PDA

Покажи пълната версия : Подаръците които искам да получа



sunnyto
10.04.2009, 15:28
Правя тази тема защото мисля че има ужда от нея:idea:
Всеки има поне един гоблен които харесва но неможе да стигне до него по някаква причина:confused:
Аз поне имам доста такива:D
Така че ако решите тук може да сложиме гобленито кито харесваме и несме започнали да шием и така ще олесним другарчетата си от игрите а и не само:idea:
Дано идеята да ви допадне :kissyou:

teen_f
10.04.2009, 15:39
Аз като в рекламата на ДСК:"Искам всичко":)
И сега Манка да ми отговори:"Това да не е банка ДСК":)
Идеята за темичката е добра:)

Ааааа сетих се какво искам-има едно гобленче на мъж с голо дупе,с престилка и чисти:)Ех ако отворя колет и вътре видя този гоблен,ще се смея една седмица:)

nellli
10.04.2009, 15:44
Темата е страхотна. :clap: Ако всеки драсне тук няколко реда ще е от голяма полза за бъдещите игри, пък и не само. Мен специално ме свари неподготвена :D бая ще трябва да се разровя и замисля. Е няма да показвам големи гоблени де / споко/, а няколко мънички, които изключително много харесвам, но все не ми стига време да ушия. Отсега мога да си призная без бой обаче, че обожавам мини пейзажчета, пеперуди, фарчета, теменужки, а като фирми харесвам Дименшънс, Вервако, Пермин, Анхор и списанията Рико са ми любими /предполагам и на вас/.:D
Отивам да ровя из архива да си опресня паметта и да си избера нещо от многото :confused:

Ау, как можах да забравя за лавандулата - направо съм луда по нея.

Radi
10.04.2009, 17:27
Темата е страхотна. Аз също имам гобленчета, които така и не съм ушила. Например малки цветя, които перфектно стоят подредени на тесен коридор или стълбище, или пеперудки, пиленца.... Ами харесвам и цветни семпли графики........... както teen_f - "ИСКАМ ВСИЧКО" :D

sunnyto
10.04.2009, 17:44
Така аз предлагам тази тема защото:idea:
Много искам да направя на някои подарък но незнам дали този гобле е почнат или не:confused:
И друго много харесвам димейшън но няма да си ушя нищо защото схемите са ми трудни Та аз обичам да шия гоблени на ланарте или пък вервако или нещо такова А "Пенка " да шие димейшън:PP И моята идея е ушийми Пенке димейшън а аз щети ушия онова вервако дето ти харесва ОФФФ
Така че ако имате желание тук можем да сложим снимките на тези гоблени които неможем да си направим и смалко съдействие от модераторите аз харесва нещо (например гобленчето на мими) пеша на модератора и той маха снимката А Мими се чуди от кого ще си получи гобленчето готово
И така:shy2:

kaktos456
10.04.2009, 17:52
:confused::idea:аз пък бих харесала всякакъв на каквато и тема да е ,стига да е с приятни за окото цветове ,да е пастричък и весел, може и с 1-2 цвята,но стилен:D :( ,така ,че моето другарче в никакъв случаи няма да го притиснявам ,няма значение,колко е голям:kissyou:

venipetgab
11.04.2009, 12:37
Съни, това, което си написала си е предложение за нова игра. Защо да не помислим и да го пообсъдим.:crazy:

vania.kaimska
11.04.2009, 13:23
Аз харевам всичко,но много искам да си имам една молитва или молищете се ръце.Приготвила съм им схемите,но нещо все не стигам до тях.Така,че за коледа мовето другарче може да си помисли:idea:

Ех,Вени пак си напривала страхотен подарък!Много оригинален подарък!Поздрави за теб и новата им претижателка!

manka
11.04.2009, 22:47
Я пак по ясно да ми обясните идеята на тази тема:D че още съм в еуфория от подаръка си,от великденката игра.
Вени стига си пускала мухи,че са ми слаби ангелите,щом иде реч за игри:D:kissyou:

sunnyto
11.04.2009, 23:02
Така аз много искам да ушия на манка едни лочици ама незнам дали ги е почнала и тук манка си слага снимчицата а пиша на едно модераторче че ги почвам и то маха снимката а манка се чуди кой ще я изненада
Аз искам делматинеца на дим и лили го харесва да ми го ушие и нещо такова

keissi
11.04.2009, 23:11
Вени стига си пускала мухи,че са ми слаби ангелите,щом иде реч за игри:D:kissyou:[/QUOTE]

:confused: А може ли да попитам кой е Вени дето пуска'' мухите'', щото темичката е пусна Сънито.
А по темата - харесвам всичко, след като знам, че е направено и подарено от сърце.

manka
11.04.2009, 23:22
:confused: А може ли да попитам кой е Вени дето пуска'' мухите'', щото темичката е пусна Сънито.



Може,може,вие какво пихте на обед :D
Ето я Вени-venipetgab,нейния пост визирах:kissyou:

Съни, това, което си написала си е предложение за нова игра. Защо да не помислим и да го пообсъдим.:crazy:


Ихаа,ами ако почна да пускам,това,което ми харесва,ще напълня няколко странички,ще помисля върху това

keissi
12.04.2009, 11:15
:shy2: Упс, грешката е моя, Извинявам се, май четох през ред.
:D Смей се Марианче, смей се, нищо'' твърдо'' не сме пили, само по биричка.
А и аз с мойто сваляне на очилата, бърках чашата с бутилка, така както бъркам буквите , когата пиша и чета на компютъра. Мъка, мъка......:crazy:

Tooth
12.04.2009, 13:07
Аз също харесвам всичките си гобленчета ,които са ми подарък.За мен това е спомен от човек с който ни свързва поне един интерес - гоблените и е бил предназначен само за мен.Подкрепям и идеята всеки да сподели какво би желал да си ушие.По този начин ще сме сигурни ,че другарчето ни ще се зарадва и няма да бъде разочаровано.Съвсем сериозно го направете ,защото според мен тук само се коментира като идея.Получават се и много подаръци извън игрите и това ще е улеснение за всеки ,който иска да изпрати подарък ,дори и да не участва в игра.:kissyou:

ra4ko75
12.04.2009, 13:18
Идеята за споделяне на желанията на всеки какви неща предпочита е прекрасна. Преди всяка игра ще поглеждаме в темата и ще се ориентираме в избора.:D Аз си харесвам и двата подаръка, които съм получила до сега от игри и всеки от тях си е заел подобаващо място. Моите предпочитания са към всякакви неща без икони и неща на църковна тематика. Според мен в един дом има място за една икона, а останалите е добре да им се радваме и възхищаваме в църквите и катедралите. Това си е лично мое мнение и не искам да накърня чувствата на останалите, всеки си има собствен вкус и винаги се старая да уважам и вижданията на останалите по този въпрос.:kissyou:

iasi
15.04.2009, 11:56
Аз пак със закъснение виждам темата - така е, като човек го няма 4-5 дни на работа :D
Подаръците ми от игрите и извън тях са си много хубави и оригинални - две мнения няма. Та кой не обича да получава подаръци, но както вече писах в съответните теми много ме впечатлиха коледните играчки, а сега и великденските яйца направени с мъниста, с ширитчета ... и тем подобни, онова бискорню ли се казваше :confused: /като това последното на mari_ar/.
С една дума всичко което е "пипкаво" за мене и не бих се захванала :shy2:
Боже, колко съм скромна в желанията си :shy2: :(

Mynki
15.04.2009, 19:36
Идеята е чудесна за тази тема.Спестява много време да се ровим из форума и да правим проучвания.И не винаги успяваме,разбира се.
Когато се прави с желание,няма начин да не се хареса.
Аз нямам специални предпочитания,но не ми допадат абстракциите и нестандартните,където се чудиш къде е горе и къде долу.:D

mareha
28.04.2009, 01:37
Ех че готина темичка :clap: .Аз например много харесвам графиките,ама нещо не ме влече да ги шия лично.Така че бих се зарадвала ако някое мое другарче поработи за моя сметка :D .Е не се блъскайте сега де,за всичките има по нещичко да ми ушиете :D .Можете спокойно да почнете от кама сутра :kissyou:

sunnyto
28.04.2009, 18:23
Понеже много се срамувате аз решин да съм първа:idea:
126399



това са нещата за които няма да ми стигне времето поне не и тази година:D

koki4e
06.01.2010, 19:05
Аз харесвам всичко , което е с кръстат бод.Никак не се справям с класическия гобленов бод.... Също не оби4ам и религиозната тематика.

daniel4i
07.01.2010, 10:41
Аз също много харесах темата, необходима е за да знаем какво желае другарчето ни, за да няма недоволни. Моята мечта е да ушия един Дименшън и един Пермин. В нашия град не ги разпространяват и няма откъде да си ги набавя, а все още не съм се научила да си купувам по ибей. Така, че би ме зарадвала една такава комплектовка, а за ушито нямам претенции, харесвам всичко.

Лили
08.01.2010, 14:16
И в Горна Оряховица няма избор на гоблени но когато човек има желание се справя.Аз харесвам всичко с изключение на графика.ЕЕне ме впечатляват.Но изработено и изпратено с голямо уважение всеки е щастлив.:kissyou:

Tais
08.01.2010, 14:44
Аз пак със закъснение виждам темата - така е, като човек го няма 4-5 дни на работа
Подаръците ми от игрите и извън тях са си много хубави и оригинални - две мнения няма. Та кой не обича да получава подаръци, но както вече писах в съответните теми много ме впечатлиха коледните играчки, а сега и великденските яйца направени с мъниста, с ширитчета ... и тем подобни, онова бискорню ли се казваше :confused: /като това последното на mari_ar/.
С една дума всичко което е "пипкаво" за мене и не бих се захванала :shy2:
Боже, колко съм скромна в желанията си :shy2: :(
И аз така предпочитам някой чаршаф да захвана отколкот нещо пипкаво.Та нареждам се в групата на "скромните" :-|

Да се допълня - може нещо направено от мъниста,и определено нищо на религиозна основа.

nellli
08.01.2010, 14:59
Tais, разсмяхте ме от сърце с iasi .:D
Нещо мъъъъъничко, ама пиииииииииииипкавичко значи харесвате. :D

manka
08.01.2010, 15:39
:Dи аз от одеве се подхилкавам Нелинце.
Дребно,че и пипкаво хитруши:kissyou: я да вземете да се пробвате,а ако не успеете,за великден имате от мен по едно мънистено яйцееее:idea:

Tais
08.01.2010, 16:28
nellii,manka имам чувството че такива дреболий ще ми изпилят нервите.Специално на manka шапка и свалям за нещата които твори.Аз такова нещо го захвърлям на 5 минута,липсва ми търпение за такива нещица.

bubata
08.01.2010, 20:38
и аз да си кажа заначи :)
сега съм на тема книгоразделители, обаче нямам време за тях, таааааа бих се изкефила на такова нещо....малииии и нахална съм значи :)

inqn_f
12.01.2010, 11:01
Момичета аз колекционирам слонове имам плюшени, порцеланови, гумени, медальонче, но гоблен още не съм се наканила да ушия. Може някой да ме изненада със слон, но моля да не е с жив, че апартамента ни е малък :D харесвам и плетени неща. И в крайна сметка какъвто и да е подаръка щом е от сърце ми носи много радост :kissyou:

iasi
12.01.2010, 11:52
nellii,manka имам чувството че такива дреболий ще ми изпилят нервите.Специално на manka шапка и свалям за нещата които твори.Аз такова нещо го захвърлям на 5 минута,липсва ми търпение за такива нещица.

:yes: уж темата е такава, а пък се :D :(
Споко, не участвам в игрите ;) Аз няма да го захвърля на 5 минута, защото въобще няма да го започна :D

iasi
13.01.2010, 16:59
От няколко дни :uhhhh: Искам да ушия няколко букви, но се чудя коя буква да взема, дали тази която е на ник-а или собствената. Аз предпочитам буквата от името, защото моята първа буква от ник-а е i, и кой виждайки я у нас ще разбере че става въпрос за буквата Я :confused: но пък на колко тук знаем истинските имена. Завиждам на тези, чийто имена са с "универсални" букви - А, Е, М, О, че и ника им започва с тях :D
Ако сега някой познае че ще му шия буквата и пише тук, ура :party:, ако пък не - харесват, не харесват ще си шия буквите от собствените им имена :idea:

Juli71
15.01.2010, 23:08
Не харесвам графики ,обичам много цветята!

ata
16.01.2010, 00:07
Не харесвам графики ,обичам много цветята!

Ех,Juli,колко много улесни своето другарче:clap:дали и моето няма да ми подскаже нещо...:confused::rezando:

passios
16.01.2010, 12:43
Аз бих искала нещо, което ще ушия сама, но каквото и да е ще ме зарадва :)

mmagi.nik
16.01.2010, 13:12
Аз пък обожавам графики:idea:,но всъщност всичко би ме зарадвало...все пак участието ми в играта не е свързано с това какво искам да ми ушият,а с тръпката:D

pepina_p
16.01.2010, 14:27
За да успокоя човека на когото аз съм "късмета" паднал се за подарък- харесвам всичко- на всякаква тематика, всякаква фирма и т.н.:idea: Убедена съм, че ще се зарадвам на всяко нещо, което е изработено с желание.:kissyou: Повече се притеснявам за моето другарче..........:confused:

darma_rz
16.01.2010, 14:56
Понеже не съм много активна във форума и за да успокоя другарчето на което се паднах искам да кажа, че много харесвам цветя. За мен е много по-важен жеста и изненадата от подаръка, защото знам че ще е изработен от сърце, така както и аз ще приготвя моя подарък. :kissyou:


Подкепям мнението на mmagi.nik :!:
...все пак участието ми в играта не е свързано с това какво искам да ми ушият,а с тръпката

pipitka
16.01.2010, 15:38
Aз съм много ллесна,харесва ми всичко щом е направено за мен.Така,че моето другарче може да е спокойно.:kissyou:

prodigy_26
16.01.2010, 16:31
Аз също съм начинаеща във форума и нямам собствена страничка(ще се постарая да е направя скоро),може би до известна степен затруднявам другарчето :-|
Всяка една от нас знае,че всичко направено с желание и любов е безценно :kissyou:

Slava_V
17.01.2010, 02:03
Мили момиченца, я да си помагаме!!
Аз нямам претенции, за мен е важно вниманието.
Поздрав Слава

shebek1733
17.01.2010, 10:32
И аз харесвам всичко нямам претенций за фирма и гобленче макар че много ми се иска да ушия едно гобленче на Дименшънс но това е за друга тема:D .Така че другарчето няма да има нужда да мисли какво да ми подари бих се зарадавала на всичко:kissyou::kissyou:

m_rija
18.01.2010, 09:57
Мило другарче, не е нужно да се притесняваш какво да избереш, харесва ми всичко, което е направено с желание и любов. И също като момичетата от горните постове участвам в играта заради тръпката.
:kissyou: :kissyou:

blue_bouble
18.01.2010, 15:04
На мен ми стига само , че е ръчна изработка и вече е уникат.Харесвам всичко , защото знам , че такова нещо няма как да си купиш.Най-вече вниманието и факта, че някой е направил лично нещо за теб.За мен това е най-важно:greeneye:

mishone
19.01.2010, 23:28
За да се наредя сред скромните ще кажа, че обожавам цветя и пейзажи. Иначе казано всичко цветно и свежо. Не харесвам графики и абстракции. А ако това ще ви затрудни, другото което харесвам са всякакви аксесоарчета свързани с шиенето.

geniko
20.01.2010, 23:15
Харесвам всичко,което е направено с мерак и любов.Според мен това си личи и се усеща.
Падам си по всякакви торбички,бискорнюта,,карета,аксесоари...извън от стандартния гоблен в рамка.
Не харесвам гоблените на религиозна тематика.:kissyou:

Nev
11.03.2010, 09:45
Искам мънистено калъфче за GSM :greeneye:
И аз при скромните :D

Иначе се радвам на всичко без религиозната тематика. Едва ли има по-голям атеист от мен...

Triana`
16.04.2010, 21:42
Искам фъкано килимче - охлювче или маймунка на Vervaco :scared:

Ама много съм скромна :angel:

Славова
13.05.2010, 11:04
Аз пък бих желала да получа морски пейзаж! Обожавам ги, а все още нямам нито един!
Но бих се зарадвала и на всеки друг мотив, при мисълта, че някой го е правил специално за мен, за да ме зарадва!:flowerlove:

Светла Петрова
12.10.2010, 17:10
Е, аз пък много искам часовник .... за кухнята, но все не му идва времето сама да си го направя .

keissi
12.10.2010, 18:00
Е, аз пък много искам часовник .... за кухнята, но все не му идва времето сама да си го направя .

:D:D:D Kaза си го..................

kaliakra2002
12.10.2010, 18:33
А аз-нещо, което ще засили празничната атмосфера в къщи и нещо, което ще ме доближи до ушиването на още една мадонка на Феручи:shhh::D!

mina
12.10.2010, 19:34
Аз също съм лесна-харесвам всичко.Най-вълнуващо е очакването !

ralli
15.10.2010, 22:54
Да си споделя и аз мечтата...
Мен нещо уроците по правене на топки сърца и тям подобни все не ми стигат ... Не ми се отдават тия работи на практика!Падам си и по сладурски гоблени на животинчетата (примерно на Анхор мечета ,слончета,зайчета...) за които все не ми стига времето...:kissyou:

Radi
18.10.2010, 10:41
И аз като Светлето не ми остава време за часовник, ших един и го подарих на брат ми но за себе си нямам време.:D А и Мина е права, очакването е най-вълнуващо и това, че някой е направил нещо специално за тебе.:kissyou:

irena_gemini
27.10.2010, 15:27
за мен лично какъвто и да е подаръка стига да е свързано с гобленарството ще ми хареса :gipsy: :D иначе и аз не харесвам икони и гоблените от едно време новите неща ми харесват мноооого повече и са по-реалистични ;) всичко направено от сърце е добре дошло

п.с променям малко поста че май шегата ми не се разбра ;)

m_rija
27.10.2010, 22:39
Аз вече съм писала в тази тема лятото, но да си кажа и сега, може пък да улесня другарчето си :idea:
Много ми се иска да имам, а все за подаръци правя разни гобленарски аксесоари... бискорню, калъфче за ножичка, книжка - игленик... нещо от този сорт... Та, мило другарче, ако това те улеснява, може и мен да направиш много щастлива!

Гинева
28.10.2010, 14:28
Аз харесвам всичко, с изключение на щампите!
Всеки един подарък приготвен с внимание ще ме зарадва изключително!

van4e_to
28.10.2010, 14:53
И аз като Гинева не си падам по щампите, доста са ми грубовати! Иначе бих се зарадвала на всичко, което е подарено от сърце :kissyou::kissyou:

daniel4i
28.10.2010, 17:07
И аз да се наредя - НЕ ХАРЕСВАМ ЩАМПИ ИЗОБЩО, относно бродерията - харесвам абсолютно всичко, но най - много бих се зарадвала на готова комплектовка на Ланарте, Дименшън или нещо подобно. :kissyou:

veneta_az
28.10.2010, 22:12
Не знам какво да пиша, за да улесня другарчето си. Ще се радвам на всичко, особено изпратено за този празник (и аз като децата:D).

sissak
29.10.2010, 10:20
Държа да отбележа, че тук , в този форум и в тази игра, главният подарък е СОБСТВЕНОРЪЧНО ИЗБРОДИРАН ГОБЛЕН - картичка, малка бродерия.
Разни колмплектовки, аксесоари и др., са допълнение, което се изпраща при желание от страна на подаряващия.

Моля, като пишете желанията си за подарък, да се съобразите с този факт.

кроти
29.10.2010, 15:16
Държа да отбележа, че тук , в този форум и в тази игра, главният подарък е СОБСТВЕНОРЪЧНО ИЗБРОДИРАН ГОБЛЕН - картичка, малка бродерия.
Разни колмплектовки, аксесоари и др., са допълнение, което се изпраща при желание от страна на подаряващия.

Моля, като пишете желанията си за подарък, да се съобразите с този факт.

Напълно подкрепям това мнение :clap::kissyou:

anito11
30.11.2010, 12:08
Държа да отбележа, че тук , в този форум и в тази игра, главният подарък е СОБСТВЕНОРЪЧНО ИЗБРОДИРАН ГОБЛЕН - картичка, малка бродерия.
Разни колмплектовки, аксесоари и др., са допълнение, което се изпраща при желание от страна на подаряващия.

Моля, като пишете желанията си за подарък, да се съобразите с този факт.

Абсолютно вярно!!!

dushkova
05.01.2011, 09:06
Аз се радвам на всичко,което е направено специално за мен,колкото и мъничко да е,защото знам,че е вложен труд ,вдъхновение и обич:loveglasses: .

mimo7
15.03.2011, 12:40
нова съм във форума, шия от скоро, много ми харесва и ме успокоява. Рядко получавам подаръци и затова се радвам на всеки , особенно като знам че е направен и избран за мен. Всеки жест на внимание ме радва ивълнува. Аз лично обичам да правя подаръци, избирам ги с любов и желание все едно са за мен. :kissyou:

NIA
08.04.2011, 22:29
Обръщам се към всички мои приятели във форума. Моля ви, не ми правете никакви приятни изненади, нито подаръци, нито картички! Ще отсъствам от страната преди , на и след великденските празници и има голяма вероятност всичко да се загуби. То изчезват пратки, когато съм си тук, а когато ме няма пък е повече от сигурно.
Благодаря ви за всичко! :kissyou:

doris
08.04.2011, 22:41
Обръщам се към всички мои приятели във форума. Моля ви, не ми правете никакви приятни изненади, нито подаръци, нито картички! Ще отсъствам от страната преди , на и след великденските празници и има голяма вероятност всичко да се загуби. То изчезват пратки, когато съм си тук, а когато ме няма пък е повече от сигурно.
Благодаря ви за всичко! :kissyou:

:idea: Може да изпращате всичко на моя адрес.........../ШЕГИЧКА/:gipsy::kissyou::kissyou:

vishenka
19.04.2011, 20:28
:idea: Може да изпращате всичко на моя адрес.........../ШЕГИЧКА/:gipsy::kissyou::kissyou:

Или на моят - аз ходя на поща всеки ден като на работа:D

Nev
25.10.2012, 22:22
Я да раздвижа тази тема, че идва нова игра ;)
Ако е възможно, нека който иска да ми изпрати бродерия, тя да не е за закачване на стена. Живеем под наем, в скоро ремонтиран апартамент и не мога да дупча стените...
Иначе, продължавам да не съм религиозна и няма да се въодушевя от икона. Също, продължавам да нямам калъфче за GSM. ;) Размерите на моя са 47 x 90 x 24 mm.
Разбира се, ще се радвам на всякакъв подарък, просто да не се закача на стената и да не е икона. А ако все пак е за стена, ще трябва да почака да си вземем наше жилище...

smiles
26.10.2012, 20:54
Тъй като ясно съзнавам, че е много възможно да затрудня другарчетата ми в игрите....искам да отбележа, че изобщо не съм претенциозна :-|

Ще се зарадвам на абсолютно всяка бродерийка, направена от сърце...

Дано и моите подаръци да ви харесат...ще вложа много старание - обещавам :kissyou:

Юра
11.01.2013, 10:01
Този пък и аз ще си кажа какво харесвам - много обичам шоколад и бродирам само с ДМЦ конци . Използвам различни техники - и мъниста и кръстчета и гобленов бод - така че тук нямам претенции.

dianka
15.01.2013, 21:42
И да улесня моето другарче. Аз харесвам всичко, дори най-мъничкото. Щом е направено за мен, то е от сърце. В последната година се захласнах по мънистата, но какво да се прави, новото за мен си е ново.

wylchin
25.10.2013, 22:38
Харесвам най-много пейзажите, особено с цветя и птички. Не харесвам сувенири и вази, защото смятам, че пречат на енергията да тече свободно, но много обичам коледните украшения и играчки. Аз съм от хората, които винаги си харесват подаръците, но ми доставя най-голямо удоволствие, когато аз правя подарък.

vaniand
25.10.2013, 23:06
Този пък и аз ще си кажа какво харесвам - много обичам шоколад и бродирам само с ДМЦ конци . Използвам различни техники - и мъниста и кръстчета и гобленов бод - така че тук нямам претенции.

Това все едно аз съм го казала :greeneye: само бих добавила без щампи

mirastiv
26.10.2013, 11:36
Аз бих се зарадвала на някаква комплектовчица на гоблен. Дори и ако само това е допълнението ми. :) Винаги се радвам на това най-много. Така че, съм доста "лесно" другарче, мисля :) Но дори и да е нещо друго, пак ще му се зарадвам, защото съм сигурна, че който и да ми се е паднал, ще се е постарал, така че .... чакам с нетърпение :)

ksenitka
27.10.2013, 12:27
Май имам слабост към всичко цветно,свежо и абстрактно..радвам се на всичко направено с желание и от сърце специално за мен..:kissyou:

tian_64
29.10.2013, 22:32
Аз нямам специални желания. Харесвам гоблени с цветя, животни, пейзажи...Май всичко изработено саморъчно ми допада. Нямам много свободно време и все още не съм ушила мънистено моделче,нямам коледни топки, великденски яйца, гобленче с животинки...Сигурна съм че всичко което получа ще ми хареса, защото е приготвено специално за мен с добри чувства.:kissyou:

toni68
30.10.2013, 10:53
И аз нямам специални предпочитания. Всичко цветно, пъстро, весело ми допада . А когато е направено специално за мен е уникално :kissyou:

neznainata
21.01.2014, 01:32
Човешки фигури избягвам да шия, не са ми по сърце. Икони не шия, с мъниста нямам опит все още, но не мисля, че ще ми допаднат.
Имам ето тези (http://s294.photobucket.com/user/vamp__girl/library/Gobelins/Zapasi?sort=3&page=1) гоблени, a тези (http://s294.photobucket.com/user/vamp__girl/library/Gobelins?sort=3&page=1) са част от ушитите ми :)
Много обичам шоколад, само да не е бял:D
Радвам се на всичко, което е приготвено с желание. Предпочитам допълнението да е някакви материали за шиене (панама, игли, конци), отколкото предмети. Дано съм улеснила другарчето си... :-|