PDA

Покажи пълната версия : Eдра панама в Плевен?



margoto66
09.07.2009, 12:47
Може ли някой да ми каже къде в Плевен мога да намеря едра панама или поне пластмасова. Предпочитам все пак текстилна.

Juli71
09.07.2009, 17:53
Какво разбираш под едра?То в Плевен има само 3 магазина които имат по голям избор,Елица предполгам го знаеш на пресечна улица на старата главна,на Цветан Спаов до фото Коника,където е Евроком и в блок Бреза.Ако не ги знаеш пиши ми на лични може да се срещнем и да ти ги обясня по подробно.

margoto66
10.07.2009, 00:55
Само в блок Бреза не съм ходила да проверя. А под едра панама имам предвид почти на дупки, едно време като бях дете имаше такава, приличаше на мрежата, която слагат върху изолациите на стените, но беше тъкана от някакви памучни конци.

Hrisi1967
10.07.2009, 14:26
А къде в Плевен рамкирате голените си? Аз досега съм ползвала услугите само на "Мосю Бриколаж", струва ми се ,че там са най-приемливи цените?

margoto66
10.07.2009, 16:11
Аз все още не съм рамкирала моите последни творения, но има едно магазинче в уличката на кукления театър, мисля че беше "Арт галерия Зоя" или нещо подобно - там предлагат и рамкиране. А също така и зад у-ще "Цв.Спасов" - пресечката преди да се стигне до стоматологията, има някакво заведение и до него имаше магазин, в който предлагаха и рамкиране. Не зная дали още съществува, не съм ходила там от около 10 месеца.