PDA

Покажи пълната версия : зов за помощ



vlaeva_dida
11.07.2009, 16:55
Моля да помогнем на този млад татко .Молим вас защото нашия град е малък и беден не можем да съберем нужната сума .Но ако мислите че нямам право да моля по такъв начин може да го изтриете.Показвам банкова сметка

Лили
13.07.2009, 15:23
:hello:Много хубаво е да можем да помогнем:( но в днешния забързан ден едва ли някои има тази възможност.Но мога да дам идея ако някои може да организира малка изложба базар на гоблени вярвам че всяко едно от момичетата ще изпрати по нещо. Дано да съм била полезна .

alex 76
24.07.2009, 18:51
Моля да помогнем на този млад татко .Молим вас защото нашия град е малък и беден не можем да съберем нужната сума...

Това,което Дида Влаева е написала е самата истина.(:(за огромно съжаление).Може би директното искането на пари ви се струва нахално,но обстоятелствата са такива,че няма време;нужна е бърза и незабавна помощ за Данчо.:-|
Не се учудвайте от факта,че молбата за помощ е пусната тук.Той е съпричастен с нашето хоби,т.к. Йордан е дърводелец(дърворезбар).
ТУК (http://alex07.gallery.ru/watch?a=zv5-botV) се намира една съвсем малка част от рамките,които е изработил и поставил,на мои гоблени.

Лили,идеята ти за изложба е добра,но тя е обречена на неуспех.Знаеш регионът ни колко е беден,дори да се включат хора от Горна Оряховица,Велико Търново и околните градове, в качеството си на купувачи-няма да се получи...От друга страна погледнато,в случая няма време за базар.За такова нещо е нужна и добра организация.Аз като гледам колко хора от региона пишат във Форума,си мисля колко ли ще се включат в подобна инициатива...Броим се на пръсти...Това,че сме по един,двама от град още повече затруднява нещата.:confused:
А предполагам,че "в днешния забързан ден",има хора желаещи да помогнат.Поне за мен усилието да отида до банката и направя превод,е равносилно(като сума)на това да ушия и изпратя бродерия(картичка или гобленче) за търг...:idea:

Моля всички,които имат възможност и желание да помогнат!
(Ще помогне дори и това да се разпечатат документите от пост 1,и да се залепят на място,видно от други хора.)
:heart:Благодаря на всички,които се отзоват!