PDA

Покажи пълната версия : Грим



Скарлет
04.02.2006, 21:45
Да отдадем дължимото и на грима. :lady:
Какъв е ежедневния и какъв е специалния ви грим?
Коя е любимата ви козметика?
А,има ли козметика,от която не сте доволни?

Обичам гримираното око. [:] Ежедневно съм с молив(цветен и черен) и спирала.Малко руж и леко и приятно червило.
За вечерен грим от голяма полза ми е "Книга за грима".Има различни видове грим,за различни очи,описано е как да оформим вежди,реда на гримиране и т.н..... [:]
Ползвам козменика на Лореал,Севантийн,Орифлейм и от извесно време и на Перфект.
Купих си миналата година от прословутите червила на Мейбъли,но хич не съм доволна,докато го сложа и вече го няма на усните. :twisted:

marisa
04.02.2006, 21:59
:hello:
Аз също не съм доволна от Мейбълин и от Макс Фактор. Спиралите им уж са с удължител, ама не е точно така; слепват миглите и ги обръщат наобратно. За миналата Коледа ми подариха цели две :lady:
А иначе - ежедневният ми грим е основа, малко спирала и гланц. За вечерен предпочитам драматично подчертани очи в тъмни или ярки нюанси. За специални случаи прибягвам до професионалисти. [:]

lubopitko
04.02.2006, 23:01
Ползвам спирала Макс Фактор от 4 години и не бих я сменила с друга за нищо на света! :lady: [:]

sweety
05.02.2006, 03:18
ето едно две места от мен,където може да се намери много полезна информация по възпроса (особенно първия) :lady:

http://www.grim.start.bg/
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1880
http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=150
http://www.maxima.bg/bg/library/zadoma/nastolnakniga/II.htm
http://www.pudriera.com/

Иначе аз лично не харесвам силния грим,защото изглежда изкуствен,а при неправилно слагане и смешен :no:
Хубаво е когато човек леко закрива някои дефекти и слага нещо от рода на гланц или малко сенки,но все пак зависи и дали има повод... :lady:

lubopitko
05.02.2006, 14:15
Това е моя много любима тема. И мога да дискутирам с часове. Както и за косата... :D
Помня, че като ученичка с приятелките ми много се плескотехме, изглеждахме да не казвам като какво... За щастие ми дойде акъла в главата и се осъзнах. Сега гледам сестра ми, че върши същите неща и не разбира от дума. :D
Много обичам да си гримирам очите. Още повече, защото си менят цвета както си искат, в зависимост от цвета на грима и на дрехите, които нося. Почти винаги използвам очна линия на долния клепач. Преди слагах и на горния, но сега го правя за по- специални случаи. :-| Иначе не ползвам пудра, фон дьо тен и руж. Единствено с коректор прикривам сенките под очите, от които просто не мога да се избавя... :no: Задължително два пласта спирала и червилце. :oops:

bonita
15.02.2006, 16:06
da kaja i az za men:) Verno e 4e estvenata krasota e nai-hubavoto neshto no s napredvane na godinkite ima nujda i ot kozmetika. Ta...az li4no nikogam ne hodq na rabota ili na vun bez da sum se grimirala zashtoto taka mi haresva.Cheren moliv, cherna spirala i malko chervilo za cvqt:) Moite o4i sa malko malki i ako ne sa o4ertani s moliv sum kato ,,munichka qponka,,xixixi bez grim sum kato bolna ot grip xixixharesvam spiralite za obem i predimno 4ernite.

bonita
18.02.2006, 16:21
Momicheta eto vi edin sait na tazi tema interesen e [:] www.pudriera.com interesen e :)

Aseto
02.03.2006, 19:58
Да отдадем дължимото и на грима. :lady:
Какъв е ежедневния и какъв е специалния ви грим?
Коя е любимата ви козметика?
А,има ли козметика,от която не сте доволни?

Значи - не слагам много грим ако няма някакъв повод. По принцип си съчетавам грима с облеклото. И нося почти само черно и Тъмно зелено , тъй че обикновенно слагам някакво абсолютно бледо зеленко , спирала и гланц за устни.
Козметиката от която съм доволна - Еивън - тя си е найстина качествена, а дали има козметика от която не съм доволна - в краина сметка всяка си има косури

didi_ml
04.03.2006, 12:10
Относно козметиката ,в крайна сметка живеем в 21в,кой ли не я използва ве4е?И аз предпочитам по-лекия грим, а относно марката бих казала,че при всеки ефекта е различен,та да заклеймяваме тази става,а тази-не.Иначе в началото аз бях доста доволна от Avon , но напоследък спиралите им ,не бих ги похвалила,особено тази,състоящата се от 2 части(забравих точно как се казваше :lady: )

lubopitko
05.03.2006, 16:19
А какво ще кажете за най- новата спирала на Макс Фактор? Онзи ден й видях рекламата по телевизията и меко казано останах запленена! :yes: :idea:

Скарлет
05.03.2006, 17:24
Аз си купих от двойната спирала на Лореал.Хубава е,но трябава да се нанася внимателно,защото първия път като си я сложих все едно имах две мигли на окото и много се разочаровах,но после разбрах,че като се нанесе първия слой,трябва малко да изчакам и тогава да нанасям черното.Сега си я ползвам и наистина съм много доволна. :yes:

Nellyyyy
05.03.2006, 22:31
И аз ползавам същата спирала (двойна на Лореал) и искам да попитам някой ползва ли по новият модел на същата спирала който не е с четчица накрая а с гребенче.Мислех следващият път да си купя такава но не знам дали ще се нанася лесно

Nadezhda
05.03.2006, 23:40
Аз в момента съм с новата на Л'Ореал, страшно съм доволна,все едно си с искуствени мигли.Също така е много трайна! :yes:

Скарлет
06.03.2006, 08:17
Моята също е от новия модел с гребенчето. :yes:

Megi
07.03.2006, 23:11
Как точно се казва тази спирала? Заинтригувахте ме с това, че миглите ставали като изкуствени! Моите са късички и не особено гъсти и затова ми се иска да пробвам това чудо :lady:

Nadezhda
07.03.2006, 23:48
Казва се "Volume Shocking" :lady:
http://www.lorealparis.fr/media/FRFRE/images/A/{AB1D8566-32EA-40D6-B417-2CE60591A4E2}.jpg

Megi
08.03.2006, 01:25
Благодаря! И аз за тази се сетих, но исках да съм сигурна :yes:

evita
08.04.2006, 02:10
ефектът е страхотен но аз нямам нерви да си я слагам.то мажи ,реши .после пак ,а и тази 4ет4ица за бялото удобна ли ви е?- не мен не :no:
мисля си за сноп4етата мигли които се лепят.някои да има опит?

Скарлет
08.04.2006, 08:02
Моята маникюристка си беше сложила мигли.Красиви са ,но си личи че са изкуствени,а ако сложиш и спирала стават огромни.Каза ми,че може да се стои с тях един месец. :)

lubopitko
08.04.2006, 12:36
мисля си за сноп4етата мигли които се лепят.някои да има опит?

Този проблем го решавам много просто и лесно- с игла. :) :thumbup: Разделям слепените мигли с нея и готово! Но трябва спиралата да не е засъхнала... :yes:

соледад
08.04.2006, 13:43
И аз обичам да се гримирам-нещо като хоби ми е :wink:
Обожавам прахообразните сенки на Чифели. Стават и за дневен и за вечерен грим, но количеството за през деня трябва да е по-малко. Задължително слагам спирала и руж, а от време на време и очна линия. Не слагам пудра и фон дьо тен. А червило не съм използвала с години. Слагам си само гланц.

evita
08.04.2006, 14:07
stava vupros za snop4eta migli ,koito se lepqt mejdy sobstvenite,stoqt po estestveno ot celite izkystveni migli ,ydejdavat me 4e durjat bez da se razlepqt 3-4 meseca,za koeto iskam mnenie ot nqkoi opitval,4e silno 6te se podraznq ako padnat na vtorata sedmica :gipsy:

lubopitko
08.04.2006, 17:17
Оу, вярно! :uhhhh:
Днес съм много разсеяна... :shy2:

lubopitko
15.04.2006, 15:39
Момичета, много съм доволна от тази спирала! http://www.maxfactor.co.uk/eyes/mascaras/cf21.jsp;jsessionid=695CD1BEA236B4F3B5A50829E3B441 47

Подариха ми я вчера за РД, току що си сложих от нея и съм възхитена! :yes: :idea:

Скарлет
15.04.2006, 17:25
Ч.Р.Д. на патерица ,Деси!
Желая ти много,много,много любов и здраве!Когато имаш тези две неща можеш да постигнеш всичките си цели и мечти! :kissyou:

http://www.gifpark.ru/Gifs/HOLYDAYS/BIRTHDAY/f36.gif

Nelia
15.04.2006, 17:51
:hello: А,има ли любители на козметиката на АVON? Аз я ползвам от 3-4 години.Много съм доволна от всички продукти.Пък и интересни бижута се предлагат всеки месец! :lady:

qni
16.04.2006, 19:54
Честит рожден ден,Деси !!!
Много здраве и сбъдване на всички мечти! :flower: :flower: :flower:

lubopitko
16.04.2006, 21:33
Благодаря ви мацки! :flowerlove: :party: :hic:

валчо балчо
09.05.2006, 16:45
Харесва ли ви това?

Lyubka
09.05.2006, 17:50
:hello: А,има ли любители на козметиката на АVON? Аз я ползвам от 3-4 години.Много съм доволна от всички продукти.Пък и интересни бижута се предлагат всеки месец! :lady:

Моята козметика (и на всички в къщи) е само AVON. Ползвам я от 08. 2000 г. :D

Скарлет
09.05.2006, 20:28
Харесва ли ви това?

На мен - да! :lady:

Zlatka
09.05.2006, 20:48
ВАЛЧО БАЛЧО СУПЕР ОКО :!: ХАРЕСВА МИ :rainbow:

Nelia
10.05.2006, 08:47
:hello: Любка,щом толкова години яползваш,значи като мен си мтного доволна :lady:

Lyubka
10.05.2006, 10:52
:hello: Любка,щом толкова години яползваш,значи като мен си мтного доволна :lady:
Да. AVON за мен е красота, бизнес и удоволствие.

Nelia
10.05.2006, 11:28
:yes: И за мен е така :!: :wink:

mar4ela
10.05.2006, 14:23
Може ли и аз да се присъединя към феновете на АVON .
Доволна съм много от продуктите им, преди време беше за мен и удоволствие и бизнес,а сега остана само удоволствие за кожата, косата и лицето ми :lady:

iasi
11.05.2006, 10:30
:hello: момичета :!: Това, за което искам да питам няма нищо общо с грима, нито с козметиката, но за такъв въпрос не ми се отваря нова тема(той едва ли вълнува някого) :cry: Търся антистатик-спрей (роклята на дъщеря ми за бала лепне) :?: Никъде няма в парфюмерийните магазини :!: Ако може помогнете :rezando: :rezando: :rezando:

mar4ela
11.05.2006, 10:34
Търси не в козмети4ните магазини, а в магазините за битова химия, може би там ще намериш.

iasi
11.05.2006, 11:16
:lady: mar4ela :!: Ще питам и там.

melek
11.05.2006, 12:20
iasi ако не можеш да намериш анти статик спрей има и друго решение нека дъщеря ти си намаже под роклята краката с крем или балсам за тяло крема попива не оставя петна и действа като антистатик и после чорапогащника се изпира весело изкарване на бала

Lyubka
11.05.2006, 12:36
iasi ако не можеш да намериш анти статик спрей има и друго решение нека дъщеря ти си намаже под роклята краката с крем или балсам за тяло крема попива не оставя петна и действа като антистатик и после чорапогащника се изпира весело изкарване на бала

И аз съм чувала същия съвет, но за всеки случай изпробвайте го предварително, за да няма след това изненади на бала.

iasi
11.05.2006, 14:53
Абе, ние тия балсами за тяло ги ползваме редовно, но не знам дали ще свършат работа :?

Dayli
11.05.2006, 17:12
Би трябвало роклята да има макар и тънка подплата,за да не лепне,но ако няма-от вътрешната страна я натрийте със сух,неизползван сапун.Много е ефикасно!

iasi
12.05.2006, 09:21
:hello: Това за сапуна съм го чувала, но подплатите са обръчи и тюл :!:

melek
12.05.2006, 20:59
Никога не предлагам нещо което не съм изпитала сама
Случвало се е излизам и чак на вън виждам че полата ми лепне и тъй като винаги имам крем за ръце в чантата мазна малко на ръцете и после по чорапогащника и готово .Но ако ви притеснява първо пробвайте