PDA

Покажи пълната версия : Другите ми хобита



Nadezhda
29.06.2005, 16:33
Ако имате такива,разкажете за тях тук! :yes:

Аз обожавам да рисувам,най-вече с водни бои и пастели,маниак съм на тема фотографийа,влюбена съм в цветята(апартамента ми прилича на джунгла),имам четири мини хамстера и когато не се занимавам с всичко това(включително и гобленарството),плета на една кука :proud:

flame
29.06.2005, 16:41
С Динко имаме едни и същи хобита:

Риболов, плаж, отпуска....отпуска, плаж.....колоездене... кръстословици.. отпуска :D

Nadezhda
29.06.2005, 16:52
Flame,извини ме за неудобния въпрос,но ти мъж ли си или жена :?:

flame
29.06.2005, 17:14
Nadezhda има ли значение възраст, години или пол щом става въпрос за гоблени?
Прочети предишните ми постове и ще разбереш :wink:

Nadezhda
29.06.2005, 17:37
Разбира се,че няма значение :yes: :yes: :yes:

mylli
07.07.2005, 10:33
Явно всички имаме сходни фобита и интереси. Като пипна фотоапарата около мен всички започват да бягат - обожавам да снимам :) Другото което отнема доста от времето ми това са цветята :) ако попитате мъжа ми ще ви каже че би ги изхвърлил всички - заемали цялата къща - те по земята, а гоблените по стените :) Обичам и картините- Nadezhda ще направя галерия и ще ти ги покажа :) не са мое дело :wink:

Jovany
07.07.2005, 10:44
Другите ми страсти са РС- Games и PS2 :)
За които нямам и секунда време :(

Скарлет
07.07.2005, 11:30
Другите ми хобита са КУЛИНАРИЯ и РИБОЛОВ(покрай мъжа ми,а и с още две мъжки чеда,няма място за кукли и тем подобни) :oops: .
Ако може да се нарече хоби-обичам да обръщам особено внимание на външния си вид-прическа,грим,рисуван моникюр и т.н.С две думи съм доста суетна,особено по отношение на килограмите.Изпила съм всичко що съществува на пазара по отношение на отслабването.След второто раждане се боря със 7-8кг.,но вече започнах да им надделявам [:] ,сега останаха около 4кг.за сваляне.
Обичам много обувките-имам колекция от около 20 чифта само летни чехли и сандали и все искам още и още.......,ако прибавя и зимните,мога да отворя бутик :oops:

Renny
07.07.2005, 11:46
Други хобита...май са ми множко. Рисуване (навремето рисувах доста пейзажи с маслени бои); графичен дизайн (което когато се наложи); електронна музика и игрички. Казват че съм на "периоди", тоест няколко месеца съм в настроение да шия гоблени, няколко месеца да играя игри.
В момента съм позарязала игрите :D

Anonymous
07.07.2005, 16:41
Май наистина всички имаме сходни интереси.И аз обичам много цветята, но за съжаление сме много натясно и мястото е малко.Като си купя мое жилище/надявам се да стане/ ще го напълня с цветя и гоблени :D Скарлет, много ми хареса изказването ти за обувките.И на мен те са ми слабост.Винаги съм казвала, че ако имам финансовата възможност :( ще си купувам за всеки тоалет обувки :D :D :D .А що се отнася до рисувания маникюр и аз съм му фенка,но за жалост ноктите са ми много меки и се делят.Опитвала съм какво ли не, но уви.....Рядко успявам да задържа маникюр.Ако някой знае цяр моля да го сподели.Пила съм и витамини и какво ли не.

Скарлет
07.07.2005, 17:06
Гост,веднага ти давам съвет.Преди да сложиш лак,намажи ноктите си с йод.Отгоре лака и не се вижда,че ноктите са кафеви.Това много ще ти помогне.Мажи ноктите с йод поне два пъти седмично. :yes:

darri
07.07.2005, 17:49
Госта съм аз.Скарлет аз сигурно съм трагичен случай :cry: :cry: :cry: След като родих и си бях у дома се мазах с йод.Пръстите ми бяха пожълтели.Срам ме беше да се покажа навън и успех нулев :( :( Чух за бирена мая на хапчета, че помагала, но съм чувала и че от нея се пълнее и не ми се ще да имам здрави нокти за сметка на повече килограми :D :D

Скарлет
07.07.2005, 18:03
darri,аз пия и Ревалид.Много съм доволна,заздравява и ноктите и косата.

Renny
07.07.2005, 18:38
И аз пих Ревалид преди време, не е много евтин но има ефект.

mylli
08.07.2005, 07:50
darri оптай със Ревалид, аз го пия във момента заради косата, но ефекта върху ноктите е видим. По принцип използвам постоянно заздравител за да не се чупят, а сега откакто го пия не съм слагала нищо, а ноктите ми са здрави и нямам никакви проблеми, по принцип не е задържително да се изпие цяла кутийка, аз си взимам по 4 блистерчета и след това почивка и след време пак и така.....иначе ми излиза доста соленичко :?

darri
08.07.2005, 10:35
Преди време пих три месеца Мерц, но не останах доволна.Чух за Ревалид, но исках да чуя мнение на хора които са го ползвали и са доволни.Дори ходих в аптеката да питам.Наистина е скъпичко, но щом ми го препоръчвате така и то от три места наистина ще прежаля някой лев и ще си го купя защото ноктите ми са в трагично състояние.Дори смятам да последвам съвета на Мylli и да си го купувам на блистерчета.Благодаря ви за отзивчивостта :yes:

Nadezhda
08.07.2005, 16:18
Може ли да ми кажете коя е фирмата производител на Ривалид,защото и аз смятам да си го купя.Когато бях малка имах един отвратителен навик и заради него ноктите ми сега са в плачевно състояние :cry: :cry: :cry:

Скарлет
08.07.2005, 16:30
На блистера пише Ewopharma.

Nadezhda
08.07.2005, 16:34
Благодаря много,Скарлет :!: :flower: :flower: :flower:

Jovany
08.07.2005, 16:37
Аз си мисля че този продокт беше разработка на някаква швейцарска фирма на която забравих името. Но по лиценс го призвеждат още на няколко места /не съм сигурен/

Nadezhda
08.07.2005, 16:49
Дано да ги продават и тук,че преди време ми препоръчаха някакви френски витамини за напълняване,но май ги има само в България :oops:

didi171
31.08.2005, 15:40
Здравейте! Разбрах, че някои от вас имат проблеми с ноктите и косата. Аз съм на 34 години и също имам подобни проблеми,уви! Чел ли е някой нещо за уринотерапията? Аз нищо не съм пробвала от това, но наскоро ми попадна статия, че урината / обработена при дадени условия/ на децата в пуберитета има много хормони и се прилага доста често при такива случаи / не говоря да се пие и разни такива / :!: Споделете ако сте чували нещо такова! Вече се чудя какво да правя! :cry:

keissi
31.08.2005, 16:08
Tъй като от доста години си стоя в къщи и имам време да чета вестници и списания, а и от своя опит, знам , че косата пада на определени периоди, например - ранна пролет или есен. Освен това, стоматолозите казват,че когато човек има болни зъби косата също пада/ аз имам този проблем от малка/. А за ноктите знам, че по тях се познава кога един организъм е здрав или болен
/ май темата не е много приятна/. :? А доколкото видях между нас има лекари, нека и те да кажат нещо по въпроса :?:

sweety
19.10.2005, 01:33
майка ми пие различни витамини и аз покрай нея съм забърсвала хапчета да си пийвам за профилактика :D но въпреки разнообразието много ми се лющят ноктите...и то при мен е много гадно,защото се отделят пластинки и само като ги видя че почват да се нацепват и просто... :cry:
Скарлет,може ли да те питам,за да не се омацам,с памуче ли се натъркват с йод или се излизат 1-2 капки или? :?

Иначе моето хоби е спортната стрелба :lady: ...тренирах това близо година и половина,но треньора ми беше доста тираничен и затова бях принудена да се откажа,но все още понякога ме наляга носталгия...все се каня да отида да пострелям за удоволствие,но нямам много време... :cry:

Скарлет
19.10.2005, 07:25
sweety,аз използвам клечиците за почистване на уши.Потапям частта с памук в шишето и намазвам един нокът,после потапям и намазвам втори и така....Много е удобно,защото не се цапаш. :oops:

atinqnka
19.10.2005, 22:21
Други хобита :?
Книги, кръстословици ако има време.
Преди години плетях много, но сега никой май не иска домашни плетки, включително и аз и затова плета по-рядко. Също и шия, дрехи имам предвид.Мисля,че съм добра шивачка, но ако имам готови кройки. Трудно ми е сама да ги правя и ако се налага опирам до приятелка.
Друго - туризъм.Децата сме ги повели от малки, зарибихме и зетя, а живот и здраве се надявам след 2-3 години да поведем и внука /сега той е само на 1 г.и 7 месеца/.

veny
20.10.2005, 11:03
Момичета, опитвали ли сте да пиете Геритамин (това е витамин А и витамин Ф) - за ноктите и косата, става въпрос. На мен преди 2 години ми се наложи да го пия след като прихванах от децата варицела и той много ми помогна да изчистя белезите от кожата. Но какво беше учудването ми като обърнах внимание на ноктите (по принцип нямам проблем с тях) - станаха много здрави и въпреки "домашния слугинаж" :) имах маникюр от около 6-8 мм. Опитайте - със сигурност поне няма да ви навреди, още повече, че сме в началото на зимата и гнусните настинки и грипове.

Natalka
20.10.2005, 11:29
Геритамин-а е страхотна комбинация за косата, ноктите и кожата/подобно на Ревалид, Мец /, но да внимават хората, който имат проблеми с натрупването на килограмите. Незнам как действа :? , но спомага за натрупването на килограмите.

atinqnka
20.10.2005, 19:29
За ноктите не знам, но за косата аз използвам следното:
Елексир №19 на Хлебаров разтварям 40 капки в 50 мл вода и си намазвам косата-корените.Стоя 1-2 часа докато се стопли водата в бойлера, измивам я с шампоан Сара от аптека и я поливам с чемерика- сварена по описанието на пакетчето, без да се облива с чиста вода, остава си с водата от билката.Пише че билката е отровна и е добре да не се гледа да не влезе в очите.Ако влезе- да се измият веднага.
От 5-6 години през есенния сезон ми пада много косата, не знам на какво се дължи.Пробвах доста неща - без ефект.Накрая една позната ми препоръча това, на мен лично ми помага.Правя го около един месец, когато си мия косата- 2-3 пъти седмично.

Natalka
20.10.2005, 19:44
От лекари знам, че есенно време е нормално да има косопад, но в рамките на нормалното/ ако не се лъжа до около 70 косъма на ден/.
На мен лично ми помага и Стимуланта за коса на фирма " Икаров" - това е смес от :бадемово,розмариново, лавандулово, бергаментово масло, иланг-иланг, бял равнец, коприва, латинка, вит.Е, вит.С, и Лецитин. Цената е около 4лв за 125 мл и понеже е мазно изкарва много време. :yes:

didi71
21.10.2005, 13:24
Аз също ползвам прокуктите на Икаров. Косата ми е много суха и почти всеки път преди да я измия я намазвам обилно с масло и стоя така колкото може повече време. След това я измивам с шампоан и балсам и не си личи изобщо , че е имало нещо мазно върху нея :lady:
А за хобитата освен шиенето обичам да рисувам /или да разглеждам картини/, плета на всички видове куки, имам 3 деца / 2 мои и едно на свекърва ми/, два папагала, натоварена работа и тн.

angelcheto_kiss
28.10.2005, 16:15
:hello: zdraveite,az sega piq merc za noktite,no naistina imam savsem malak napredak.dori nezabelejim.prosto iskah da spodelia!!! :flower:

Marinera
31.10.2005, 00:37
На мен хоби са ми всякакви ръкоделия - освен гоблените: една, две, пет куки, разни бродерии, поанлас и какво ли не. Но сега нямам много време за това. :( Обичам и кулинарията, особено да правя разни сладкиши и торти. Компютърът, естествено, също ми е хоби - интернет, игри... Такива работи.

Valja
31.10.2005, 08:55
Маринера, би ли ме светнала какво беше това ПОАНЛАС? Мисля, че някога накъде съм го чувала, но нямам никакъв спомен за какво ставаше въпрос?

Ганима
31.10.2005, 14:55
ПОАНЛАС е това (http://66.249.93.104/search?q=cache:42zQVxfQvusJ:www.journey.bg/bulgaria/bulgaria.php%3Fguide%3D3184+%D0%9F%D0%9E%D0%90%D0% 9D%D0%9B%D0%90%D0%A1&hl=bg) :wink: .

Valja
31.10.2005, 17:46
Благодаря, Ганима ! Сетих се за какво става въпрос :)
Но не бих се захванала да направя нещо такова, вижда ми се прекалено "връткаво" :(
За сега ми стигат гоблените и от време на време - плетене. :D

Пенка Неделчева
31.10.2005, 18:25
:lady: За мен освен гоблените/но те не са ми хоби/,другото любимо занимание са
ЦВЕТЯТА,като зимно време не можеш да се разминеш в къщи; имам канарче,аквариум с рибки/нали съм риба/, страшно много обичам да ходя на риболов...Друго любимо занимание е природата-било разходка или почивка...Преди години шиех сама дрехите си,плетях на две куки разни неща,бродирах карета,но сега всичко това се замени с гоблените...

veni_3000
01.11.2005, 11:16
Много обичам животни в момента имам сиамска котка ,нищо че прави постояно пакости много си я обичам.Също така имам много цветя които може да се каже че се гледат сами ,аз просто ги засявам и от време на време ги поливам.Другото ми хоби е да чета книги но откакто дойде демокрацията хубавите книги изчезнаха и ми е все по трудно да намеря нещо което си заслужава да прочета. :lady:

водолейче
27.11.2005, 00:56
Обичам да готвя :)

qni
16.01.2006, 16:59
Друго хоби са ми цветята.Ето ги ...

qni
16.01.2006, 17:07
и тези ...

qni
16.01.2006, 17:10
те по принцип са малко позаспали сега... :D

qni
16.01.2006, 17:12
...и тези ...лимончето си го захванах от семка ... :idea:

qni
16.01.2006, 17:14
и на финала ....

veni_3000
16.01.2006, 17:27
Цветята ти са чудесни :clap: ,я кажи как накара коледната звезда да цъфне защото моята не само че не цъфна ами направо взе че изсъхна. :cry:

Скарлет
16.01.2006, 18:34
Ох, и моята Коледна звезда "издава багажа".Ако има нещо специално в отглеждането и,моля споделете... :(

qni
16.01.2006, 18:38
Коледната звезда я видях в един цветарски магазин точно преди Коледа и си беше цъфнала .За догодина ще видим какво ще стане .Преди имах стана голямо цвете ,но както при теб не цъфна .Това ,което знам е ,че се поставя на тъмно място около 40 дена и тогава цъфтяли.Друг е въпроса ,че видях и такава, която си е цъфнала точно до прозорец ,подложена на пряка светлина .Възможно е да е от значение това ,да не й се променя местоположението.

Mariana
16.01.2006, 21:16
Skarlet,kolednata svesda e ednogodi6no rastenie.Na drugata godina na prolet triabva pak da se sadi.Satova listata i stavat taka,kato poviahnali.

nelka
16.01.2006, 22:29
Коледната звезда не е едногодишно растение; в Мексико това всъщност е дърво, цялото окичено с множество "коледни звезди". :wink:

Начинът да се накара растението да цъфне е не само да се държи на тъмно, но да се спазва режим от 16 часа пълен мрак и 8 часа светлина. Мисля беше за период от 40 дни. Не съм опитвала, твърде голямо слугуване е. Цъфтяла ми е на следващата година и без специални грижи, но през лятото. :D Растението, обаче, не беше компактно и красиво като новозакупените.

alys
17.01.2006, 00:15
Имам коледна звезда, която расте от миналата година, но не цъфна тази зима. Една приятелка е на мнение, че не е цъфтяла, защото не е подрязвана. А пък и нали пише за тях, че трябва да им се осигурява пълен мрак по 16 часа на ден около два месеца, преди коледа...

melek
17.01.2006, 10:43
:hello:
Хобита имам си доста освен гоблените в последно време плета шапки шалове започнах заради щерката .А това лято си направих чанти (слабост са ми ) плетени и украсени със бродерии .Мисля че станаха успешни защото обрах доста погледи и сумати народ ме питаше от къде съм си ги купила .

veni_3000
17.01.2006, 12:24
Ами що не вземеш да ни ги покажеш :!: :?

Скарлет
17.01.2006, 13:59
Ами що не вземеш да ни ги покажеш :!: :?

А,може и нас да научиш,че като ги видим,ще ги харесаме и..................


:) [:]

Нали тук всички сме от кръжока "бързи,смели,сръчни" ръчички. [:]

melek
19.01.2006, 00:17
Снимах ги и се опитах да ги изпратя но нищо не стана :cry:
помощ

alys
19.01.2006, 00:37
Пиши ми на ЛС и ще се опитам да помогна. :)

katia
19.01.2006, 17:39
освен с гоблени, обичам да рисувам с темперни бои и да експериментирам разни неща.Не че съм кой-знае какъвхудожник но ми харесва .Но повече обичам гоблените.За рисуването.Когато някой гоблен е вече готов си го изрисувам и върху стара керемида предварително пробита.с дрелка. За да стане релефна рисунката предварително нанасям върху керемидата бялгихс / гихс сатен / и съхне няколко дни , така и цветовете са по-ярки.

katia
19.01.2006, 17:39
освен с гоблени, обичам да рисувам с темперни бои и да експериментирам разни неща.Не че съм кой-знае какъвхудожник но ми харесва .Но повече обичам гоблените.За рисуването.Когато някой гоблен е вече готов си го изрисувам и върху стара керемида предварително пробита.с дрелка. За да стане релефна рисунката предварително нанасям върху керемидата бялгихс / гихс сатен / и съхне няколко дни , така и цветовете са по-ярки.

Valja
19.01.2006, 18:35
Катя :shock: , много ме заинтригува с тези керемиди :!:
Би ли показала снимка :?:
Аз навремето също рисувах и исках да ставам художничка -
неосъществена мечта :(
Но вече не ме тормози, че не съм - нали си имам и друго хоби :) :yes:

melek
19.01.2006, 18:52
ето ги

melek
19.01.2006, 18:54
имаше и други но ги подарих а това е последната

melek
19.01.2006, 19:04
И да не забравя много благодаря на Алис за помоща без нея нямаше да успея
БЛАГОДАРЯ

alys
19.01.2006, 22:57
Melekper adem, много се радвам, че помести снимките успешно! Остава да разкажеш от каква материя са бялата и пъстричката чанта. Бялата е много шик! [:]

nelka
19.01.2006, 23:22
Ооо, Колко са хубави! :lady:

Така , от снимките, и на мен май бялата ми се набива на очи, но пък другите също си имат своята красота. Бродираната е много елегантна, докато другата изглежда мека и приятна за докосване.
А и аз обичам такива , земни цветове.

Valja
20.01.2006, 09:33
Мелекпер, би ли дала малко указания за изработката?
Страхотни са, особено бялата и последната - кафеникавата.

melek
20.01.2006, 11:09
Радвам се че ви харесаха
И бялата и кафеникавата са от прежда .Сега вече има много красиви прежди .
На бялата харесах чанта само заради дръжкити и я покрих със прежда от тази прежда има много цветове.Решила съм да си направя поне още един цвят но не му е дошло времето.
А на кафявата и уших хастар от здрав памучен плат защото преждите са меки и ефирни и увисват.

Скарлет
22.01.2006, 09:47
Много красиви чанти.Браво! :yes:

Diana Delibasheva
22.01.2006, 11:48
Видях чантите и съм възхитена. Виждала съм чанти , плетени на една или две куки , но тези са доста по-красиви и елегантни от тях. Браво на теб! Би ли споделила малко по-подробно опита си. Не те карам да навлизаш в подробности . Просто кажи на колко куки и има ли някаква тънкост.
Иначе хобитата ми са подобни на вашите.И аз отглеждам цветя, падам си по компютърни игри и ровене из нета с повод и без повод, обичам да готвя,летувам по 2-3месеца с каравана на плажа и обичам свободата под всякакви форми. Мразя ограниченията във всичко и най-вече в мисленето.Преди рисувах .Само графика .Обичам да правя доста неща. Напр. никога не оставам без книга за четене. В момента чета Дънов.

Dayli
22.01.2006, 13:04
Лелеееееее,чантите са страхотни! :clap: :clap: :clap: !Моите поздравления.Имам приятелка която също прави чанти,но толкова красиви не бях виждала.А как се изработват-плетенето,дръжките,хастар............. :idea:

melek
23.01.2006, 13:54
Благодаря за добрите думи .
А за плетените чанти плетени са две куки в зависимост от преждата целта е да се изплете гъстичко за да не прозира хастара .гладка лицева .
зрав хастар дръжките също от здав плат и се облича преждата.
Трябва да пипнеш за да разбереш че е от прежда .
Имам толкова много идеи че не знам кога ще ги реализирам.

kamellia
07.03.2006, 17:31
:hello:
Обичам да чета,като се затопли времето да си изкарам и карам бегача,цветята си в апартамента и домашните любимци.(разбира се и шиенето на гоблени :wink: )

katya
16.05.2006, 22:26
ОБИЧАМ ДА ЧЕТА КНИГИ,ДА СЛУШАМ ХУБАВА МУЗИКА,ДА ГОТВЯ,ДА ПЛЕТА,ДА ОТГЛЕЖДАМ ЦВЕТЯ ,ОБИЧАМ ПЛАНИНАТА И ЗАТОВА ОЩЕ В ПЕТЪК ВЕЧЕР ЗАМИНАВАМЕ ТАМ. :wink:

blue_bouble
17.05.2006, 11:39
Обичам да творя в кухнята,да се занимавам с цветята ми,за всички празници украсявам апартамента с най-различни декорации,които правя сама,обичам много да украсявам шишета! Обичам разходките в планината,Бургас и морето.Обожавам плюшената ми котка! :? :?

blue_bouble
17.05.2006, 11:45
O6te 2 snimki!

katya
17.05.2006, 15:23
blue_bouble това котка ли е1 или котарак? и в двата случая е много хубав/а

blue_bouble
17.05.2006, 16:11
Котка е!Казва се Меги и вече е на 6 годинки!Радвам се че ти хареса!Много е гальовна!

snejanka77
06.11.2006, 23:45
освен да шия гоблени обичам да чета , да се ровя из нета , да готвя , плета и да се разхождам в планината.

Mermaid
07.11.2006, 00:31
Аз обичам всеки почивен ден да бродя из планините по-далеч от "туристите" или из блатата, за да гледам птици. Много често се придвижвам с колело, но със сигурност в планините е по-зор.
Също така обичам да се връщам към старото си занимание - народните танци, но за това вече е необходимо да имам и добра компания :)
Наред с това върви и любовта ми към кавала. Посвирвам си, уча се, пеем и танцуваме :)
Много сериозно хоби ми е кулинарията :) Нямам нужното свободно време, за да творя шедьоври, но с голяма любов приготвям сладко и соленко.
Имам и някои занятия като доброволец към неправителствени организации с цел подпомагане на хора в нужда, различни проекти, различни казуси и истории, но каквото мога давам от себе си.
Откакто се помня събирам музика и нямам насита, не мога да се спра. Обичам разнообразни стилове, някои от тях доста дефицитни. Постоянно търся и раздавам на търсещите :)
Като почти всяка жена се увличам и по домашния уют, който за мен се допълва от цветята. Много обичам, но нямам твърде много място в момента. Въпреки всичко си обгрижвам няколко саксии :)
Като че ли това са най-основните ми занимания, които запълват времето извън работа.

lucy
14.11.2006, 03:13
Аз пък обичам да чета! Книгите са ми слабост открай време, особено удоволствие ми доставя тръпката да събера всичко на даден автор ...
Другото ми удоволствие е пътуването - по всяко време и на всякакви места!
Ако има професия "пътешественик" тя е за мен! :D :D :D

Mermaid
14.11.2006, 10:59
Искрено и благородно завиждам на всички, които отделят време за четене.
Аз като ученичка много четях. А сега имам желание, но не отделям време.
Чета само научна литература и мноооого рядко и бавно някоя и друга книга.
А и с този нет и ТВ книгите събират прах по рафтовете...
Люска, чела ли си Борис Виан? Това е отдавна търсен от мен автор, но нещо не попадам на него по сергиите.

lucy
14.11.2006, 12:39
:greeneye: :greeneye:
Няма и да го видиш - той си е висока летва!
От него имах само един сборник разкази "Човекът вълк" и не ми я върнаха заедно с един друг мой любимец - Хулио Кортасар "Междуетажие". Оттогава книги не давам!
Виж тук има някои нещица :
http://vian.hit.bg/prose.htm

rodich
02.10.2008, 21:59
Другото ми хоби е фотография (виж http://photo-cult.com/author.php?aut=rodiit)



.......... плета на всички видове куки, имам 3 деца / 2 мои и едно на свекърва ми/, два папагала, натоварена работа и тн.

това с децата е интересно хоби :D

Ancho
19.11.2008, 10:09
Моето второ хоби е риболова.Много обичаме семейно да ходим по язовирите около Варна и в страната.Моите успехи са по скромни от тези на мъжа ми:D