PDA

Покажи пълната версия : хартия върху, която се пече



rodich
07.07.2009, 11:05
Как се казва тази хартия (или е фолио, не зная), която изполват за печенето на фурнети?
От къде може да се купи? Пикадили?

elli
07.07.2009, 11:21
Казва се хартия за печене и със сигурност я има във всички големи магазини ,а при нас я има дори в кварталния магазин, така че може да питаш в магазина в който си пазаруваш, ако е от добре заредените, със сигурност имат

schatsi
07.07.2009, 13:55
В големите вериги магазини я има на щандовете от където си купуваш фолиото за печене ,в подобна опаковка е даже...разгледай хубаво и ще я видиш

fantaziq
07.07.2009, 18:53
Аз си я купувам от кварталните домашни потреби.Харесвам хартията на Др,Йоткер.Виждала съм я на щандовете на Бурлекс.Питай за хартия за печене на сладки.Тази която аз ползвам е мазничка и прилича на оризова,а преди време бях си купила рулце на Фино и след готвене хартийката се разпадна.Цената ако е в кутия е 3 лв,ако е само с целуфан е 2лв.Разбира се в различните магазини ,ще е различна.

venipetgab
07.07.2009, 21:42
А може да се ползва и обикновена хартия, от тетрадка с бели листи например , като предварително се намаже с олио. Има същата функция като тази на д-р Йоткер.

fantaziq
08.07.2009, 12:25
А може да се ползва и обикновена хартия, от тетрадка с бели листи например , като предварително се намаже с олио. Има същата функция като тази на д-р Йоткер.

Много пуши от олиото и попива по храната.Преди да познавам готовият продукт съм експериментирала този вариант,както и мокра хартия,но тя е удобна само при печене на котлон(например-сирене в хартия).Ох сгрешила съм името на "доктора":DХартията е на Др.Фреш.Ето и картинка: