PDA

Покажи пълната версия : Идея



Mynki
26.07.2009, 11:10
Днес се регистрирах в един исторически форум(слабост ми е историята)и там ми направи впечатление,че новите потребители един месец могат само да разглеждат и да четат мнения без да могат да пишат по темите.Това е направено с цел,първо да се ориентират във форума,за да може всичко да си е подредено из темите.Може и в нашия форум да се помисли за някакъв период за ориентация,и на модераторите нямя да им се налага да местят мнения,или ще са по малко.:greeneye:

NIA
26.07.2009, 11:56
Това е чудесна идея,:thumbup: макар че си мисля, повечето от новорегистрираните правят точно така. Но не е излишно да се направи.
Но за това думата имат админите.

mareha
26.07.2009, 21:11
Съгласете се обаче че има и хора които искат само съвет.Неможе да задължиш хората да пишат чак след месец.Ако се направи това нещо според мен много хора ще се откажат да се регистрират.Аз лично не съм съгласна и изобщо не ми харесва идеята.Верно е че на модераторите не им е лесно,но пък и за това са ги сложили ако има нещо нередно да се намесят.Според мен трябва да си остане така както си е форума. :rezando:

blue_bouble
30.07.2009, 11:37
В един руски форум , след като се регистрираш може да гледаш и пишеш във всички теми.Всички безплатни схеми обаче са заключени.Трябва да направиш поне 100 мнения, но без емотиконки, да изпратиш на администраторите на сайта определен брой схеми и чак тогава имаш право да влизаш , разглеждаш и копираш безплатни схеми.

Тук може да се направи същото.Нека новодошлите влизат и питат за каквото си искат.Пък ако ценят гоблените и искат да станат част от този форум, все ще има как да направят 100 мнения.

Форума ни е достатъчно богат по отношение на теми.

П.С Това е само мое мнение, не искам да го налагам.Има си администратори за това.

гарфийлд
19.08.2009, 20:09
Това е направено с цел,първо да се ориентират във форума,за да може всичко да си е подредено из темите.Може и в нашия форум да се помисли за някакъв период за ориентация,


Двата форума са доста различни. Историята не е гобленарство.
Тукашните модове почистват при нужда. Това може да правят и
потребителите.

kaktos456
21.08.2009, 17:44
:Dако трябваше да чакам един месец сигурно бих се отказала,сигурна съм ,че всички първо са се ориентирали и сами са си дали време за разглеждане:confused:

tsvety
21.08.2009, 22:28
Аз пък навремето с голям мерак се записах в един форум, в който можеше да се разглеждат част от темите и да се пише в част от него, но пълната функционалност се получаваше чак след като си написал определен брой мнения :(
Понеже съм си тъпичка и попитах как да стане това, като имам достъп само до по-малко интересната част - ми дадоха съвет да поздравявам новодошлите, а също така имаше и тема за вицове и няколко такива също без връзка с главния мозък ;) . Що писане на поздрави падна, просто не е истина.