше веднага да те разбере, госпожо zhak!

Nev
28.09.2012, 22:06
Zhak, може би предишното ми мнение тук Ви е убягнало, но аз от инат ще се повторя.
Дали сте на GILDA линк, който не води към Ваш албум в snimka.bg и тя ви е отговорила именно това. Взела го е за липса на права за достъп, а то просто е непълен линк. Според мен сте разбрали погрешно какво Ви е казала. Просто е искала да разгледа гоблените отблизо, а с този линк също не е можела.

Кора
29.09.2012, 00:45
Аз съм на същото мнение!!! И точно защото някои хора не знаят що е то етика, коректност и благодарност Илиана си тръгна. Липсва ми.

:clap: и на мен........:(

Пухче
29.09.2012, 00:49
Ох...кой крив кой прав.Много рядко влизам във форума,но вчера се натъкнах в заявките на един "търкал"
Гледам в руските форуми мили съфорумки същите пишете и раздавате схеми на воля.Защо и този хубав форум трябваше да бъде опорочен?
Ако можеш помогни,но лоша дума не казвай... да,но не всички имат моя принцип
Всичко добро момичета!
Дано да сте удовлетворени и да се гордеете с лошите думи

zhak
29.09.2012, 00:55
Zhak, може би предишното ми мнение тук Ви е убягнало, но аз от инат ще се повторя.
Дали сте на GILDA линк, който не води към Ваш албум в snimka.bg и тя ви е отговорила именно това. Взела го е за липса на права за достъп, а то просто е непълен линк. Според мен сте разбрали погрешно какво Ви е казала. Просто е искала да разгледа гоблените отблизо, а с този линк също не е можела.

това е линка който съм дала на г-жата и мисля че е пълен
http://www.snimka.bg/?profile,albums
може би сега при купиране на писмото се е копирал непълно при това писах че това не е цялата кореспонденция и ако това което вие предполагате беше вярно то г-жата трябваше да пише именно това е не съвсем друг отговор
за мен този въпрос отдавна е приключен и бях много изненадана като прочетох заявката която е направила г-жата и не намерих отговор на следните въпроси :
защо при търсене на схема на три гоблена от които само един е шит от мен и г-жата никога не е искала от мен схема е направила коментар по-мой адрез ?
кой всъщност започва този спор и за какво точно спорим?
понеже съм "неграмотна " помогнете ми да намеря отговорите на тези въпроси :confused:

delhina
29.09.2012, 08:40
Zhak,
линка който сте дали иска потребител и парола,това първо и второ замислете се, че това не Ви е първия скандал и тук и в бг мама...и трето адреС се пише с буквата "С" не "З",понеже ставаше въпрос за "грамотност"

Ge4i1970
29.09.2012, 09:11
Лошото е, че освен адреЗ е написан неправилно, госпожата не знае що са препинателни знаци и трудно се разчита написаното!

А този глупав спор, мила ми зак, можеше да приключи с едно: "Не желая да давам схеми!", а не да се прави световен проблем от една молба. Както е казала Иренка, Краси е толкова добронамерен и отзивчив човек, че чак съм изумена как успяхте да я въвлечете в това?! :confused:

Момичета, съжалявам, че се намесих, но не се сдържах!

GILDA
29.09.2012, 10:05
в заявките тези дни към мен са отправени упреци и мисля че тук е мястото за моят отговор по една случайност съм запазила кореспонденцията със г-жа GILDA и ще я предоставя на вашето внимание а вие преценето аз ли съм "злъчната"
Първоначално написано от GILDA

"Аз вчера видях за пръв път гоблени на Лука останаха ми очите и виждам че ти ги шиеш но не мога добре да разгледам не мога да ги увелича защото са заключени само за приятелите ти във галерито може ли да те помоля да ме приемеш за приятел за да мога да ги разгледам името ми там е krassi-el"
моят отговор" гоблените на лука си заслужават да се шият може да разгледаш и от тук http://www.snimka.bg/?profile,albums"
достъпа е за всички
нейният отговор :"Благодаря ама за мен не е достъпно.Нищо друг път ще ги гледам.Лека вечер"
моят : "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго ?"
има и продължение на кореспонденцията
някъде да прочетохте че г-жата иска схеми и аз и отказвам и да съм написала нещо злъчно ?
това което и отказах е да я добавя като приятел в галерията но кажете длъжнали съм да го направя и добре че не го направих такъм човек не може да ми е приятел !
когато човек иска нещо трябва да помоли и ако му откажат трябва да се замисли защо му се отказва , тук всичко е на доброволни начала и никой не може да упреква този който не желае да сподели това което има
никой освен г-жата не е имал досега претенции към снимките които качвам и аз нямам вина че тя няма достъп до албум който и достъпен за всички
приятни почивни дни :kissyou:



Вчера беше много вълнуващ ден за мен и не съм влизала във форума когато са ставали тези коментарии .Кореспонденцията ни съвсем не завърши така ето отговора от моя страна:

И от какво друго според вас?Аз съм от старите съфорумки не съм някоя със користни цели просто казвам че нямам достъп и до снимките във снимка бг.най вероятно ми е остаряла регистрацията отдавна не съм влизала .Извинявай ако така ти се е сторило аз и в галерито не влизам защото и там пък съм си забравила старата парола направих нова само за да разгледам твоите гоблени на лука защото като се увеличат тези които си качила във форума не ми дава.Но споко насила нищо не искам да гледам като не може не може .Приятен ден.Заради такива точно мисли и подмятания спрях да влизам и във форума а в началото беше толкова приятно .Не знам защо такова недоверие в хората има .Гоблените за мен са САМО хоби и за удоволствие не съм злоупотребявала с нищо нито с модели нито с доверие на някого .Не печеля пари от гоблени нито от схеми .Работя в Общината не съм в частен бизнес ако си мислиш така .

И тъй като няколко пъти прочетох това което тя ми е отговорила реших че е прочела НЕ МИ Е ДОСТАТЪЧНО ВМЕСТО -ДОСТЪПНО и написах послеслов.


След това нямам отговор от Знак.Ако Вие получите такъв отговор кажете ми ще поискате ли схема от такъв човек.И н мисля че това че тази жена е шила даден гоблен той е само неин и трябва да питам за схема само нея .И искам да добавя че аз не съм цитирала имена- гонен негонен бяга.Госпожо Желка шапка Ви свалям за начина на шиене и за изработването на гоблените Ви.Но вече нямам интерес към това което правите във много помия ме замесихте

Ge4i1970
29.09.2012, 10:13
Краси, не си хаби силите да отговаряш на такава пошлост! Имаш си радост в къщи и не си струва да се обременяваш с това, което се случва тук! :kissyou:

Весели почивни дни ти пожелавам и не се съмнявам, че ще са такива!

GILDA
29.09.2012, 10:17
Момичета- Тони.Рени Гери и всички други които сте ме защитили толкова ме разчувствахте бях изпаднала във депресия от която много трудно започнах да излизам.Аз затова чак сега забелязах Лука не шиех не гледах гоблени и като започнах се заинтересувах от тях ги се натъкнах на тях.
Вчера си дойде и детето ми което беше на бригада в Шотландия 6 месеца и то съвсем изненадващо подготвили са ми изненада децата ми за да ми помогнат да си оправя настроението и тн.
Но вие милички толкова ме разчувствахте че вече не може да се издразня на такива нещица от такива дребни душици .
Радвам се отново че се върнах тук и все още сте останали макар и наистина по-малко няма ги много от нас дайте да направим така че да стане пак като предишния форум .:kissyou::kissyou::kissyou:
Лек и успешен ден Ви желая .Благодаря че Ви има и че Ви познавам.

Nev
29.09.2012, 10:23
Вероятно Вашия компютър "помни" потребителското име и паролата и с този линк вие директно отивате на Вашата страница. При мен също се отваря страницата за въвеждане на потребителско име и парола. Мисля, че правилният линк е:
http://juja25.snimka.bg/
А от още ровене в темата наистина няма смисъл. И аз не можах да разбера кой раздуха нещата, само се опитвам да изясня откъде е тръгнало недоразумението.

GILDA
29.09.2012, 10:36
Вероятно Вашия компютър "помни" потребителското име и паролата и с този линк вие директно отивате на Вашата страница. При мен също се отваря страницата за въвеждане на потребителско име и парола. Мисля, че правилният линк е:
http://juja25.snimka.bg/
А от още ровене в темата наистина няма смисъл. И аз не можах да разбера кой раздуха нещата, само се опитвам да изясня откъде е тръгнало недоразумението.


От линка е наистина недоразумението и от това че тя е прочела вместо недостъпно -недостатъчно.Аз вече не искам да й ги гледам.Намерих руския форум за което отново благодаря на Вас.И каквото ми трябваше го намерих.

zhak
29.09.2012, 10:48
Лошото е, че освен адреЗ е написан неправилно, госпожата не знае що са препинателни знаци и трудно се разчита написаното!

А този глупав спор, мила ми зак, можеше да приключи с едно: "Не желая да давам схеми!", а не да се прави световен проблем от една молба. Както е казала Иренка, Краси е толкова добронамерен и отзивчив човек, че чак съм изумена как успяхте да я въвлечете в това?! :confused:

Момичета, съжалявам, че се намесих, но не се сдържах!
:clap:личи , че сте голяма приятелка на госпожата , след като толкова старателно ми търсите правописните грешки защо вие грамотните ми пишете името "знак" ?
първо вижте себе си и тогава съдете другите
за съжаление нямам тази способност да гадая кой каво иска и да изпълнявам желания които не са ми поискани , а дали съм давала въобще схеми или не, то се вижда от профила ми и преди да се намесите в спор който не се отнася за вас проучете нещата и не се ръководете само от лични подбуди
г-жо GILDA след като не съм аз то кого визирате с тази заявка цитирам думите ви "Мнооого Ви моля момичета и момчета някой от Вас ако има схема на един поне от тези красоти да ми изпрати схема .Харесват ми има и още много които ми харесват на тази фирма сега разбрах за нея Но за съжаление попаднах на госпожа .която не поиска да ми обясни или услужи със схема затова ако някой има схемата и иска да ми я даде ще съм много благодарна ."?

GILDA
29.09.2012, 11:35
:clap:личи , че сте голяма приятелка на госпожата , след като толкова старателно ми търсите правописните грешки защо вие грамотните ми пишете името "знак" ?
първо вижте себе си и тогава съдете другите
за съжаление нямам тази способност да гадая кой каво иска и да изпълнявам желания които не са ми поискани , а дали съм давала въобще схеми или не, то се вижда от профила ми и преди да се намесите в спор който не се отнася за вас проучете нещата и не се ръководете само от лични подбуди
г-жо GILDA след като не съм аз то кого визирате с тази заявка цитирам думите ви "Мнооого Ви моля момичета и момчета някой от Вас ако има схема на един поне от тези красоти да ми изпрати схема .Харесват ми има и още много които ми харесват на тази фирма сега разбрах за нея Но за съжаление попаднах на госпожа .която не поиска да ми обясни или услужи със схема затова ако някой има схемата и иска да ми я даде ще съм много благодарна ."?


АЙДЕ ДА СПРЕМ СТАВА ЛИ?????
ВЕЧЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ВАШИТЕ НЕЩА И НИЩО НЕ ИСКАМ ОТ ВАС. НЕ ОБИЖДАЙТЕ ХОРАТА МОЛЯ ВИ.
ГЕРИ МИ Е ОНЛАЙН ПРИЯТЕЛКА КАКТО И МНОГО ДРУГИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ.

NIA
29.09.2012, 13:14
това е линка който съм дала на г-жата и мисля че е пълен
http://www.snimka.bg/?profile,albums
може би сега при купиране на писмото се е копирал непълно при това писах че това не е цялата кореспонденция и ако това което вие предполагате беше вярно то г-жата трябваше да пише именно това е не съвсем друг отговор
за мен този въпрос отдавна е приключен и бях много изненадана като прочетох заявката която е направила г-жата и не намерих отговор на следните въпроси :
защо при търсене на схема на три гоблена от които само един е шит от мен и г-жата никога не е искала от мен схема е направила коментар по-мой адрез ?
кой всъщност започва този спор и за какво точно спорим?
понеже съм "неграмотна " помогнете ми да намеря отговорите на тези въпроси :confused:

С посочения линк на мен ми се отваря моята страница в снимка бг. И аз искам да разгледам, но не мога. Линка не е посочен както трябва и не може да се отвори въпросната страница.

toni68
29.09.2012, 13:48
Госпожо zhak на 2 фронта ли ще вършеете днес? И тук и във фейсбук? Как пък, където и да се включите, все нещо не Ви изнася?

rositsa
29.09.2012, 14:33
В последно време по различни причини не влизам често във форума, въпреки ,че имам доста виртуални а вече и доста реални приятели и
досега никога не съм вземала отношение по споровете :fight:възникнали тук . В този случей не мога да съм пасивна с риск да събера доста негативи :cry:
Не за първи път в този форум се отправят упреци към някой ,че е неграмотен ,поради обаркана буква / на всеки е възможно да се случи, все пак не пишем на ръка /без да познавате човека отсреща .
От този форум най - много схеми аз съм получила от Илиана ,която вече е няма тук и от zhak, предполам ,че не само на мен ще ми липсва Желка ,ако последва Илиана.
Поради едно недоразумение очернихте жената , изкарахте я неграмотна и какво ли още не ........на мен също са ми искали схеми на гоблени които съм поръчала от Оля и аз същото обяснявах ,че мога да изпратя схемата ,но не съм направила ключ и по ефтино ще излезе да се поръча , не виждам нищо лошо и обидно в това .................................................: (

PS .За съжаление е работен ден и в момента съм на работа и нямам достъп до феиса , нямам представа за спора там .

maleks
29.09.2012, 21:40
Не съм съм ничий адвокат, но с риск да се вместя между гаубиците , мисля , че е нужно да споделя следното:всъщност свободни разсъждения и факти:
1. gallery.ru е платен сайт, т. е, не качваш нищо, без да си платиш.Та човекът платил си този лукс може би има право и сам да си подбира контактите.В случая Желка , в профила си има сл. съобщение: "привет на всички посетили страницата ми
за обмен на схеми изпратете съобщение с линк на снимката от съответният албум
в контакте http://vkontakte.ru/id10232561... (http://vkontakte.ru/id102325614)
лек спокоен и успешен ден на всички".
Край на цитата, линка вероятно не е пълен, не защото не съм грамотна, а така го копирах.Желка, извинявай, че изнасям лични неща от стр. ти.
2.Неколкократно Желка споделя, че част от схемите, по които шие, са на Илиана 67.Всички знаем, че Илиана предпочита лично да ви прати исканата схема.Аз също не бих разпространила Илианина схема / с уговорката че знам , че е нейна/- преди време просто помолих и тя, без да ме познава ми я направи и прати.
GILDA, мила, това вероятно е най-щурото недоразумение.Напоследък животът ни предлага толкова из.ъзици/ без извинение/ , че от едното нищо човек се впряга.
Миличка, ако искаш да шиеш тия Венеции - имам пренабани схеми ,в pdf формат.Момичетата, които са ми ги пратили, нямат нищо против да ги пращам./ did_tag , radika - нали не греша/
И пак в интерес на истината, на Желка мултиплито, изтрито ли е, защото ми излиза това:
Сайтът е блокиран от администрацията MyLivePage
Получихме оплакване във връзка с авторски права материали, публикувани на този сайт.
След преглеждане на вашия сайт ние решихме тази жалба е валидна и вашия сайт нарушава MyLivePage (http://bg.mylivepage.com) условия на услугата.
В този момент ние сме спряно вашия сайт. Ако искате да се активира отново премахнете цялото съдържание нарушава условията за ползване от него.
В случай на по-нататъшни нарушения ви сметка може да бъдат безвъзвратно изтрити.

Жужо, ако наистина е така, просто си поправи подписа....да не се заблуждават хората...

laskova_46
29.09.2012, 22:17
Момичета,предлагам вече тази тема да приключи.Толкова дълго и многословно стана,че се загуби същността на проблема.В интерес на истината винаги,когато съм имала нужда от помощ,Желка ми е помагала-със схеми,със съвети,с мнение.Нека да се забрави това недоразумение,да се върнем към добрия тон и да си помагаме както винаги досега.

zhak
29.09.2012, 23:20
Не съм съм ничий адвокат, но с риск да се вместя между гаубиците , мисля , че е нужно да споделя следното:всъщност свободни разсъждения и факти:
1. gallery.ru е платен сайт, т. е, не качваш нищо, без да си платиш.Та човекът платил си този лукс може би има право и сам да си подбира контактите.В случая Желка , в профила си има сл. съобщение: "привет на всички посетили страницата ми
за обмен на схеми изпратете съобщение с линк на снимката от съответният албум
в контакте http://vkontakte.ru/id10232561... (http://vkontakte.ru/id102325614)
лек спокоен и успешен ден на всички".
Край на цитата, линка вероятно не е пълен, не защото не съм грамотна, а така го копирах.Желка, извинявай, че изнасям лични неща от стр. ти.
2.Неколкократно Желка споделя, че част от схемите, по които шие, са на Илиана 67.Всички знаем, че Илиана предпочита лично да ви прати исканата схема.Аз също не бих разпространила Илианина схема / с уговорката че знам , че е нейна/- преди време просто помолих и тя, без да ме познава ми я направи и прати.
GILDA, мила, това вероятно е най-щурото недоразумение.Напоследък животът ни предлага толкова из.ъзици/ без извинение/ , че от едното нищо човек се впряга.
Миличка, ако искаш да шиеш тия Венеции - имам пренабани схеми ,в pdf формат.Момичетата, които са ми ги пратили, нямат нищо против да ги пращам./ did_tag , radika - нали не греша/
И пак в интерес на истината, на Желка мултиплито, изтрито ли е, защото ми излиза това:
Сайтът е блокиран от администрацията MyLivePage
Получихме оплакване във връзка с авторски права материали, публикувани на този сайт.
След преглеждане на вашия сайт ние решихме тази жалба е валидна и вашия сайт нарушава MyLivePage (http://bg.mylivepage.com) условия на услугата.
В този момент ние сме спряно вашия сайт. Ако искате да се активира отново премахнете цялото съдържание нарушава условията за ползване от него.
В случай на по-нататъшни нарушения ви сметка може да бъдат безвъзвратно изтрити.

Жужо, ако наистина е така, просто си поправи подписа....да не се заблуждават хората...

да сайта ми MyLivePage е блокиран - ще го изтрия там имах качени много схеми за споделяне приемях всеки който поиска за приятел и накрая сайта ми го блокираха и както се казва парен каша духа :D

GILDA
30.09.2012, 00:49
Хора,аз исках просто да разгледам ушитите от Желка гоблени на голям формат на снимката аз не гледам само картинката която е ушита а и техниката .Интересно ми е просто бодовете и т.н. А като се опитах да ги увелича ми каза че е достъпен само за приятели затова я помолих да ме приеме и то новия профил който си направих заради гоблените й .Аз не мога да ушия всичко но много разглеждам всичко което ми направи впечатление.Наистина моля Ви стига вече сме си тровили нервите.Лека и спокойна вечер Ви желая.

Р.S.И ако все пак Ви попаднат тези птички моля Ви изпратете ми ги ще ги ушия от инат защото разбуниха много духове.:kissyou:

ВанчетоМОД
30.09.2012, 17:18
:kissyou:Краси, мила, чак днес разбарх какво ти се е случило, съжалявам, не влизам често във форума по различни причини-Изумена съм, мила, че е станало ... вероятно недоразумение, всичко, което съм поискала от Зак - пращала ми го е, не мога да кажа нищо лошо. Просто го отдавам на недоразумение, а на всички останали - по отношение на правописа - аз лично съм учила литературен български език с машинопис и кореспонденция и съм работила това 12 и половина години и се улавям на моменти, че като съм развълнувана - бъркам, дори само да съм уморена е достатъчно. Я се спрете вече. Още съм в траур и искам просто нарочно да ви напомня, колко е кратък живота, не го забравяйте:kissyou:

zhak
30.09.2012, 17:32
Хора,аз исках просто да разгледам ушитите от Желка гоблени на голям формат на снимката аз не гледам само картинката която е ушита а и техниката .Интересно ми е просто бодовете и т.н. А като се опитах да ги увелича ми каза че е достъпен само за приятели затова я помолих да ме приеме и то новия профил който си направих заради гоблените й .Аз не мога да ушия всичко но много разглеждам всичко което ми направи впечатление.Наистина моля Ви стига вече сме си тровили нервите.Лека и спокойна вечер Ви желая.

Р.S.И ако все пак Ви попаднат тези птички моля Ви изпратете ми ги ще ги ушия от инат защото разбуниха много духове.:kissyou:

ами г-жо купети си го , гоблена струва само 23лв и си го ушийте
само вие разпалвате огъня на раздора , не мога да разбера като имате регистрация какъв ви е проблема да видите други гоблени , а сте се лепнали за мен и други шият гоблени на тази фирма вижте техните снимки
или не ви е приятно да чуете и нещо добро за мен
сложете Вие край за да свърши

GILDA
30.09.2012, 22:39
Много работи ми идват на ума да ви кажа,но ще се въздържа.Видях,че сте възрастен човек,а правите келешки изказвания .Съжалявам,но като по-млада се оттeглям наистина и то от форума за известно време .Не съм се лепнала за вас.Другото което ще направя е да ви игнорирам.

zhak
01.10.2012, 00:10
ами аз отдавна чакам да ме оставите на мира и да не пишете неверни неща по-мой адрез но уви :confused: ще си остана май само с чакането

ВанчетоМОД
01.10.2012, 20:29
:kissyou:От цялата си опечалена душа исках да съм ви полезна, като ви казвам, колко е кратък живота и не си струват такива елементарни търкания, нооо... всеки има глава на рамене си и да го прави както иска. Краси, свалям ти шапка, че се оттегляш с достойнство. А колкото до купуването на някой си гоблен - аз също много често съм прибягвала да търся тук, та нали затова е форума, който каквото има да го сподели с другите, е има и егоисти. А дали някой може или не може да си позволи да си купи от магазина - това е друга тема и не ми се иска да се задълбочавам, понеже има много хора, които не могат да си позволят. Дано Желка никога да не стига до това положение /състояние/.:kissyou:

tatuncev
05.03.2013, 15:25
Момичета и момчета,позволявам си да пиша,защото всяко нещо си има граница.Искам да помоля новодошлите за по коректно отношение.Колеги ,никой с нищо не ви е длъжен във този форум,да ви праща схеми ,да ви ги търси из архивите си и когато ви се откаже да бъде обиждан.Ще ви покажа моят разговор с една новодошла ,пък ви се изкажете кой крив,кой прав.


kikotkata1975

За пепеляшка
Здравейте
Амбицирах се за този прекрасен гоблен
Може ли схема и ключ , моля
kikotkata1975@abv.bg
Катя Димитрова


Това е моят отговор

Съжалявам,но е по моя разработка и не го давам


Подразбиране Отг.: За пепеляшка
Цитат:
Първоначално написано от kikotkata1975
Като не го давате означава ли , че не го продавате ?

Мила госпожо/госпожице,авторските права за гоблена са на фирма Леврон.Гоблена е направен по моя поръчка и съответно заплатен на фирмата.Ако искате да го купите се свържете с фирмата.


Подразбиране Отг.: За пепеляшка
Благодаря Ви мили господине

Спорна работа ви желая
И към вас да се отнасят с вашата отзивчивост .

Похвална е Вашата праволинейност
Всичко най-добро