PDA

Покажи пълната версия : Какви дамски списания си купувате?



Irenka
27.01.2006, 16:18
Има ли някое от което не изпускате брой ..?
И в кое има повече информация от колкото реклами..?

galina_vasi
16.03.2006, 15:07
"Коса & Стиl" и " Cosmopolitan". Не пропускам брой- зареждат ме положително, пълни са със съвети; забавни са и рекламите са в поносим процент.Често се връщам към старите бреве и препрочитам нещо или пък установявам че съм пропуснала първия път.
Наистина женски списания (маkаp и за жената в по-"лекiя" смисъл на думата- за жената като субект, а не за домакинята или майката, макар и тези теми да присъстват).

kamellia
16.03.2006, 16:31
Аз си вземам "Грация","Коса и стил" и понякога "Журнал за жената"

elena88
17.03.2006, 23:03
"Журнал за жената"

blue_bouble
19.04.2006, 19:31
Всяка седмица си купувам "Журнал за жената",а когато има хубав подарък и"Грация",последно вчера си купих новия брой на"Кулинарен журнал".Много ми хареса!

Pandora
21.04.2006, 15:20
Аз също си купувам "Журнал за жената",но списанието,на което не пропускам брой и 4акам с нетърпение е "Cosmopolitan".Това списание винаги препро4итам с удоволствие,винаги ме зарежда с положителни мисли и ме кара да мисля положително,дори когато се 4увствам тъпо [:]

katya
21.04.2006, 16:09
странно,ще се окаже,че и вкуса към списанията е еднакъв.аз също си купувам сп."журнал за жената" и "кулинарен журнал".другите ,които купувам са за цветя.

vania.kaimska
21.04.2006, 18:09
АЗ всяка седмица си купувам Журнал,а всеки месец Галерия Бродерия
:yes: :yes: :yes:

Nelia
21.04.2006, 23:13
:hello: Аз си купувам "Журнал за жената",отскоро и "На кафе"Понякога и други ,ако имам време за четене :!:

Nellyyyy
22.04.2006, 00:07
Много харесвам ELLE и си го купувам всеки месец

Katerina
23.05.2006, 20:07
Аз купувам редовно Галерия бродерия и поредицата Къща и градина. :yes:

mar4ela
25.05.2006, 18:18
И аз си купувах редовно "Журнал за жената" , но нещо в последно време ми е все едно и също в него :( и запо4нах да пропускам :!:

katya
29.05.2006, 15:45
съгласна съм с mar4ela за списанието,"журнал за жената".увеличиха тиража, цената и го напълниха с реклами.

me4ta
07.11.2006, 14:29
"Cosmopolitan";"Журнал за жената" и "Куленарен журнал" :lady:
Поне двете списания са достъпни за повечето жени.

lucy
08.11.2006, 00:30
Аз си купувам редовно ELLE и КЪЩАТА
Има и едно френско Art & Decoration но трудно успявам да си го намеря всеки месец!

snejanka77
08.11.2006, 12:34
аз пък нямам точно определено списание , което да следя и да не изпускам нито един брой. когато одида до сергията за вестници и някое от тях ми грабне окото , го разглеждам и обикновено го купувам. търся следващите броеве в случай , че там се публикува някаква схема или интересна тема с продължение.

Pepito
29.11.2006, 21:15
аз месечно давам многопари за списания , и не пропусках Мода и Максимум, обаче Модата от 3,95 са я увеличили на 5.95 така че вече без мен , да си я четат, и без това в всички списания рекламите са абсолютно еднакви, български Ел нее лош все още на поносима цена а майками купува всич1ко за гоблените включително и испанските списания ,така че ги прехвърлям редовно

albenka30
04.12.2006, 16:54
аз си купувам грацията и журнал за жената.космополитан също понякога си го взимам,когаТО ВИДЯ,ЧЕ ЩЕ ИМА НЕЩО ПО ИНТЕРЕСНО.

sweety
09.12.2006, 14:49
Аз пък не си купувам чак толкова дамско списание, а по-скоро универсално:) От скоро започнах да чета National Georaphic и съм много доволна :yes:

caterina
12.07.2007, 16:26
[QUOTE=sweety;63596]Аз пък не си купувам чак толкова дамско списание, а по-скоро универсално:) От скоро започнах да чета National Georaphic и съм много доволна :

Миналата година бях абонирана за National Georaphic .... след седмия месец се чудех дали списанието е ново, или някой стар брой разглеждам ...
дано на теб не ти омръзне така бързо :(

Mimeto
26.07.2007, 17:25
Аз си купувам Журнал за жената и Кулинарен журнал. Допадат ми, а и има много интересни идеи по въпроса "какво да сготвим за вечеря?" :D

zoq
26.07.2007, 23:18
Купувам си редовно Кьща и градина и Енциклопедия за здравето а понякога Журнал за жената и Галерия бродерия когато има нещо което ми е интересно, иначе обичам да чета списания особено вечер докато заспивам,

lari
27.07.2007, 08:40
Редовно купувам Къща и градина, Идеалната градина.Периодично Журнал, рядко На кафе.Редовно купувах Галерия бродерия, но тази година съм само на два броя-вече не ме привлича.Повече вестници сега купувам.

mishone
27.07.2007, 12:54
Аз си купувам вече 4-та година без прекъсване "Къща и градина" и от време на време, като съм с децата на кафе си вземам "Тя" или "Журнал".

ellegirl
20.07.2008, 20:44
Много ви моля кажете ми във всеки брой на Elle ли има подарък(абсолютно всеки)?Много спешно ми трябва!Благодяря предварително!

fantaziq
20.07.2008, 21:42
Много ви моля кажете ми във всеки брой на Elle ли има подарък(абсолютно всеки)?Много спешно ми трябва!Благодяря предварително!

Извини ме за неразбирането,но кое може да е толкова спешно на едно МОДНО списание?Да не би да зависи живота ти от това?Аз пък старомодната си мислех,че списанията се четат за удоволствие и информация!

ellegirl
21.07.2008, 10:30
Извини ме за неразбирането,но кое може да е толкова спешно на едно МОДНО списание?Да не би да зависи живота ти от това?Аз пък старомодната си мислех,че списанията се четат за удоволствие и информация!

Ако обичаш не започвай веднага да се заяждаш!
Питах,защото една моя приятелка заминава за гърция утре и и трябваше отговор!СЕГА надявам се да ти е станало ясно!

fantaziq
21.07.2008, 11:20
[QUOTE=ellegirl;200843]Ако обичаш не започвай веднага да се заяждаш!
Питах,защото една моя приятелка заминава за гърция утре и и трябваше отговор!СЕГА надявам се да ти е станало ясно![/QUOTE



Аз се извиних още преди да задам въпроса си!Не искам да се заяждам,а попитах кое може да е толкова СПЕШНО?И понеже не ми харесва тона ти,мисля,че трябва да ми се ИЗВИНИШ!За мене няма нищо по-важно от човешкият живот и е редно да се научиш,че когато използваш тази дума трябва да е по предназначение!Няма да свърши света,ако попиташ хората без думата"СПЕШНО"Така или иначе ще ти отговорят когато могат!Много хора използват думичкат не където трябва,а ти вместо да си вземеш поука,скачаш,като теле пред майка си!Всеки греши,както и аз,но казвам ИЗВИНЯВАЙ !Помисли си дали трябваше въобще да ми отговаряш така или щеше да е по-добре да намериш по деликатен отговор?Има една приказка: "Хората се учат цял живот "Аз също продължавам да се уча,но и греша,а тогава се научих да казвам "ИЗВИНЯВАЙ"Не е лошо да опиташ!И това ,което ще добавя мисля,че един подарък в модно списание,дори и златен да е ,не заслужава думата "СПЕШНО",било то ,защото приятелката ти ще ходи в Гърция!За мен това е младежка прищявка и винаги може да почака!Единственно,ако от това зависеше живота ти,щеше да е спешно!НЕ ТЪЛКУВАЙ ДУМИТЕ МИ,КАТО ЗАЯЖДАНЕ,А КАТО СЪВЕТ НА ЖЕНА С ОПИТ!

maleks
21.07.2008, 11:39
Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.
Докато ellegirl чака такива като мен да и отговорят би могла да изтича спешно до някой РЕП.

ellegirl
21.07.2008, 12:50
[QUOTE=ellegirl;200843]Ако обичаш не започвай веднага да се заяждаш!
Питах,защото една моя приятелка заминава за гърция утре и и трябваше отговор!СЕГА надявам се да ти е станало ясно![/QUOTE



Аз се извиних още преди да задам въпроса си!Не искам да се заяждам,а попитах кое може да е толкова СПЕШНО?И понеже не ми харесва тона ти,мисля,че трябва да ми се ИЗВИНИШ!За мене няма нищо по-важно от човешкият живот и е редно да се научиш,че когато използваш тази дума трябва да е по предназначение!Няма да свърши света,ако попиташ хората без думата"СПЕШНО"Така или иначе ще ти отговорят когато могат!Много хора използват думичкат не където трябва,а ти вместо да си вземеш поука,скачаш,като теле пред майка си!Всеки греши,както и аз,но казвам ИЗВИНЯВАЙ !Помисли си дали трябваше въобще да ми отговаряш така или щеше да е по-добре да намериш по деликатен отговор?Има една приказка: "Хората се учат цял живот "Аз също продължавам да се уча,но и греша,а тогава се научих да казвам "ИЗВИНЯВАЙ"Не е лошо да опиташ!И това ,което ще добавя мисля,че един подарък в модно списание,дори и златен да е ,не заслужава думата "СПЕШНО",било то ,защото приятелката ти ще ходи в Гърция!За мен това е младежка прищявка и винаги може да почака!Единственно,ако от това зависеше живота ти,щеше да е спешно!НЕ ТЪЛКУВАЙ ДУМИТЕ МИ,КАТО ЗАЯЖДАНЕ,А КАТО СЪВЕТ НА ЖЕНА С ОПИТ!


Извиявай

А сега да те попитам знаешли нещо по въпроса с или без подарък е ?

ellegirl
21.07.2008, 12:52
Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.
Докато ellegirl чака такива като мен да и отговорят би могла да изтича спешно до някой РЕП.


Проблема е че на репа ми казват "деда знам пък аз"
и се обърнах към вас защото се надявам някой да ми помогне.

fantaziq
21.07.2008, 14:04
На самото списание ,е описано дали има подарък и ако има какъв е.Така,че преди да го платиш си го разгледай и ако в информацията му не е описан подарък,то значи броят е без такъв.Понякога има подаръчета,но рядко.Аз лично давам ,много пари за огромен брой списания и книги,но всяка година си казвам,че вече няма да купувам,а пак продължавам.Дано сега,като се разбрахме,да съм ти била от полза.

ellegirl
21.07.2008, 14:23
Да мерси много

NIA
21.07.2008, 14:26
[QUOTE=maleks;200859]Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.

Че и с ролка даже :D

monika79
05.08.2008, 01:58
Вече няколко години редовно си купувам Коса и Стил, и не съм се разочаровала от съдържанието. А от време на време Тя, На кафе, Наш дом, Къща и градина и др.

patio
11.01.2009, 11:41
Аз засега съм се отдала на ''Грация'',''На кафе'',''Джой'',но мога да разнообразя малко:D

iv4omad
11.01.2009, 11:57
Купувам "Коса & Стил" всеки месец ,но е заради работата ми и рядко чета всичко.Повече наблягам за последните страници с приложенията за в областа ми-другото са преработени стареи статии,реклами и понякога безумни съвети :shy2:
Иначе мятам и по едно око на тези ,които жената купува-"Elle"."Грация","На Кафе" и "Тя" :)

Дида
11.01.2009, 12:30
У дома се купува задължително Космополитън,дъщерята е луда по него.Купува малкият формат,че може и в чанта да се слага.
А аз го чета ,без да купувам...:D

Tais
11.01.2009, 16:12
Космополитън имам всичките му броеве + книгите които вървяха със списанието това лято,и 2 броя Космополитън Сватба :)

sladurka
17.03.2009, 02:01
Космополитан - голяма глупост е, но ме разсмива

Дида
17.03.2009, 10:51
Космополитан - голяма глупост е, но ме разсмива

Кое те разсмива? Не мога да разбера....
И кое е глупост? И това не разбрах...

lorki4
17.03.2009, 11:03
аз не пропускам брой на "cosmopolitan" "журнал за жената" и "грация" :-|

sladurka
17.03.2009, 19:24
Написано е като за идиоти, някой статии са забавни - хумористични. И аз го купувам, така че не го приемай лично.

ladyB
28.04.2009, 14:51
Космополитън от женските списания.
От мъжките списания :D : Плейбои, Макс. Особено Макс има доста интересни статии и ми е любим.
Другото списание е Л' Еуропео и то е супер интересно.

Но май от женските само Космополитъна купувам. Честно казано малко ме дразнят женските списания, защото са написани като за пубери :confused:.
Затова купувам такива който са по серизони, така да се каже :idea:

blue_bouble
28.04.2009, 15:04
Преди купувах доста, но ги напълниха с реклами и спрях.Сега се спирам само на кулинарни.:greeneye:

leti_at
01.05.2009, 00:52
Да споделя и аз..имаше периоди, в които редовно си купувах някои списания..например Галерия Бродерия от излизането му до първата година и половина..после видях,че е безмислено..
Около 2 години си купувах Журнал за жената, после минах "На кафе"-първата година не пропусках брой...после и то стана безинтересно, пълно с реклами...
И Коса и стил си купувах редовно-на стилист Капанов...
Но, какво излизаше...давам доста пари...за 2 часа съм изчела списанието ..и после трябва ново да си купувам...
Сметнах,че по-добре за същите пари да си купувам по една -две -три книги месечно, отколкото да ги давам за безинтересни списания,които освен всичко друго са и страшно еднотипни...Често информацията от едното е почти препечатана в другото,да не говорим и че често едни и същи теми се повтарят периодично...
Използвам интернет,където намирам информация за всичко, чета онлайн списания..за гоблени пък,си имам вас...
Вече рядко купувам списания...ако някоя статия много ме грабне или съм на почивка...:kissyou:

emmouna
03.05.2009, 21:22
Редовно си купувам Галерия бродерия , въпреки че всеки път си казвам -край ,няма повече. Другото любимо списание ми е "Кулинарен журнал ", От списанията от чужбина си купувам редовно Teen vogue и Cosmopalitan, защото ми трябват в работата. Като няма учебници по моя предмет караме по списания и статии от Интернет. Поне малко успявам да задържа вниминието на учениците,:D:greeneye:

nolaivanova
14.07.2009, 11:28
Отскоро чета Амика и много ми харесва.

ШАНЕЛ
11.08.2009, 18:59
аз купувам списание
за жената,грация,блясък, кулинарен журнал и др,:-|