PDA

Покажи пълната версия : Поздрави от Силистра



mi6o
21.07.2009, 18:08
Здравейте мили момичета!Изтараших целия форум и най-сетне дойде време да се представя и аз! На 49г. съм и се занимавам с гоблени отпреди да дойде демокрацията!Но със продължителни прекъсвания за съжаление!И мисля че една от причините за тези паузи е че нито една от приятелките ми не се занимава с гоблени!/май си търся оправдание/Този форум открих случайно ,в много труден за мен момент и много,ама много ми харесва.И аз мисля ,като много от момичетата тук, че е голям,дори огромен стимул!!!Моите гоблени са от онова време, когато знаехме само "Вилер". Мислех,че са демоде,но вие ги наричате класика!Не бяхме и чували за нещо друго и се шиеха само такива гоблени. Така ми се иска и аз да имам ушити гоблени на Ланарте,на Дименшънс, и на много други фирми!Обичам ви момичета!Благодаря че ви намерих!!!!:kissyou:Пожелавам на всички много ,много осъществени гобленарски проекти!:kissyou:

schatsi
21.07.2009, 18:20
:hello:и добре дошла при нас...със сигурност ще намериш много приятели и ще прекараш хубави мигове тук.

koki58
21.07.2009, 18:21
:hello: Чудесно представяне - просълзи ме!:blueflow:


Добре дошла

Lilyana Komatarova
21.07.2009, 18:23
Още един начинаещ, за форумите става дума и съвсем малко дръпнал от нивото на начинаещ в гоблените:hello:

Lilyana Komatarova
21.07.2009, 18:24
много мило:kissyou:

vanina5860
21.07.2009, 21:41
:hello:ДОБРЕ ДОШЛИ МОМИЧЕТА! ТУК ЩЕ ПРЕКАРВАТЕ МНОГО ПРИЯТНИ МИГОВЕ СРЕД ПРИЯТЕЛИ И КОЛЕКЦИИТЕ ВИ ОТ ГОБЛЕНИ ЩЕ ПОРАСНЕ НЕИМОВЕРНО:kissyou:

Katito
22.07.2009, 10:12
:hello:здравейте момичета! Добре дошли!
Ето че и силистренската ни групичка бавно но сигурно се увеличава:D!
Надявам се че тук ще намерите много нови приятели и много идеи за любимото ви хоби!

venipetgab
22.07.2009, 10:26
Здравейте момичета! Поздравления за новото силистренско попълнение! И да ушиете много красиви гоблени и да ни ги показвате, а ние ще:thumbup: и ще ви подкрепяме!:kissyou:

Дида
22.07.2009, 14:21
Добре дошли и от мен! Увеличаваме се от Силистра,много се радвам ! Имаме си темичка,прегледайте я и надничайте в нея.Там си уговаряме срещите,много приятно си прекарваме.
mi6o , аз шия в момената на Дим. Европейското Бистро, с удоволствие ще ти го покажа на живо на следващата ни среща.
Lilyana Komatarova, ще се радвам да се видим и с теб.

mi6o
22.07.2009, 16:28
Благодаря ,на всички за милото посрещане! Дида,твоето бистро много отдавна го наблюдавам с интерес.И наистина имам желание да го видя на живо!Но не знам кога ще мога да дойда на срещите,защото сме в етап "буркан-консерв".Но ако има и джин с тоник :smokin:там съм при първа възможност!!:greeneye:

Дида
23.07.2009, 00:20
И аз за сега съм на" работа в консервената " / на село/. Но пък на зима - водка с кисели краставички.....

kaktos456
23.07.2009, 00:36
:kissyou:добре дошла тук ще намериш приятели:kissyou: