PDA

Покажи пълната версия : Дано не Ви се случва ...



snejanka77
08.08.2009, 02:05
Здравейте. От снощи се чувствам ограбена.Както си седях на компютъра и дори ползвах Скайп , изведнъж ми излезе съобщение , че току-що ми е сменена паролата. Опитах да се логна ,но не успях. Някой ми беше хакнал скайпа и дори беше започнал да разговаря с някои от абонатите ми и да им праща съобщения.Установих това веднага , тъй като имам на разположение 2 компа и позвъних от другия скайп.Опитах се да си сменя паролата чрез пощата , но не успях , а пощата не беше хакната. В скайпа ми имам много ценни контакти , поради което искам да си разбера новата хакната парола и да го използвам,без да правя нов. Ако някой може да ми помогне , ще му бъда безкрайно благодарна.

Дида
08.08.2009, 10:06
snejanka77 ,същото го сполетя сина ми миналата седмица.Как ли не се мъчихме с кака му да му запазим скайпа,от три компа влизахме,какво ли не пробвахме,нищо не можем да направим.Детето си направи нов,но всеки ден се опитва отново да си го върне.
Ако успееш някак си да си го върнеш,моля те ,пиши,че да се опитаме отново и ние да му помогнем.Много е неприятно,но явно е случаен подбора на разбиване на паролите.
Не мога да проумея за какво им е скайпа на едно дете,абонатите му са все дечица...

sanita
08.08.2009, 10:22
:confused:Според мен,някой ти е изпратил програма и ти си я приела и инсталирала.Има ли такова нещо?:kissyou:

zdrave
18.08.2009, 18:27
Из скайпа хвърчат вируси, внимавайте при отваряне на линкове и файлове изпратени от ваши абонати, че пораженията са големи.Ако отворите нещо такова, след това автоматично се разпраща на хората от вашия списък и така става едно огромно заразяване.При мен това се случи преди половин година и доста се бръкнах за ремонт ,а от няколко дни пак се появява това чудо, но ако не го отворите няма поражения.
Желая хубав ден на всички :kissyou:

sanita
18.08.2009, 18:32
:-|Благодаря,миличка.И при мен е същото,но се пазя и не отварям нищо.:kissyou:

zdrave
19.08.2009, 15:44
Дано повече хора го прочета и се предпазят :confused:

yonka
19.08.2009, 16:24
Преди два дни и на мен ми се случи да получа такова съобщение ето го :
novite mi snimki sa v tozi fail - slideshow koeto napravih za teb - sega ne pitai kakvi sa snimkite prosto gi vij no ne gi pokazvai na nikoi 4e sa mnogo otka4eni snimki :) i molq te vlez v mnogo e vajno no purvo vij snimkite i togava 6te govorim :)
при това от мой контакт,затова пуснах до моите контакти предупреждение да не го отварят.Не знам каква е целта на подобни вируси ,но е доста неприятно да ти хакнат парола за Скайп или мейл или пък за форума:(

Дида
19.08.2009, 16:28
Здравейте. От снощи се чувствам ограбена.Както си седях на компютъра и дори ползвах Скайп , изведнъж ми излезе съобщение , че току-що ми е сменена паролата. Опитах да се логна ,но не успях. Някой ми беше хакнал скайпа и дори беше започнал да разговаря с някои от абонатите ми и да им праща съобщения.Установих това веднага , тъй като имам на разположение 2 компа и позвъних от другия скайп.Опитах се да си сменя паролата чрез пощата , но не успях , а пощата не беше хакната. В скайпа ми имам много ценни контакти , поради което искам да си разбера новата хакната парола и да го използвам,без да правя нов. Ако някой може да ми помогне , ще му бъда безкрайно благодарна.

Синчето писа до админите на скайпа и вече всичко е наред.Върнаха му старият скайп,дори му се извиниха.Пробвай,изчаква се 72 часа,на английски им писа чрез Гугъл-преводача.
Успех ти желая!

svetlina
19.08.2009, 20:58
Преди два дни и на мен ми се случи да получа такова съобщение ето го :.......
при това от мой контакт,затова пуснах до моите контакти предупреждение да не го отварят.Не знам каква е целта на подобни вируси ,но е доста неприятно да ти хакнат парола за Скайп или мейл или пък за форума:(

Всъщност в момента като си посочила тези активни линкове и някой случайно, дори без да иска, кликне върху тях, ми се струва че ще остане неприятно изненадан! :confused:

snejanka77
28.08.2009, 19:04
искам да ви съобщя , че си върнах скайпа.нека всички , които имат подобни проблеми ,да ги опишат подробно на страницата на скайп , в специалната секция. нека пишат по възможност на английски език, защото в скайп има 1 или 2 служители ,които отговарят за българската секция и така реакцията е по- бавна. аз лично им писах 1 път преди да пусна темата и още два пъти след това- и резултата е налице. просто трябва да убедите служителите в скайп, че това наистина е вашият юзернейм , а за това какво да им напишете, не се притеснявайте да ме питате.просто не искам никой да изживее това чувство,което изпитах аз. но се радвам, че вече всичко е минало.