PDA

Покажи пълната версия : Пролетно вталяване



letisiq
08.04.2009, 11:18
Здравейте След прочитане на хиляди диети и съвети съвсем случайно открих сайт в който може да се извърши онлайн консултация с диетолог и реших да го споделя с вас Вчера си получих личната диета и на първо четене ми се струва много подходяща и най-важното е че няма да гладувам На всички мили дами които са решили да се вталяват пожелавам успех :kissyou:

http://www.zdraveya.com/

Мари
09.04.2009, 11:25
Момичета, днес е пълнолуние - ще правим ли пак лунната диета и от колко часа?

letisiq
09.04.2009, 11:30
Мари не съм запозната с лунната диета...в смисъл чувала съм за нея но не в подробности Аз се мъча да спазвам препоъчания от диетоложката режим но ми е трудно Само като си помисля че съм на диета и огладнявам :(

noar
05.05.2009, 19:00
Летисия и аз писах в този сайт и ми направиха диета. Не съм я почнала още.И на мен ми се струва малко трудна . Но ще се помъча,нали никой не ме кара насила.:D
Ти колко време вече я правиш и имаш ли някакъв ефект!

letisiq
10.05.2009, 19:35
Здравей Ноар Ами наложи се да прекъсна диетата и за съжаление не мога да ти кажа дали има ефект Ти как напредваш :clap:

noar
10.05.2009, 19:51
Никак!Не мога да я спазвам точно! Вече три дни не ям нищо сладко,че ми откриха малко повишена кръвна захар.Гледам да ям повече салати сирене и месо. Ще видим какво ще стане.
На 25.05 имам абитуриентка много ще е интересно как гостите ще хапват ,а пък аз ще ги гледам.
Ще им викам-Вие хапвайте пийвайте ,мен не гледайте-аз сам на диета.Ха-Ха!

lari
10.05.2009, 21:20
ноар, по повод захарта-мога малко съвет да ти дам, а ти прецени.Не е добре да се лишаваш абсолютно от сладко.Поне мъничко хапвай, че пак става лошо.:confused:

Jana_jj
10.05.2009, 23:08
Да сте живи и здрави и вие и детенцето!:party::flower:И да знаеш, че при такъв повод, диетие отпадат!:D:wine:

letisiq
11.05.2009, 20:55
Noar все пак празника е един а диетите винаги можем да ги правим така че не си разваляй удоволствието :cookies: А на мен пък май се оказа че ми пада кръвната захар каквото и да значи това и май ще те трябва първо да обърна внимание на това и после да мисля за хубост :D

noar
12.05.2009, 12:24
На теб ти пада ,на мен се вдига:confused:
Затова не мога да ям захар един месец.След това ще правя пак изледвания да видим дали се е променило нещо .
Докторите не ги интерисува да ли имаш празник или не.Казват ти диета и толкова.Е може да я наруша малко ,ама за един ден и то умерено.:D

abi1004
12.05.2009, 13:28
Момичета как сте писали за индивидуална диета нещо неможах да се ориантирам моля подскажете :) :*

noar
12.05.2009, 14:28
Момичета как сте писали за индивидуална диета нещо неможах да се ориантирам моля подскажете :) :*

Аз изпратих лично съобщение на д-р Русинова,писах и някой неща за мен ,начина ми на живот,килограми и височина. И тя ми изпрати индивидуална диета.

abi1004
12.05.2009, 16:30
Аз изпратих лично съобщение на д-р Русинова,писах и някой неща за мен ,начина ми на живот,килограми и височина. И тя ми изпрати индивидуална диета.

Много благодаря ето тук (http://www.zdraveya.com/promo.php) може да се изпрати за персонална диета (за тези които проявяват интерес) маркирате 3 и се отваря нов прозорец с тест
http://s8.rimg.info/40520c51b94ba11a23f8f9124db98b21.gif

letisiq
13.05.2009, 02:02
Noar щом лекарите са ти казали диета тогава трябва но както и сама каза едва ли ще е фатално като за един ден поотпуснеш края И аз мисля да си пусна едни изследвания пък да видим на мен какво ще ми кажат Да не вземат да ми кажат пък на мен да се тъпча с сладко :D че аз кажи речи изобщо не обичам

ya-ya
13.05.2009, 11:17
Letisiq,Noar, позволявам си да се намеся в темата.Не бързайте с изводите относно нивото на кръвната захар.Еднократното изследване не е показателно.Съвета ми е да повторите изследванията.
Letisiq,ако при теб диетата е била по-драстична, е възможно падането на кр.захар да се дължи на това.И не е необходимо да се тъпчеш непременно със сладко-за нормализирането и е достатъчно да ядеш плодове,варива,картофи и тестени изделия от бели брашна.
Noar,повтори изследването сутрин на гладно.

abi1004
25.05.2009, 17:22
във връзка с пролетното вталяване
списание посветено на антицелулитна програма с тест
http://www.leocrema.bg/perfektnotialo/pdf/perfektno-tialo.pdf

kamellia
07.07.2009, 15:40
Letisiq,Noar, позволявам си да се намеся в темата.Не бързайте с изводите относно нивото на кръвната захар.Еднократното изследване не е показателно.Съвета ми е да повторите изследванията.
Letisiq,ако при теб диетата е била по-драстична, е възможно падането на кр.захар да се дължи на това.И не е необходимо да се тъпчеш непременно със сладко-за нормализирането и е достатъчно да ядеш плодове,варива,картофи и тестени изделия от бели брашна.
Noar,повтори изследването сутрин на гладно.

Присъединявам се към казаното по- горе. Моята кр. захар по- едно време беше също над нормите заради силният стрес, който преживях. Сега вс е наред.:)