PDA

Покажи пълната версия : Какво става с Радикала



cecunka
29.05.2009, 10:10
Тази сутрин се втрещих :mad:когато видях, че в темата ми в творбите е останала само една снимка.Само тя не е качвана през Radikal ru. Всички други липсват? Имате ли и вие този проблем?И как да се преборя с него?:confused:

NIA
29.05.2009, 10:24
Аз за това съм против снимките на творбите да се качват някъде другаде. Забелязах го отдавна,когато макар и да ги имаше като малки снимки не можеха да се отворят , ако са качени някъде. Нека , което е свързано с гоблените да се качва направо тук, а всички останали снимки да се качват на други сайтове. Все пак това си е форум за гоблени.

ata
29.05.2009, 10:56
Тази сутрин се втрещих :mad:когато видях, че в темата ми в творбите е останала само една снимка.Само тя не е качвана през Radikal ru. Всички други липсват? Имате ли и вие този проблем?И как да се преборя с него?:confused:

Аз пък виждам моите,но другите не ги виждат. В готовите на Стас не се виждат никакви картинки,само в началото,които са качвани директно във форума се виждат.... г-н Радикал се подиграва с нас :D

veneta_az
29.05.2009, 11:39
Аз установих, че не се виждат картинките, качени през вчерашния ден и днес. А по-старите се виждат, но не могат да се увеличат, като кликнеш върху тях. Дано се оправи скоро проблема, че свикнах да го ползвам. Но днес ползвах keep4u.Ru.

blue_bouble
29.05.2009, 11:40
Дано го оправят, че я втасахме:confused:

venipetgab
29.05.2009, 13:08
Не знам какъв е бил проблемът, но при мен всичко е наред. Снимките ми са там и се отварят. Опитайте пак, може да е било временно!:kissyou:

cecunka
29.05.2009, 13:24
Сега погледнах, вече всичко е наред.Но започвам да се замислям дали да не си сменя снимките:confused: поне в готовите.