PDA

Покажи пълната версия : въпрос за страмин



slasch
05.06.2009, 14:34
Момичета и момчета,
нека споделим в тази тема на каква цена /за метър/ се продава страмина?
p.s.А и въобще всичко свързано със страмина!Ще се радвам да се включат съфорумци от всички градове.

vania.kaimska
06.06.2009, 22:24
С риск да ми се смеете питам какво е тома страмин.

eli1958
06.06.2009, 22:28
Доколкото знам-това е канава,ако греша,то моля за извинение!

valq_78
06.06.2009, 22:37
С риск да ми се смеете питам какво е тома страмин.
Страмин е пвц панама с много едри дупки.http://www.krestomania.net/files/200/3829.jpg
Използва се за щампованите гоблени http://ttl.dir.bg/_files/t5_3826430.jpg или за фъкане http://www.picvalley.net/v.php?p=u/978/1477205819.JPG .

rodich
06.06.2009, 22:43
... съфорумци от всички градове.

Това е основа за щампи. Според мен трябва да се ползват 6 нишки на памучно мулине или вълнени конци, защото е по-едра. На Роял Париж има възглавници и гоблени, нелоши, различни размери. До сега не съм ползвала - дори си харесах един (около 30 лв), доста голям, но спира ме, че не са комлпектовани с конци ....

NIA
06.06.2009, 23:15
А аз на страмин шия гоблените с мъниста. Много е удобен за тази цел.Твърдо е и с големи дупки, но след изпиране се свива и омеква и става идеално. На първата снимка е преди изпиране, а на втората -след изпиране.

mimka
07.06.2009, 13:31
Ето ,че научих още нещо полезно.:kissyou:

slasch
08.06.2009, 10:14
А аз на страмин шия гоблените с мъниста. Много е удобен за тази цел.Твърдо е и с големи дупки, но след изпиране се свива и омеква и става идеално. На първата снимка е преди изпиране, а на втората -след изпиране.

Аз точно с такава цел се интересувам на каква цена върви страмина.Ще споделите ли все пак????:idea::confused:

NIA
08.06.2009, 10:42
Преди 1 година го купих от Варна на цена 10 лв за метър. Но ширината му е единична, някъде около 60-70 см. След това приятелка ми купува от София, но незная на каква цена, не искаше да и го плащам.:greeneye:

slasch
08.06.2009, 12:30
NIA благодаря ти за отговора :kissyou:

vania.kaimska
09.06.2009, 22:28
Аз предполагах че е това,но мислех да не се изложа и затова питах

Befly
11.06.2009, 20:46
Нека Благодарим за Новогодишната тройна премия, убеден съм че колегите напълно я заслужават, но в мен възниква един може би тревожен въпрос, а именно това че, едва тази година сте особено доволни от работата на екипите, надявам се не означава че в предишни години колегите са работили лошо, защото не съм чул досега да са възнаграждавани с трета надница, а все пак добре знаете че много хора не са празнували със семействата си години на ред в предвид ритмичният график. Знам че ще е трудно да се компенсират служители за минали години, но аз вярвам че ще намерите най достойният подход към всички който сме работили през годините най съвестно и отговорно в тази изключително напрегната нощ.

NIA
11.06.2009, 20:54
Нека Благодарим за Новогодишната тройна премия, убеден съм че колегите напълно я заслужават, но в мен възниква един може би тревожен въпрос, а именно това че, едва тази година сте особено доволни от работата на екипите, надявам се не означава че в предишни години колегите са работили лошо, защото не съм чул досега да са възнаграждавани с трета надница, а все пак добре знаете че много хора не са празнували със семействата си години на ред в предвид ритмичният график. Знам че ще е трудно да се компенсират служители за минали години, но аз вярвам че ще намерите най достойният подход към всички който сме работили през годините най съвестно и отговорно в тази изключително напрегната нощ.


:confused:

rodich
11.06.2009, 21:24
Нека Благодарим за Новогодишната тройна премия, ......... сме работили през годините най съвестно и отговорно в тази изключително напрегната нощ.


Пропуснала си само да започнеш със "For English - press one." [:]