PDA

Покажи пълната версия : Конци Анхор - номерация



margoto66
29.07.2009, 12:51
Здравейте,
Имам събрани конци Анхор и тъй като комплектовам един гоблен реших да проверя кои от номерата имам. Натъкнах се на нещо странно - имам няколко чилета с еднакъв номер, но цвета се различава. Не много, но все пак има минимална разлика. Разлика има и в етикетчето - на едните на етикетчето с номера има бяло поле, на което е написан метража. Бялото поле изглежда като щамповано върху етикетчето. Конците са донесени от Англия. Някой знае ли каква е причината за разликата? Разбрах, че Анхор са променяли в някакъв момент каталога си, което значи, че може би са променили и номерацията на цветовете.

biskvitka_
08.08.2009, 21:29
Моите конци Анкор също са купени от Англия и аз забелязах същото. Конците с бял правоъгълник на етикета са правени в Пакистан, другите са индийски. Една позната от Русия твърди, че ако си взема немски Анкор, ще си имам трети комплект.

Същият проблем имам и с ДМС - има голяма разлика между тези, купени в САЩ и в България.

pipike
09.08.2009, 10:14
Конците които се предлагат по магазините пристигат от Унгария
и цветовете са коренно различни от тези които се произвеждат
в Германия а за качеството .......

GILDA
22.11.2009, 23:11
Аз си ги купувам от един и същи магазин и пак имат разлика и то значителна ...............а цената гони ДМЦ