PDA

Покажи пълната версия : До админите!



TDK
01.08.2009, 20:26
Забелязах, че след последното преместване на форума броячите за "видяна тема" не са включени!
Бях забелязала при отделни теми, че е така, но сега забелязвам, че е закономерност!
Напр. може да погледнете при:
отговори видяна
"Заявки за месец- АВГУСТ 2009г. " 8 9
"Заявки за месец- ЮЛИ 2009г." 481 482

И почти навсякъде е така!:(

ata
06.08.2009, 22:53
TDK ,извинявай ,но за да не отварям нова тема,ще си напиша писъмцето до админите тук.А после - метличка:D
Днес като погледнах тези пилци ,дето ни ги сложихте напролет,то дойде време да отлитат,цъфналото клонче отдавна върза,:D,зарадвайте ни с някоя др.шаренийка,моля...:kissyou:

doris
06.08.2009, 23:06
:confused:Вярно! Миналата година имаше много хубави раковинки..!:idea::kissyou:

ata
26.08.2009, 10:41
TDK ,извинявай ,но за да не отварям нова тема,ще си напиша писъмцето до админите тук.А после - метличка:D
Днес като погледнах тези пилци ,дето ни ги сложихте напролет,то дойде време да отлитат,цъфналото клонче отдавна върза,:D,зарадвайте ни с някоя др.шаренийка,моля...:kissyou:



Аз ,не съм загубила надежда!:kissyou:

NIA
26.08.2009, 10:50
За раковинки май вече е късничко. По-скоро есенни листа .:idea: И то по-скоро,че ако се забавим още малко направо трябва да минем към снежинките.:D

abazova_s
07.09.2009, 17:52
Здравейте скъпи администратори,още в началото на месеца си направих абонамент към темата и очаквах пощата да ми се препълни със заявки.Само 2 месеца прескочих без забележки.Трябва ли непременно да искам нещо за да ме включвате в тази тема :(