PDA

Покажи пълната версия : Относно форума



polito
22.04.2009, 19:17
Здравейте искам да попитам от името на Val4e която има проблеми с влизането във форума :confused: Кога ще бъде оправен както преди .
Тя ми сподели , че след като си е оправила настроиките в system32 пак не може да влиза .Моля Ви кажете какво да направи :-|

venipetgab
22.04.2009, 20:09
И аз имах същия проблем и ще споделя аз какво направих. Първо излязох от Изход така, че да ми се изтрият Ника и Паролата и ми се изписа, че са изтрити всички бисквитки. После рестартирах компютъра и влязох вече без проблем, като наново си въведох Ника и Паролата.:thumbup:

polito
22.04.2009, 20:31
Вени благодаряти за светкавичната реакция :kissyou: Ще предам на Валето така да пробва дано да се получи и при нея
:idea:

Val4e
23.04.2009, 10:08
Искам да благодаря на всички, които ми помогнаха. Тази сутрин още не можех да вляза, обадих се на БТК, от там ми казаха, че не бил проблема техен и да си потърся компютърен специалист. Аз какво направих-заместих този файл hosts с нов, който ми прати polito, излязох от изход , рестартирах компа и модема заедно и най-накрая тръгна. Алелуя!

Jully
23.04.2009, 17:30
A ще може ли и на мен да ми пратите този файл. На моят компютър в къщи не мога да го променям. Записва ми го като обикновен текстови документ.Имейла ми е в подписа. Няма значение на кой. Предварително много ви благодаря.:kissyou:

Jully
23.04.2009, 20:03
Валче, много, ама много ти благодаря!!!!:kissyou::kissyou::kissyou:

Val4e
23.04.2009, 21:01
Валче, много, ама много ти благодаря!!!!:kissyou::kissyou::kissyou:

Радвам се, че съм успяла да помогна:kissyou:

Дида
24.04.2009, 10:29
Много моля от името на Светла Петрова - влизаше до вчера,но днес не може по никакъв начин.
Моля ви,помогнете !!!!!

didi_dimitrova1967@abv.bg

има долна чертичка между имената