PDA

Покажи пълната версия : гинеколози в бургас



1226
09.06.2009, 17:18
здравейте момичета.сигурно между вас има млади майки който скоро са раждали.бихте ли ми препоръчали някой доктор от бургас и въобще да споделите впечатления по темата.бях решила да се обадя на д-р добрева ,защото първия път раждах при нея но беше много груба по телефона и се отказах.сега чета форумите и се чудя при кого да отида.

Denica
09.06.2009, 17:21
Бих ти препоръчала да потърсиш мнения по форумите - веднага се виждат положителните отзиви!

Мари
10.06.2009, 10:38
Препоръчвам ти един невероятен лекар гинеколог - изключително внимателен и компетентен. Аз съм много доволна от него. Той е от Поморие и се казва д-р Матей Попов. Ако проявиш интерес, ще ти дам телефони за връзка.

kalitka78
10.06.2009, 16:15
Ами то гинеколозите в Бургас са едни специалистиии, та чак нямам думи. От доста време си имам работа с тях. За мен най-добър е Гамишев, но работи скъпичко. Ако решиш пиши на лични и ще ти дам мобилния му телефон. Ако е за нещо по-просто Ризова също би могла да свърши работа. Ризова работи и в МЦ Света София.

jivi
12.06.2009, 23:48
Привет аз съм от Поморие и напълно споделям мнението на Мари за Д-р Попов,той е много добър също така мога да похваля и д-р Димитрова.Двамата работят заедно в АГ отделението в Поморие.