PDA

Покажи пълната версия : gobleni



krasi_60
10.04.2009, 23:48
na4inae6t goblenar tarsi katolzi s gobleni(koita da ragleda i ako mu haresat da pora4a):confused:

tsvety
11.04.2009, 00:11
Ами ако не ти се разглеждат стотиците страници, към които има връзки в този форум, можеш да поискаш за разглеждане каталози в магазините за гоблени. Аз лично не мисля, че е добра идея, защото от готовите ми комплектовки има два с ужасно лошо комбинирани цветове, един, който след като видях оригинала, направо щях да умра от мъка и три с хубави цветове (два от които малки). Така, че сега си избирам от предоставените схеми и си ги комбинирам.

Но всичко е въпрос на вкус. Успех при всяко положение

tdm13
11.04.2009, 01:52
Препоръчвам ти ако намериш време да разгледаш различните теми в "Безплатни" на нашиия форум.Първо си изясни какво точно те вълнува-пейзажи,детски,цветя,портрети и т.н.
Всяка една от нас ще ти помогне относно избора ти и в ушиването.А като начинаеща не се сазхващай с нещо много голямо и с много цветове.Знам,че е много съблазнително,но ръката и окото трябва да свикнат и да придобият усет. Също така посети и различните сайтове-производители на гоблени.Копирай която картинка ти хареса и я побликувай в заявки.От български фирми,изготвящи комплекти мога само и единствено да ти препоръчам "Солария".В техният сайт има и безплатни модели,които са много красиви.Една молба имам към теб-ако имаш кирилизация на клавиатурата,пиши на кирилица.Успех с намирането на модел.