PDA

Покажи пълната версия : ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА



stenli63
13.04.2009, 09:12
Скъпи съфорумки искам да споделя болката си ,надявайки се така да ви кажа да бъдете по-внимателни и да предпазим децата си.Във вторник блъснаха дванадесет годишния ми сина ми с кола .След комоциум и наранявания и хематом на главата слава богу е добре.Окото му беше затворено и синъо ,сега му останаха само синките по лицето.В Пирогов приемат много деца блъснати от коли ,затова пиша за да бъдем по внимателни ,ако може да предпазим децата си.Разбира се че каквото е писано не можем да го променим ,но нищо не пречи да сме по-внимателни и на щрек и ако може да предпазим поне едно дете за мен ще е облекчение.Лек ден желая на всички и дано няма такива инциденти с децата ни!

Дида
13.04.2009, 09:33
Мила,искрено се надявам всичко да е наред!!!!
И аз имам син на 12 и всеки ден ходи сам на училище,така че разбирам страховете и болката ти!!!!
Поздрави на синчето и му желая бързо възстановяване!!!!

leti_at
13.04.2009, 11:34
Ох, това ми е болната тема, когато децата ми са навън непрекъснато съм нащрек....
Те са деца-невинаги са внимателни,но и :mad:много шофьори карат като луди...
Винаги треперя...изнасям лекции как да се оглеждат ,да не бързат като пресичат...но и винаги си казвам-:angel:Господ да ги пази....
Бързо възстановяване на детенцето ти...и всичко лошо вече да ви е зад гърба....:flower:

Adriana Petrova
13.04.2009, 11:59
Stemli63 дано всичко да е наред със сина ти и да няма последствия от удара.Аз имам син на 7 год.който вече самичък си играе навън но е много разсеян и непрекъснато се страхувам за него.ГОСПОД ДА ПАЗИ ДЕЦАТА НИ!!!

eli1958
13.04.2009, 14:47
Миличка,това,което се е случило с твоето детенце много ме натъжи,Пожелавам му от цялото си сърце да се оправи по-бързо и дай боже всичко да е само до тук.

jivi
13.04.2009, 17:08
Много съжалявам за случилото се.Дано да се възстанови физически и психичвски.Аз имам 2 момчета баткото е на 5год. и половина ,а малкия е на годинмка и половина и се надявам Бог да ги пази.

vanina5860
13.04.2009, 17:42
Дано бързо се възстанови детенцето и наистина Бог да ни ги пази!

stenli63
14.04.2009, 08:53
Благодаря за милите думи,искрено се надявам тово да послужи и на нас и на тях да бъдат по-внимателни.Синът слава богу е добре,нищо не помни от удара и за това може би няма страх.Дано сега да внимава повече и никога повече не се случват такива лоши неща на никой и най вече на децата.Лек ден на всички!

кики
14.04.2009, 09:38
Пожелавам бързо възстановяване на детенце.
Много ми стана гадно и мъчно като прочетох,какво се е случило.Кураж и нека Бог е с вас.

eho
14.04.2009, 10:27
Дано скоро детенце се възстанови на пълно! Моето дете е на 2 години и не играе все още само навън. Дори и когато сме заедно на разходка пак ми е притеснено и изтръпвам всеки път, когато се наложи да пресичаме. Вчера отново се убедих, че шофьорите нямат навик да се оглеждат и за пешеходци.

cecunka
15.04.2009, 16:14
Дано децата ни си отварят очите и бог да ги пази!Аз живея на оживен булевард, близо до нас има 2 училища, 2 детски градини и ясла, а от булеварда ни дели голяма градинка с площадка за игра.Пълно е с деца от всякакви възразсти и за съжаление с недобросъвестни шофьори:(Не спират на червен сфетофар - миналата година бяхме 3 майки с бебета в количките и един идот едва не ни помете - пресичахме на ЗЕЛЕНО!:mad:А да не говорим как се притеснявам когато 10 годишният ми син е навън.А ей сега като се стопли започват надбягванията с мотори и ATV та е тогава вече е кошмар.

Juli71
15.04.2009, 20:37
В момента и двамата са навън с колелета ! Като дойде този сезон и ги подкарат всеки ден ги чакам да се приберет от игра със свито сърце.Непрекъснато им говоря дано да запомнят нещо и да внмават. Господ да ги пази!