PDA

Покажи пълната версия : Здравейте!



Sapfira
03.04.2009, 14:42
Здравейте всички!

Форумът е наистина прекрасен. Не знам как досега не съм се сещала да потърся за подобно място.

Като дете шиех гобленчета и бродерийки, помагах на баба... Ноооооо сега нищо не помня нито от видовете бодове... от нищо общо взето. А имам огромно желание да се науча, мисля че това е нещо прекрасно. Аз умея да тъка на стан и така мога да правя гоблени. Време е да се науча и да шия. Благодаря на всички които са споделили тук толкова много неща за супер начинаещите като мен.:baby:

Поздрави! :kissyou:

ВанчетоМОД
03.04.2009, 15:21
:hello:Добре дошла миличка, чувствай се комфортно, защото форумът е наистина прекрасен. Първо реши какво точно ти трябва, разходи се из форума, влез тук -там, защото има много теми, които могат да ти бъдат от полза и след това, ако нещо не ти е ясно питай - всички ще се отзовем.:kissyou:

Sapfira
03.04.2009, 15:27
:flowerlove: Благодаря за посрещането. Още от вчера започнах да преглеждам и със сигурност ако нещо не ми е ясно ще се допитвам :) :idea::loveglasses:

cvetanka66
03.04.2009, 17:05
zdravei dnes se registrirah v tozi sait haresa mi a sam i goblenarka,daje sega 6iq vazkresenieto,interesuva me kak si prodavate goblenite,az imam dosta samo s dmc ,no neznam kak da gi prodam-spe6no mi e

cvetanka66
03.04.2009, 17:09
:greeneye::greeneye:
zdravei dnes se registrirah v tozi sait haresa mi a sam i goblenarka,daje sega 6iq vazkresenieto,interesuva me kak si prodavate goblenite,az imam dosta samo s dmc ,no neznam kak da gi prodam-spe6no mi e

idzs
04.04.2009, 19:22
Здравей и добре дошла сред нас .Ако имаш нужда от нещо пиши.:flowerlove:

mareha
04.04.2009, 22:16
Здравей Сапфира и добре дошла сред нас.Надявам се ти пък да ни научиш как се тъкат гоблените :idea: защото аз лично си нямам изобщо на представа :confused: .Ако искаш отвори си темичка в "нашите творби" и ни покажи какво си сътворила. :kissyou:

vanina5860
04.04.2009, 22:16
:hello:Добре дошла и от мен:kissyou:След като желанието е на лице, хващай иглата и всичко ще си припомниш. Ако не - питай. С удоволствие ще те напътстваме:kissyou:

valq_78
27.04.2009, 08:46
:hello: Добре дошла сред нас! :kissyou:

nimate
27.04.2009, 12:56
:hello:

И от мен. Добре дошла във форума. И аз съм от скоро тук.
И всичко е много хубаво.
Поздрави и от мен.

:kissyou: