PDA

Покажи пълната версия : въпрос към всички?



kotaranka
04.02.2006, 13:02
Чета Ви изказванията и съм направо възмутена. Може някой пак да се изкаже че наливам масло в огъня, но имам един въпрос към всички Ви: Вие само заради Astrelaan ли влизахте /понеже се отзоваваше и даваше схеми на кой каквото поиска/ или заради самия форум, за срещите с другите, за разговорите, които се провеждаха? Ами как може да оплювате най-долно място, където сте били доскоро? Необходимо ли е това? Ами като не Ви харесва не влизайте, не пишете. Влизайте там, където Ви е приятно, и където никой не Ви пречи, но не е нужно да правите такива изказвания и да насъсквате всички. Извинявам се, ако съм засегнала или обидила някой, но..... това е положението.

mylli
04.02.2006, 13:10
Всеки решава сам за себе си. Аз вече приключих с това, достатъчно голями хора сме за да можем да преценим сами ..............

kotaranka
04.02.2006, 13:17
Всеки решава сам за себе си. Аз вече приключих с това, достатъчно голями хора сме за да можем да преценим сами ..............

Ами това говори още по-лошо за вас. Като сте достатъчно големи хора, защо продължавате с детските си разсъждения. Защо не се спрат всички с глупавите си изказвания по разни форуми.???????????????????

mylli
04.02.2006, 13:21
Ами както виждам ясно си ги попитала, сега остава да видим какво ще отговорят.........

lubopitko
04.02.2006, 14:20
kotaranka, :clap: :thumbup:

veni_3000
04.02.2006, 18:41
Не разбирам за какво става дума порзгледах форума и не видях някой да се заяжда.В момента май ти наистина наливаш масло в огъня. :?

kotaranka
05.02.2006, 13:10
Не разбирам за какво става дума порзгледах форума и не видях някой да се заяжда.В момента май ти наистина наливаш масло в огъня. :?

Както винаги не четете правилно. Прочети добре за какво става въпрос преди да се изказваш. Да съм писала някъде че в тоя форум са правени изказванията. Които са ги правили тия изказвания знаят много добре къде са направени.

werty
05.02.2006, 14:45
Както винаги не четете правилно. Прочети добре за какво става въпрос преди да се изказваш. Да съм писала някъде че в тоя форум са правени изказванията. Които са ги правили тия изказвания знаят много добре къде са направени.

Коте, аз, която чета правилно, нещо не разбирам - що мяукаш тогава в този форум? Отбележи си, че въпросът ми е реторичен.

kotaranka
05.02.2006, 16:12
Както винаги не четете правилно. Прочети добре за какво става въпрос преди да се изказваш. Да съм писала някъде че в тоя форум са правени изказванията. Които са ги правили тия изказвания знаят много добре къде са направени.

Коте, аз, която чета правилно, нещо не разбирам - що мяукаш тогава в този форум? Отбележи си, че въпросът ми е реторичен.

То добре че мяукам, а не лая :D

veni_3000
05.02.2006, 16:57
Не знаех че трябва да чета какво става в другите форуми. :D :D :D

kotaranka
05.02.2006, 17:19
Не знаех че трябва да чета какво става в другите форуми. :D :D :D

Че ти даже и пишеш, остава да кажеш че не четеш в другите форуми :smokin:

veni_3000
05.02.2006, 17:37
Що забранено ли е да пиша в други форуми ,не виждам никъде забрана за това :?: :) :D :)

falkorr
05.02.2006, 18:30
Една дама тук си е объркала аватара и затова и предлагам този.