PDA

Покажи пълната версия : КАК СЕ ЧУВСТВАХТЕ БЕЗ ФОРУМ?



eli1958
22.04.2009, 02:02
Мили момичета и момчета,отварям тая тема , за да споделите мнения по повод на липсата на форума от няколко дена:(.Аз да си призная честно щях да се побъркам:cry:.Толкова много ми липсваше ,че поняколко пъти влизах и се чудех какво става:uhhhh:?Липсваха ми вашите мнения по различни теми,показването на етапите на творбите ви и завършените такива,но сега се радвам,че отново мога да се радвам на него ,който определено ми липсваше.А НА ВАС?

Jana_jj
22.04.2009, 08:11
Лично аз - зле! А и нали не се шиеше ?:(

mareha
22.04.2009, 09:57
Гадно много гадно :( Толкова много съм привързана към форума,че като го няма имам чувството яе съм се скарала с вас....На мен лично ми липсва много.

gyuksel
22.04.2009, 10:10
Kato izoztaveni detsa ..

venipetgab
22.04.2009, 14:21
Ами аз до преди няколко минути не можех да вляза във форума. За мен беше много лошо, че го нямаше няколко дни. Много ми беше тежко, че се случи и точно по празниците.

blue_bouble
22.04.2009, 14:39
Меко казано ужасно:!:

Дори вече си мислех, че е нарочно, заради почивните дни да не го претоварим:confused:

NIA
22.04.2009, 14:42
ЛУДО. :confused::shy2::cry::mad::rezando:

kami_r
22.04.2009, 14:49
И аз по няколко пъти на ден влизах и вече взех да се дразня на надписа "Христос воскресе".

sunnyto
22.04.2009, 14:54
Много много ужасно и гадно

gertrud
22.04.2009, 14:58
И на мен страшно ми липсваше.Независимо,че отскоро съм му фен ,не мога да си представя как ще ми мине денят,ако не го отворя поне един път.

Светла Петрова
22.04.2009, 14:59
Гадно и то много !Направо като наркоман без наркотик бях тези дни.Кой какво прави , аз проверявам ..., а си пише точно и ясно.А аз "Тома Неверни" - все гледам.Но вече щастието настъпи

teotedi21
22.04.2009, 15:41
Така свикнах с форума, че 4-5 дена бях като болна. През час, през час проверявах дали е пуснат.

rostso
22.04.2009, 15:54
Много самотно....:(

abi1004
22.04.2009, 16:05
Ами какво да кажа толкова ми липсваше форума че бях като болна-толкова съм се пристрастила към него. През последните два дни само се питахме със Светла Петрова и Cvetkovaa какво се случва:confused: Днес доиде добрата новина че всичко е наред и всички се успокоихме:D:D:D

rajka
22.04.2009, 16:33
Леле, право да ви кажам незнаев што да правам. По сто пати отварав да видам дали е пуштен.
Фала Ви многу што не потраја подолго.

pepina_p
22.04.2009, 17:18
Аз също се чувствах много гадно. :( Час по час проверявах дали го има вече....... Още повече, че точно тези дни- Разпети петък и Великден не е много желателно да се шие.:confused: Правих си сметки тези почивни дни да се разтоварвам с форума, като не може да се шие, а то..........
Е вече поне ги има и съм доволна. :) Липсваше ми.....:loveglasses:

valq_78
22.04.2009, 18:19
Аз също се чувствах много гадно. :( Час по час проверявах дали го има вече....... Още повече, че точно тези дни- Разпети петък и Великден не е много желателно да се шие.:confused: Правих си сметки тези почивни дни да се разтоварвам с форума, като не може да се шие, а то..........
Е вече поне ги има и съм доволна. :) Липсваше ми.....:loveglasses:Ох и аз така :D

mishone
22.04.2009, 20:36
С една дума - чувствах се като обрана, адски се изнервих. Но да си отдъхнем.

Nikol_82
22.04.2009, 20:52
Другия път 2 седмици профилактика и ще ме търсите в психо диспансера :smokin:

Аня
22.04.2009, 21:01
Ох,много ми липсваше любимият форум и на мен и не знам как ме изтраяха в къщи с постоянното си мрънкане.:bunny:Радвам се че сега всичко е наред и дано за в бъдеще да няма проблеми.

Juli71
22.04.2009, 23:11
Така свикнах с форума ,че много ми липсваше тези дни .Всеки ден проверявах ,въпреки,че не бяха минали въпросните 2-3 дена.

barbie
23.04.2009, 00:54
Бях много растроена,като сираче изоставено.Проверявах постоянно дали пък не е пуснат ,досаждах на всички наред ,накрая и другарчето си издирих и малко се успокоих.Дано не се случва скоро ,че ще и аз в психо диспансера ще си запазя място :kissyou:

Val4e
23.04.2009, 10:00
Какво да кажа аз като чак тази сутрин успях да вляза с тристата зора, чуствах се като изхвърлена на самотен остров. Дано вече всичко е наред, че направо луднах.

1226
23.04.2009, 11:05
и на мен много ми липсваше, час по час проверявах ........

Tais
23.04.2009, 11:20
Май всички сме пристрастени към форума ... аз бях и без компютър но окупирах този на половинката и му надух главата с мрънкане че няма форум.Милия не знам как ме изтрая не стига че мрънках ами и обръщах повече внимание на компа му час по час да проверявам форума отколкото на него...

leti_at
23.04.2009, 12:28
Чувствах се много,много зле....Знаех,че няма форум,но по навик през час се пробвах да влизам.....и ми беше криво....
Момичета,нещо като призив- за да няма такива големи спирания , моля качвайте снимките си през Радикал.ру, за да не товарим излишно форума...и си прочиствайте старите мнения и излишни снимки.:angel:

sim4o
23.04.2009, 13:10
здравейте!нямате си и на представа какъв ужас изживях вчера!Влизам аз във форума с надеждата вече да е действащ и насреща ми излиза надпис "Ако четете това съобщение значи гледата старата версия на форума...."АМИ КЪДЕ Е НОВАТА?????И започна едно лудо търсене из сайтовете............Накрая за пореден път признах че съм технически неграмотна и потърсих помощ от половинката (а той мрази да го занимавам "с моите глупости")и след като и той не успя да ме въведе в новата версия няма да ви описвам какво разочарование изживях.ДОСЕГА,защото ви НАМЕРИХ !:clap:То било лесно - просто трябва да чакаш !Ама чака ли се?:idea:За другия път вече ще знам!Спирам ,че стана цял роман!!!:shhh:

merita
23.04.2009, 14:08
Много се ядосвах и по сто пъти влизах и чаках и отговор по един въпрос. Рискувах да си почна гоблена преди отговора и благодарение на спрения форум уших половината гоблен. А после се указа и че вярно съм го подхванала :) Така че предлагам да има и такива почивки че поне и да пошием малко :)

kaktos456
24.04.2009, 19:15
:hello::DЕли миличка добре,че отвори тази тема ти нали знаеш как се чувствах,много ми липсваше форума на по 30 минути тичам да проверявам:goodnews: дали са го пуснали,в кащи съпругът ми и децата ме взеха на майтап:kissyou:

keikal
21.11.2009, 11:50
Предварително се извинявам за забележката си, не искам да обидя никой. Намерих тази стара тема и реших профилактично да я подновя. Нали имахме проблеми с претоварения от снимки форум.... Е! Взехме ли си поука?! Някои ДА, други ...... забравиха. Иска ми се просто да помоля :angel: БЪДЕТЕ ПО-ГОЛЕМИ СКЪПЕРНИЦИ при използването на "простронството" във форума. Ако всеки от нас реши в темата Азбука да прикачи схемата на всяка буквичка от азбуката по-отделно ... нали се сещате, че на Коледа може да ни "зарадва" пак ПРОФИЛАКТИКА:shock::!:
Още веднъж се извинявам, че вземам отношение по-въпрос, който не е моя работа:zippie:

rostso
23.11.2009, 18:32
Ако някой има нужда от почивка от форума - елементарно - може просто да не влиза!

Защо да спира и останалите?



Много се ядосвах и по сто пъти влизах и чаках и отговор по един въпрос. Рискувах да си почна гоблена преди отговора и благодарение на спрения форум уших половината гоблен. А после се указа и че вярно съм го подхванала :) Така че предлагам да има и такива почивки че поне и да пошием малко :)

keikal, напълно те подкрепям!
След дискусии и обяснения как да се закачат картинки през radikal.ru, защото форумът вече е претоварен, забелязах доста хора си направиха оглушки (не знам как точно да се изразя). Съвсем наскоро направих забележка по този въпрос на едно Три гобленарки, че отварят втора тема, в която показват същите гоблени като в първата. Забележката ми беше доста зле приета от съфорумките. Е, явно има съобразителни хора, има и такива, който смятат, че за тях може да се правят изключения!

Лошото е, че колкото и да си говорим, няма да има никакъв ефект. В краен случей, проблема може и по сталиновски да се реши.... Забранява се бутончето за прикачване на картинки. Тогава искат или не - всички ще разберат как се прикача картинка през radikal.

CANU6KA
26.11.2009, 10:43
Трио гобленарки вече няма да показва картинки, а открихме втора тема, защото не знаехме, че има такова ограничение, поради това ,че рядко влизаме. А забележката ви беше остра и невъзпитана и коментара тук също! Има и други форуми където да пишем!

TDK
26.11.2009, 17:45
Много пъти се е дискутирала тази тема!
Факт, че е неудобно - минаваш веднъж през Радикала за картинката, втори път през Дъмп-а за архива и чак тогава си пишеш мнението! Аз губя от 5-10 минути.

Бързо забравяме неудобството от липса на форум при неговото местене! Както и от изчезването на голяма част от картинките.

Всички забравяме!

Но лошото е, че самите модератори не спазват правилото за прикачване на картинките през външен сайт!

Поне сега имаме предупредителни признаци!
Ако само половината от съфорумките се съобразят с това праволо за в бъдеще няма да имаме проблем!

ANIMONI
26.11.2009, 19:38
"Но лошото е, че самите модератори не спазват правилото за прикачване на картинките през външен сайт!"
Нима има такива модератори-мислех че трябва да са пример за останалите и да правят това,което изискват от другите.Аз дори си поиграх и вече всичките ми картинки в страничката ми минават през външен сайт.

tdm13
15.12.2009, 23:58
"Но лошото е, че самите модератори не спазват правилото за прикачване на картинките през външен сайт!"
Нима има такива модератори-мислех че трябва да са пример за останалите и да правят това,което изискват от другите.Аз дори си поиграх и вече всичките ми картинки в страничката ми минават през външен сайт.

Animoni,свят широк,хора различни. Явно има и такива хора.
Според мен най-добре е , както казва Rostso-просто да се премахне опцията за директно прикачване на картинки във форума.