PDA

Покажи пълната версия : kоремче



elena88
25.01.2006, 16:50
Плс кажете някаква програма или диета,с която да си премахна коремчето :?

Скарлет
25.01.2006, 17:06
Пресички,мила,пресички(имам предвид коремни преси)........ :) С диети не става :cool:

elena88
25.01.2006, 17:16
Ами отдавна правя коремни преси,но няма ефект :(

werty
25.01.2006, 17:20
Колко отдавна, какви пресички правиш и по колко на ден правиш?

Ама без диета не вярвам да се мине. Ако коремчето е там, защото има повечко мазнинки по него - те само от пресички няма да се смачкат и стопят. :no:

Скарлет
25.01.2006, 17:32
werty,какво стана с твоя шоколад?Омръзна ли ти вече,или още си го хапваш?? :cool:

elena88
25.01.2006, 17:38
ами правя от около месец на ден по 3 серии по 10

Скарлет
25.01.2006, 17:46
Знам,че резултат има след третия месец,а и серийките са ти малко.Постепенно трябва да увеличаваш броя на пресите. :yes:

werty
25.01.2006, 17:46
Скарлет, днес съм на бонбони с пияни вишни :) Много кървя от витамин Ц защото :+)

btw - от шоколад коремче не се прави :+)

elena88, трябва да убия детето в теб... 3 по 10 на ден е нищо. Предполагам, че правиш онези преси, с които едно време ни стъжняваха живота в училище - лагаш, някой ти държи краката и ти се набираш... Мен от това кръстът ме заболява преди да ме стегне корема.
Пробвала ли си коремните пресички, които се препоръчват в каланетиката? Там повторенията са от по 75-100 на серия, но първо, че ефект има, и второ, че няма риск (ако ги правиш правилно) да си прецакаш я кръста, я врата.

Скарлет
25.01.2006, 18:13
Да не са тези преси,дето ръцете са зад тила,краката свити в коленете и вдигаш заедно ръцете и краката и ги засичаш на нивото на кръста(ох,обърках се).Аз правя това. :lady:

werty
25.01.2006, 18:44
Не.. Ще се опитам да описвам, пък да видим кой ще разбере :+)
модел 1
1. Лягаш на пода със събрани ръце и крака
2. Свиваш коленете и повдигаш краката, свити в коленете
3. С ръце се хващаш за коленете (отзадната страна) и изправяш торса, докато челото опре в коленете
4. Продължаваш да се държиш с ръце за коленете и изправяш краката така, че да са перпендикулярни на пода
5. Пускаш коленете и протягаш ръцете напред така, че краката ти да са между тях и те (ръцете) да са успоредни на пода
6. Леко отпускаш торса назад, извивайки си гърба, като ръцете продължават да са изпънати и успоредни на пода. Краката не мърдат
7. Като стигне гърбът ти до положение аха-аха да легне, а главата ти е все още във въздуха, спираш да се отпускаш назад
8. Запазвайки извитата форма на гърба, бавно, дишайки равномерно, леко си свиваш корема така, сякаш искаш пак да си доближиш коленете, но амплитудата трябва да ти е 1-2 см - т.е. не стигаш до коленете. Ръцете се движат успоредно на пода напред-назад, защото спрямо торса ти са неподвижни
9. В началото идеята е да се стигне до 75 такива движения без почивка, а после и до 100
10. Как се почива - това е важно, за да не си контузиш нещо: Обхващаш с ръце колената и доближаваш главата, допираш я до коленете, свиваш коленете и почиваш... След малко пак се разгъваш и продължаваш да се мърдаш
11. Как спираш - и това е важно. Същото като почивката, но след като свиеш коленете, се навеждаш напред така, че краката ти да стъпят на земята. Слагаш ръцете на земята и продължава тялото ти да минава напред, докато всъщност клекнеш. Като клекнеш - леко с ръце се изтласкваш и се изправяш.
Всичко това се прави бавно и спокойно. Мускулната треска после минава и след седмица даже не се пояявява :+)

За да не се напряга гърбът, раменете трябва да са... как да кажа - извити.. Все едно както са ти протегнати напред ръцете, искаш да си доближиш раменете едни към други...

nellli
27.01.2006, 18:21
Каквито и пресички да прави, първо трябва да са повечко и второ без глад няма да стане въобще и то глад бая време :D

Megi
28.01.2006, 01:01
А защо да гладува? Необходимо е само да ограничи приема на въглехидрати и мазнини. Друг е въпросът от какво се е получило коремчето.

Скарлет
28.01.2006, 09:31
Е,моето коремче определено си е от плюскане........... :D :D :smokin:

alys
28.01.2006, 10:29
Аз, пък, имам приятелка, която е слаба, но си има коремче... Това си е до структура. Аз нямам коремче, но и не съм в категорията на слабичките :D :cry:

lubopitko
28.01.2006, 22:27
Ох, шкембенце, шкембенцееее... И аз имам такъв проблем... Правя коремни преси от две- три години, имам плочки, но не се виждат от сланинките! :D Иначе правя сутрин 100 и вечер 100. Но ефекта, който желая не се получава... :? Всъщност, когато гладувам или съм на диета или нещо такова- корема ми се свива и изглежда почти, както ми се иска... Особено лятно време на морето... Тогава даже и се пъча... :D

Mimeto
25.03.2006, 20:38
Аз миналата година се бях хванала след празниците да правя коремни преси. Още след първия месец видях ефект, ама после постепанно спрях :( защото не ми оставаше време. Сега пак мисля да ги почна, че идва лято и трябва да вляза във форма. :oops: Пък данода се получи и тази година и да има резултат. :idea:

mylli
26.03.2006, 10:01
:lady: момичета а някоя от вас да е използвала така широко рекламираните коланчета - сауна бел и сауна слим- дали си заслужава :?

Natalka
26.03.2006, 19:14
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
:no: Мили по- добре си купи велоергометър, колело или отделяй по 30 мин. за сутрешен крос.Въпросния колан ми го подариха още като излезе по рекламите. И не само,че няма ефект, ами и дори не може да ме изпоти.Помислих,че може при мен да не действа и го изпратих на мама - същия резултат т.е.О.

qni
26.03.2006, 19:44
Що се отнася до диетите наскоро чух ,че една жена и направили списък със храните, които може да си яде и тези които -не .Естествено специалист е разработил менюто .Той й препоръчал да се храни 4 пъти на ден.Жената е свалила 7 кг.За този начин на отслабване бях чула преди известно време в едно от предаванията на "Огледала".

pepii
26.03.2006, 20:36
:hello: Ще ви кажа най лесен начин да изглеждате и чувствате добре:Всяка сутрин на гладно в чаша хладка вода разтворете 1л.мед и 1л.ябалков оцет и пиите!Няма корем ,резултата е поразителен.Успех :!:

werty
26.03.2006, 22:54
...резултата е поразителен...

Язва? Не виждам друга причина да се вкарат на-гладно 2 толкова несъвметими продукта... Pepii, кой те посъветва за тази рецепта?

Скарлет
27.03.2006, 08:21
За топла вода с мед,да се пие сутрин и аз го знам,това бил вътрешния душ на организма,но без ябълковия оцет.

mylli
27.03.2006, 08:46
:cry: така се надявах, въпреки че не знам на какво, но Natalka много ти благодаря за споделеното мниние.
Момичета задължително ли е медът да се разрежда с вода :lady: на мен ми е по -вкусен като го лапам без разреждане :idea:

Lyubka
27.03.2006, 10:58
Момичета, вярно е за ябълковия оцет. Ако помнете преди година и половина доста бяха нашумели хапчетата с ябълков оцет. Аз с тях свалих 3 кг. за един месец.

Скарлет
27.03.2006, 14:52
И аз съм пила ябълков оцет на хапчета.Вреден е да се пие натурален сутрин на гладно. :yes:

lubopitko
27.03.2006, 21:33
Няма ефект от ябълковия оцет... :no: И хапчета съм пила и натурален- ефект нулев... :twisted:

pepii
27.03.2006, 21:46
:hello: Това с оцета е испитана рецепта!!Никога неможе да имаш язва когато оцета е с мед и вода!И да си говориме откровенно,става вапрос само за една лъцица оцет!!!Който иска да пробва...Далече от мисълта ми е да ви лъжа!!!!

lubopitko
27.03.2006, 22:19
Тук не става въпрос, че лъжеш, не се съмнявам в твърденията ти, но просто при мен не се получи... Пък и честно казано ми беше доста гадно да пия натурален ябълков оцет, пък дори и с вода... :no:

Скарлет
28.03.2006, 08:10
Пепии,аз също не споря,само казвам,че при мен се получи раздразнение на стомаха.

Аз в момента пия Пиктин на д-р Тошков,не само за намаляване на тегло,има и други действия,ходя на степер около половин час,правя от 30- до 50 коремни преси и спазвам стриктно диетата на Скарсдейл и постих предната седмица- ефекта е 3кг. [:] [:] [:] [:]

mylli
28.03.2006, 15:58
Скарлет каква е тази диета на Скарсдейл :?

Току що попаднах на това и ви го показвам
http://www.lose-weight.hit.bg/Diets.htm

Скарлет
28.03.2006, 17:12
Мили,това е режим от 14 дена с определени храни.Ако искаш ще я пусна.Много съм доволна,защото не се лишава организма от храна.Много е приятна за изпълнение,особено сега,когато е вече сезона на пресните салатки. [:] Има и книга с тази диета,бяла на цвят и с големи букви пише:АМЕРИКАНСКА ДИЕТА НА СКАРСДЕЙЛ.Струва 4,50 ,но не мога да я намеря.

Скарлет
28.03.2006, 17:17
Без да дочакам отговор,пускам диетата. [:]

Диета на Скарсдейл

Американската диета за отслабване на Скарсдейл позволява след 14-дневното й прилагане да се свалят минимум 4 кг. без никакви последици или опасност за организма.

Тайната на ефекта и успеха на създадената през 70-те години диета е в ниското съдържание на калории.

Закуската е винаги една и съща: половин грейпфрут и чаша кафе или чай.

Обядът и вечерята могат да включват пиле, крехко месо или риба, кашкавал, плодови салати, зеленчуци или препечен хляб – всичко това в строго определено 14-дневно меню.

Диетата е изключително подходяща за тези от вас, които са решили да стопят на всяка цена и много бързо доста килограми, но без да се подлагат на стресиращи организма хранителни режими.

Закуска

1 - 14-ти ден

1/2 грейпфрут, 1 препечена ръжена филийка хляб без нищо, чай, кафе без захар.


Обяд

1-ви ден. Студено месо тънко нарязано без мазнини (телешко или пилешко) и два домата нарязани и обелени.

2-ри ден. Добре изпечен хамбургер с 3 домата обелени и нарязани, зелена салата и 4 маслини.

3-ти ден. Сварена риба с лимонов сок и ½ грейпфрут.

4-ти ден. 2 пържени яйца, парче изкиснато сирене слабо солено, сварена тиква или белени домати и 1 филия препечен ръжен хляб.

5-ти ден. 1 филия препечен ръжен хляб, сирене и варен спанак.

6-ти ден. Плодова салата и чай.

7-ми ден. Парче пиле и салата от зеле и моркови.

8-ми ден. Смес от студени тънко нарязани меса и два обелени и нарязани домата.

9-ти ден. Препечено пилешко месо, два домата, една краставица и пет маслини.

Вечеря

1-ви ден. Риба или други морски храни на скара или фурна, салата без ограничение на зеленчуците + 1 препечена филия ръжен хляб и 1/2 грейпфрут.

2-ри ден. Плодова салата в неограничено количество и асортимент.

3-ти ден. Нарязано на тънко телешко печено или пилешко със зелена салата, краставици и обелени домати.

4ти ден. Парче пилешко на скара (без кожа), варен фасул, спанак или чушки.

5-ти ден. 1 филия, риба и салата от зеле и моркови.

6-ти ден. Парче печено пиле. Зелена салата с домат и плод грейпфрут.

7-ми ден. Телешко печено или варено със салата от краставици и домати.

8-ми ден.Сварена риба със зелена салата.

9-ти ден. Плодова салата неограничено количество и асортимент.


10 ден:
Както знаете закуската е еднаква за всички дни от диетата.

Обяд:
Варена риба с оцетен сос или лимон
Грейпфрут или друг плод
Чай, кафе без захар

Вечеря:
Тънко нарязано агнешко месо без никакви тлъстини ,
Зелена салата, краставици, домати
Чай, кафе.

11 ден:
Обяд:
Две яйца, може пържени, но без масло
Обезмаслено сирене, нискомаслено
Варена тиква или зелен фасул
Една филия ечемичен хляб, препечена
Кафе или чай без захар

Вечеря:
Парче птиче месо на скара (без кожата и тлъстините)
Сварен спанак , в по-голямо количество
Кафе или чай без захар

12 ден:
Обяд:
Няколко парчета сирене
Сварен спанак, препечена филия ръжен хляб
Чай или кафе без захар

Вечеря:
Риба
Смесена салата
Леко запарени пресни зеленчуци
1 филия ръжен хляб, препечена
Чай или кафе

13 ден:
Обяд:
Сварена риба поръсена с оцет
Грейпфрут или сезонен плод
Чай, кафе без захар

Вечеря:
Нарязано на тънки филии печено месо ( очистено от мазнините )
Зелена салата, краставици, домати

14 ден:
Обяд:
Студено или топло птиче месо
Домати, моркови, сварено зеле
Грейпфрут или друг сезонен плод
Кафе или чай

Вечеря:
Бифтек на скара, но очистен от мазнини
Зелена салата, краставици, домати, брюкселско зеле
Чай или кафе без захар

След диетата са задължителни 2 седмици захранване за да не си възвърнем килограмите, които сме свалили. По време на това захранване може да се отслабне още с 1-2кг зависи колко имате в излишък :)

Това са просто няколко правила за спазване при хранене и те са следните:

1. Не яжте захар и мед, замествайте ги с захарин.
2. Не яжте маслени кремове и сметана.
3. Ограничавайте млякото и пълномаслените млечни продукти.
4. Сладоледът и подсладените сиропи са забранени.
5. Пасти, торти, бисквити, вафли и сладка - противопоказни за диетата.
6. Шоколад и шоколадови изделия - пълно въздържане от тях.
7. Картофите, оризат и зрелият фасул не са подходящи за захранване и диета.
8. Макароните и тестените изделия - също.
9. Салам, кренвирши и тлъсти меса - не ви препоръчваме.
10. Не използвайте майонеза при салати и други яденета.
11. Въздържаите се от масло маргарин и олио.
12. Не яжте повече от 2 филии ръжен хляб на ден.

lubopitko
28.03.2006, 19:58
Веднага бързам да кажа, че от тази диета направо цях да пукна! :twisted:
Само като чуя името й и стомаха ми се обръща!

werty
28.03.2006, 21:28
...направо цях да пукна! :twisted:
Само като чуя името й и стомаха ми се обръща!

Що така? Тъй като гледам бая ядене пада [:]

pepii
28.03.2006, 22:38
:hello: Милички,всичко е много индивидуално!!Аз пия сутрин кафе,на обяд ям геврек,но елате да видите вечер...Мааалеее!Имам спортна фигута но като наближиш 50 да не ви казвам само...А и още си зависи и от гена!Пожелавам Ви успех :thumbup:

Elektra_
28.03.2006, 22:43
а най добре е през съботата и неделята да си правите разходки и евентуално ако можете да плувате да ходите в някой басейн и да си плувате [:]

lubopitko
28.03.2006, 23:38
...направо цях да пукна! :twisted:
Само като чуя името й и стомаха ми се обръща!

Що така? Тъй като гледам бая ядене пада [:]


И аз тва се питам, но направо щях да си хвърля топа... :cry:
Може би и защото току що ми бяха направили и операцията на мъдреца, знам ли... :? Но се зарекох диети вече да не правя. Не за пръв път ми се случва да ми прилошава от тях. :no:

Скарлет
29.03.2006, 13:36
Ами,то си е до организъм.Аз съм много доволна от диетата,дори не бих я нарекла диета,защото не гладуваш,по-скоро е меню за 14 дни.

elena88
29.03.2006, 14:12
За диетата оки,ама има ли някаква програма от упражнения.Защото не вярвам само с диета да стане. :)

Скарлет
29.03.2006, 14:16
Ели,в книгата пише,че е добре и да се ходи или бяга.Аз ходя около 20-30 мин на степер и правя коремни преси.

elena88
29.03.2006, 14:41
Скарлет аз правя коремни от месец но няма ефект.Коремчето ми си е все още на мястото,а искам да го махна до 1 седмица :cry: :cry: :cry:

Скарлет
29.03.2006, 14:46
Очаквай ефект след третия месец упражнения,не по-рано.......за съжаление. :(

nikita
30.03.2006, 11:12
Пробвай една седмица само на месо и зеленчуци! Повярвайте ми,невероятни чудеса стават с тази диета .А ако имаш повече за сваляне, прави я поне две седмици :!:

sn_dobreva
31.03.2006, 09:25
Преди три години свалих доста килограми. Ядях много салати, плодове и стриктно следях по колко калории на ден поглъщам /не повече от 1200/. Не ядях хляб и сладко, не пиех газирано и алкохол, пия и до сега не по-малко от 2 литра вода на ден /не сок, чай или кафе, те са си отделно/.
И досега доколкото мога се съобразявам с правилата на разделното хранене - никога не ям месо с хляб, месо и картофи или ориз и т.н.
Нямам рецепта.
Преди тоза съм опитвала какви ли не диети, но само това даде истински траен резултат.
А пък по природа съм мързелива - няма сила, която да ме накара да тичам или да правя коремни преси, но много обичам да ходя.

Valja
31.03.2006, 20:04
А какво ще кажете за бягаща пътечка? Ние мислим другата седмица да си купуваме за в къщи от Метро - 334лв. Силно се надявам да има ефект, защото и аз разбрах, че само с диети нищо не става, не се ли натоварим малко и със спорт.

elena88
31.03.2006, 20:41
Ами решила съм да почна някаква диета само от зеленчуци плодове и месо.
Ще видим дали има ефект:)

Megi
01.04.2006, 10:20
А какво ще кажете за бягаща пътечка? Ние мислим другата седмица да си купуваме за в къщи от Метро - 334лв. Силно се надявам да има ефект, защото и аз разбрах, че само с диети нищо не става, не се ли натоварим малко и със спорт.

Аз съм чувала, че бягащата пътечка натоварва ставите (както и бягането по принцип) , по- добрият вариант е велоргометъра. Нямам наблюдения, но понеже имам проблеми със ставтите и са ми давали такива съвети.

Natalka
01.04.2006, 12:00
Аз, като един бивш спортист също те съветвам да внимаваш с пътечката- много натоварва ставите!!!!! По принцип бягането е чудесно средство за отслабване и тонизиране,но е хубаво да се избягва асфалта и др. подобни настилки .Най-добре е да се тича по трева/ това съм запомнила от треньорите/. Ако си решила да си вземаш някакъв комплексен уред и не те притеснява мястото, най- доброто е кростренажор/ в момента е на промоция в Метро/. :thumbup:

lubopitko
01.04.2006, 14:23
Докога е тази промоция в Метро и за какви парички става въпрос? :? :?:

Natalka
03.04.2006, 13:15
Извинявай за закъснелия отговор.
:lady:
Промоцията е до 05,04 и цената е 480 лв. Бяха около 540 - 580 лв.
Дано съм ти била полезна!!!

Valja
07.04.2006, 08:28
Вече си купихме пътечката и от 2 дни я ползваме :gipsy: . Обаче се разочаровах от количеството на свалените калории - първия път успях да сваля само 10 :( , след това на другия ден сутринта стигнах до 20 и след обяд - също 20, като потта ми започна да се стича навсякъде, все едно бях влизала с дрехите под душа :fight: . Днес сутринта ги увеличих на 22 :yes: :!: :!: :!: .
Вече доста ще се замислям, когато реша да си хапна нещо сладичко :zippie: . Само като си представя, че в една шоколадова вафла например има около 50-60 калории, а успявам да изразходвам само по 40 на ден :cry: :cry: :cry:

Lyubka
07.04.2006, 10:26
Валя, сигурна ли си?
Аз като ходя на фитнес, с пътечката свалям около 300 калории за около 25 минути. При това не тичам, а ходя със скорост 6,5 - 7 км/ч.

werty
07.04.2006, 11:44
Valja, да не би да трябва да се пренастрои калкулатора? Не трябва ли да се дефинират разни неща като възраст, тегло..?

Valja
07.04.2006, 20:44
Моята върви много трудно, всъщност тя не е електрическа, а магнитна и се задвижва от усилията на краката. Като застанеш на нея, без да правиш усилия да тръгне, изобщо не мърда. И задължително трябва да се държиш с ръцете за дръжките - те подпомагат задвижването. Казаха ни, че ако върви много трудно, се смазва с един гел, и вчера го поръчахме в магазина, но ще го получат другата седмица. А иначе скоростта ми е 1,5 - 2 км/час, и за тези 20 калории се оказва, че изминавам около 400 метра. По-скоро имитира не бягане или ходене, а катерене по много стръмен планински склон.

werty
09.04.2006, 19:22
Само веднъж се излъгах да се кача на такова нещо.. Че то си е обратното на "бягаща пътечка" - голямо избутване беше, докато въобще се задвижи... а после ужасът продължава... Имах чувството не, че съм на пътека, ами че се опитвам да бутам мебели, а аз съм на хлъзгащ се под... Неприятно преживяване. В края на тази борба с мебелировката ме боляха ръцете, а не краката...

katya
11.05.2006, 22:26
скарлет,ти си чудесна!неизчерпаем източник на информация. :kiss: :kiss: :kiss:

Скарлет
12.05.2006, 07:18
:-| :-| :-| :gipsy:

sLaV
18.05.2006, 16:32
Изчетох тази тема с интерес, защото имам доста голямо коремче. :( Родих и двете си деца с операции, като се има предвид че операцията ми е почти до пъпа. Корема ми доста се отпусна, особено след втората операция, която беше преди 1,5 година. Не мога да се преборя с това коремче и това е!!! Като поотслабна и то отслабва, но си стои... какво да се прави...Съветите са доста интересни, които давате.
Стана ми интересно меда, водата и ябълковия оцет, които казва pepii казва, но искам да питам за какъв оцет говорим, за най-обикновен ябълков, който се продава в магазина или друг от аптеката на хапчета? :?:

lubov
18.05.2006, 17:00
:hello: , момичета
И аз пробвах с оцет, мед и вода и при мен имаше ефект, трябва постоянство.

А за стегнати коремни мускули са необходими не само коремни преси, но и задължително каране на колело или тичане.

Nelia
18.05.2006, 17:11
:hello: И аз да се включа.Според мен всичко изброено е добре да се прави-преси,бягане,ограничаване в храненето.Но с напредване на годините и особено ако жената е раждала самата кожа се отпуска много.Хубаво е кожата на корема да се маже със стягащ лосион :!: :-|

lubopitko
21.05.2006, 22:30
Момичета, то няколко дни вкъщи имаме кростренажор за временно ползване :D
Вече трети ден тренирам с него, като постепенно увеличавам минутите. Днес правих 15мин., целта ми е да стигна до 30 мин. Въпросът ми е следния: уредът натоварва краката и ръцете- това е ясно, но се чудя ще има ли ефекти върху коремчето? :? Общо взето се потя като за световно, по корема също, обаче дали ще го стегна и него? :lady: Ако някой има наблюдения, моля да сподели, защото този път яко съм се амбицирала и съм на крачка да започна да ходя на фитнес...


P. S. Доста се чудех дали да споделя с вас нещо. Преди месец ходих на лекар, тъй като от доста време имам проблем с корема- остри болки високо горе, без значение дали съм яла иили гладна, съпроводени с гадене... Оказа се, че имам възпален хранопровод (за щастие нямам гастрит или язва). Та не посмях да кажа на лекарката, че съм гладувала, правила диети на своя глава и т. н., но имам подозрения, че точно от това са проблемите ми. Съветвам ви много да внимавате като гладувате и диетирата, за да не си навлечете моята беля на главата... :cry:

sLaV
22.05.2006, 09:49
За стягащия лосион съм и аз съгласна с Нелия. От известно време използвам стягащ крем на AVON за корема и задните части, дъщеря ми го подари за 8 март. Започнах отскоро да го ползвам и ще ви кажа по-късно дали има някакъв ефект!
А някой ползвал ли е Калорекс?
lubopitko, радвам се за теб, че си разбрала проблема си и от какво е. С диетите трябва да се внимава! Дъщеря ми направи диета за 2 седмици, отслабна наистина, но и се скарах малко, защото се лиши от доста неща, а е на 13.5 години и организма има нужда от много неща на тази възраст! Сега като почна пак да си яде нормално, трябва да ви кажа, че изпитва голям глад. Това означава, че е лишила организма от важни неща и сега си го наваксва. :yes:

lubopitko
22.05.2006, 19:41
Стягащият крем на Avon няма ефект... Поне при мен... :no:

Lyubka
23.05.2006, 10:31
Стягащият крем на Avon няма ефект... Поне при мен... :no:
А при една колежка и при сестра ми има. Много са доволни, даже го препоръчват на своите познати. Говоря за Anew Clinical Lift&Tuck, който в момента идва с подарък кимоно.

Nelia
23.05.2006, 11:06
:hello: Стягащите лосиони имат ефект,когато се използват продължително време,а не еднократно.Както и с кремовете за лице и т.н. :lady:

Lyubka
23.05.2006, 11:09
Да, този се използва два пъти на ден - сутрин и вечер. След седмица има вече видим резултат, поне при тях двете.

sLaV
23.05.2006, 16:25
Да, аз започнах да използвам точно същия, Ще видим резултата!!! :?

lubopitko
23.05.2006, 19:37
Стягащият крем на Avon няма ефект... Поне при мен... :no:
А при една колежка и при сестра ми има. Много са доволни, даже го препоръчват на своите познати. Говоря за Anew Clinical Lift&Tuck, който в момента идва с подарък кимоно.

Аз съм в грешка значи. Аз използвам Skin So Soft...

Marinera
27.12.2006, 18:48
P. S. Доста се чудех дали да споделя с вас нещо. Преди месец ходих на лекар, тъй като от доста време имам проблем с корема- остри болки високо горе, без значение дали съм яла иили гладна, съпроводени с гадене... Оказа се, че имам възпален хранопровод (за щастие нямам гастрит или язва). Та не посмях да кажа на лекарката, че съм гладувала, правила диети на своя глава и т. н., но имам подозрения, че точно от това са проблемите ми. Съветвам ви много да внимавате като гладувате и диетирата, за да не си навлечете моята беля на главата... :cry:
Подобно нещо ми се е случвало и на мен, когато започна да се храня нередовно - например цял ден глад и чак вечер да се натъпча. Обаче усетя ли, веднага започвам да се храня по-начесто и минава. Иначе се стига я до гастрит, я до язва...

skorpion
28.12.2006, 22:11
Аз пих Калорекс!В началото на идеята беше коремчето!от хапване на всичко. Нормалните ми килограми са 52-54 лято-зима. Миналата зима стигнах до 58-60 и умирах от тежест, но си хапвах. За диети нямам воля, купих си обръч-не ще да се върти. Имаме малка стаичка в къщи с тренажор, вело и други, но там не стъпвам, обичам спорта, но като зрител. та тогава се сетих за рекламата. Хапчетата са 30 - за 15 дни. Първите 2-3 дни не се усеща нищо, после започва да не ти се яде. Втората седмица не ги пиех, както беше обяснено-в смисъл, че пропусках. Определено има ефект и близките ми го видяха наживо. препоръчвам го!Хубавото е, че има много дълготраен ефек. Като, че ли свива капацитета на червата. Ако ме чете мед. лице може да се смее, но така го обяснявам разбираемо. Не съм имала странични ефекти-никакви!

tania27
28.12.2006, 22:19
koito iska da viarva, no doma6en ocet s voda sutrin stopiava maznini za nula vreme-iska si postoianstvo

djulinceto
31.12.2006, 12:59
tania27 какво трябва да е количеството на оцета

snejanka77
01.01.2007, 22:26
калорекс наистина има ефект и е без странични действия. що се отнася до оцет на гладно - действа , но внимавайте -дразни стомаха и при пациенти със стомашни проблеми не се препоръчва. има такива билкови хапчета на д- р тошков.

didi_ml
03.01.2007, 23:19
Скорпион,определено ме заинтригува с този Калорекс- колко килограма свали с него и само 30 дни ли го пихте!

katya
22.04.2007, 15:55
Момичета не се хващайте на тези диети с препарати и т.н. След спирането им качвате двойно килограми .Ограничете храната.Сега е пролет, идва лято.яжте повече салати, плодове и зеленчуци.Има съдове вкоито се готви без мазнина. Ограничете сладкишите и шоколада, газираните напитки.Повече движения.

snejanka77
23.04.2007, 12:41
всяка една диета редуцира временно теглото, затова ще трябва да се набляга на движенията, спорта и консумацията на по-нискокалорична храна,както вече посъветва катя.всяко драстично действие върху организма е стрес / а диетата е точно това / , а последствията от стреса и заболяванията от него няма смисъл са коментирам.

sheni
03.07.2011, 14:16
Momi4eta akak se prigotvya domasen yabılkov oset? Ako moze nyakoy da obyasni:(:confused:

rockabilly
06.04.2013, 18:15
Наблегни на коремните преси..сутрин и вечер! Има много клипчета в youtube с упражнения , които можеш да си правиш и вкъщи :)

mandykitty
08.06.2013, 14:19
Ами отдавна правя коремни преси,но няма ефект

Аз наистина се надявам, че може да носи тези рокли тук

http://www.jjshouse.com/Prom-Dresses-c18/

Juli71
10.06.2013, 19:07
Една разумна диета съчетана с упражнения не е възможно да няма ефект!
Прочетете френската диета на Мишел Монтиняк ,най-научно обоснованата диета за момента препоръчвана от мой познат лекар ендокринолог ,свалил с нея 40 килиграма!Но за тези неща трябват търпение и постоянство,за седмица не става!