PDA

Покажи пълната версия : Как си избрахте ник?



lubopitko
05.02.2006, 21:56
Кажете :?: Интересно ми е...
Пък и аз след вас ще споделя как си избрах моя... :yes: :idea:

werty
05.02.2006, 21:59
Що след нас? Ти си първа. Предлагам бойкот - докато lubopitko не си каже, и ние да си траем :P

Скарлет
05.02.2006, 22:05
То,май явно се вижда,че това оченце е нейното. :lady: :lady: :lady: И нали си е любопитна-всичко се връзва.

lubopitko
05.02.2006, 23:08
Хахаха!!! :D Мойто си е оченцето! :yes:
Хубаво тогава, от мен да мине. Освен, че съм любопитна, съм и добродушна! [:]
Преди няколко години, не помня ученичка ли бях или вече студентка, но се прибирахме един ден с райса с моята най- добра приятелка. Понеже рейса минава точно покрай моя блок, всеки път като се прибирах, та до ден днешен, винаги поглеждам кой е навън и т. н. Та тогава в блока имаше разни момченца, с които си правехме номерца- в смисъл държахме се високомерно и се правехме, че не се познаваме, но все се наблюдавахме... В онзи ден аз направо си изкривих врата от гледане и приятелката ми каза: "Еееееееее, каква си любопитна! Няма да пропуснеш да погледнеш! Трябва да ти направим поща lubopitko@нещо си" След време, когато вече имах някакъв достъп до чат, форум и т. н., направих си и поща и се възползвах от този ник. С него влизам на много места и винаги го използвам, освен когато някой друг преди това ми го е отмъкнал... Такъв ми е ника и в ICQ. Е, имам и резервни никова, когато искам да съм под прикритие. :wink: Но тук не съм влизала с друго име.

Бях ли изчерпателна? :cool: :lady:

Скарлет
05.02.2006, 23:33
Аз харесвам силните и борбени жени,затова съм и с този ник.Отнесени от вихъра мога да го гледам безброй пъти и освен,че Вивиан Лий,за мен е една от най-красивите жени,много ми допада как е пресъздала образа на Скарлет.
Фенка съм и на "сапунените сериали" и затова другите ми никове,по други форуми са все на мои любими героини от сериали. :D
anita-"Анита,не се предавай"
Софи-"Като огън и лед"
Олимпиа-"Моята сладка дебеланка"
Не се смейте много,само мъничко.......... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

werty
06.02.2006, 00:00
Моето werty се получи случайно. В училище, в часовете по информатика ни казваха да си сейваме упражненията като 1234.doc. Понеже някой вече си беше сейвнал файл с такова име, аз слязох на долния ред и го сейвнах като werty.doc. И после по навик де каквото сейвах - все беше werty-нещо си. По едно време започнах да ходя да играя в една компютърна зала - и там всичките ми сейвове бяха werty. И понеже там всеки си сейваше под своя ник, така всички започнаха да ми викат werty - заради сейвовете. Смешно, но имах познати, с които се знаехме от 3-4 години, които не знаеха как всъщност се казвам. Даже си мислих да си сменя името на Верти, но не помня какво нямах достатъчно - дали време, дали достатъчна мотивация.. Та си останах с кръщелното име..

Nana
06.02.2006, 12:41
Моят първи ник беше Ally от Али Макбийл, но впоследствие, за да съм с един ник навсякъде и да не забравям къде с кой съм, станах Алис. Не си го харесвам много, но като че ли вече свикнах. [:]
Ти може да не си го харесваш, но лично аз ти го харесвам - Алис се казва дъщеря ми, не съм избирала името й - свекърва ми също е Алис. :lady:
А моя ник си го избрах на шега. Когато ми обясняваха за първи път що е това ник, аз попитах може ли да си напиша просто на-на-на. Така стана Nana. :)

darri
06.02.2006, 15:08
:D Аз съм си кажи- речи със истинското име.Само р-то ми е двойно.Сигурно е избиване на комплекси :D защото на мен тази буква ми е проблемна за изговаряне.

mylli
06.02.2006, 21:21
:idea: малеее ами сега, как си го избрах- малко е тъпичко, ама щом и вие сте казали ..... Преди около 3-4 години не знам защо, но много обичах да ходя по руските чатове (почти нищо не им разбирах, както и повечето на мен като пишех но постоянно бях там)та така се запознах с момиче което беше с този ник - пишехме си доста дълго време, може да се каже на нещо мешано между български и руски, но си беше голямо приятелство. След това един ден тя просто изчезна - започнах да я търся като се представях с неиния ник, но така и не я открих, но ника ми остана :idea: ......
Странно е но всяка една от вас в представите ми е свързана неразделно с ника си - каквото и да означава това :?

vemite
06.02.2006, 21:32
Ами моя не е нещо оригинално. Аз като трябваше да си избирам ник доста се озорих. И понеже нищо не ми дойде наум, та затова взех първите срички от моето име, на мъжа ми и надъщеря ми - Венета, Милко и Теодора. Проблема е в това, че преди 2 години се роди и синът ми и сега май трябва да се замисля за смяна на ника :wink: :wink: :wink:

lubopitko
06.02.2006, 22:03
Мили, аз толкова съм свикнала с него, че... :D Интересно ми е пък до колко ника пасва с визията на даден човек... Както и с аватара... Смятам, че малко или много тези неща са свързани. Поне според мен... :?

mylli
06.02.2006, 22:38
Всеки един от нас в представите си е изградил образа на останалите точно от това - ник, аватар.............пък и външността е само обвивка (не казвам че не е важна), но най-важно е какъв е човека :yes: мале ама обяснение дадох......
Не знам за вас момичета , но аз ви чувствам като приятели, и всяка сутрин докато си пия кафето " разговарям " с вас като ви чета или пиша :idea:

lubopitko
07.02.2006, 00:18
Сега се сещам и нещо друго. Един човек от един друг форум ми измисли кратка форма на обръщение- Лю. И всички останали потребители започнаха да ме наричат така. И сега ми е странно, когато някой ме нарече с целият ми ник... :oops:

Nadezhda
07.02.2006, 01:39
Всеки един от нас в представите си е изградил образа на останалите точно от това - ник, аватар.............пък и външността е само обвивка (не казвам че не е важна), но най-важно е какъв е човека :yes: мале ама обяснение дадох......
Не знам за вас момичета , но аз ви чувствам като приятели, и всяка сутрин докато си пия кафето " разговарям " с вас като ви чета или пиша :idea:
Мили,аз тебе съм те кръстила "Мале",защото много обичаш да използваш този израз. :P
А моят ник си ми е истинското име! :)

diky
07.02.2006, 11:23
:hello: Аз не се затрудних изобщо, защото откакто се помня ми викат Дики. В първата ми компания бяхме три момичета с едно и също име, а това беше много неприятно. Една по една на всичките ни излезе някой прякор. Моя се появи, защото когато ходехме по градинките и нямаше какво да правим освен да си говорим, аз винаги носех едно пакетче семки Дики(това беше преди да започнем да :smokin: ). След това си купувахме цигари, а не семки.
Малко тъпо, но когато пораснахме се оказа, че повечето ми познати не знаеха истинското ми име. :oops:

Djemma
07.02.2006, 22:46
Моят ник е име на героиня от една много хубава и любимамоя книга "Стършел" на Лилиян Етел Войнч. Четох я още като ученичка, страшно ми хареса.Препрочитам я мнго често и винаги плача като я чета. Героинята се казва Джемма и най-добрият и приятел от дете и викаше Джим. Полсе той изчезна и инсценира одавянето си. След години се върна с обезобразено лице,поради трудния живот, който е водил.Тя не го позна,но в общуването си с него чувстваше по някакъв начин,че е той. Осъдиха гона смът за бунтовнически живот и го разстреляха/ След разстрела и предадоха писмо, което той беше завършил с едно стихче от детството им и с обръщението Джим. Тогава чак тя се убеди,че е той. Много ми се иска да ви напиша стихчето,въпреки,че е на руски (книгата е на руски понеже)

"Счастливой мошкаю летаю
живу ли я иль умираю"

Книга за 2 истински любови,за ужасна несправедливост към едно момче,за разбити 3 сърца, с тъжен край- ужасно трогна сърцето ми, толкова много,че със сестра ми започнахме да си викаме -аз на нея Джим,тя на мен Джемма.Когато си купихме комп първоначално се пишех sveta ( името ми е Светлана), по-късно навсякъде започнах да се пиша djemma.
E, това е, малко дълго се получи.

alys
07.02.2006, 22:57
E, това е, малко дълго се получи.
Но пък много хубаво :yes: .

mylli
08.02.2006, 12:41
Наде с това Мале :D , доста се посмях, но като се замисля си права :wink:

lubopitko
08.02.2006, 19:57
Джемма, много хубава история... :yes:

Elektra_
17.02.2006, 16:22
аз моя ник си го избрах много просто, не си мислете че има нещо общо с филма електра :no:
понеже много обичам метъл(музиката) и от там
метъл -> електическа китара -> електра ;) а "_" е за украса :D

abi1004
17.02.2006, 18:14
Моя е производно от името ми Албена ....Аби. :yes:

Araxna
20.02.2006, 09:42
Като малка много четях гръцка митология и ми харесваше историята за Арахна, а преди 4 години си направих тату на паяк на относително видно място, тя ето ме "паячката" (Арахна - от гр. паяк).

pep-4o
20.02.2006, 11:17
Моят ник пък е от мъжа ми, като се оженихме започна да ме нарича Пеп-чице, като наблягаше на тирето (от Пепа) . Той продължи, но и родата започна да ме нарича Пепчо,Пепче. Само на едно място беше заето това име, и сина от "синовна обич" ме кръсти "zver4o" :? :? :?

НИЯ НИК
25.02.2006, 00:19
Беше ми много интересно да чета за никовете ви / правилно ли го казах/ и реших и аз да се включа. Няколко пъти опитите ми за регистрация бяха неуспешни и накрая аха да стане се оказа,че името,което бях посочила /моето истинско кратко име / вече е заето. И тогава въпреки богатото ми въображение в стремежа си да се регистрирам час по скоро не му мислих много и постъпих съвсем прозаично НИЯ _ последните букви на името ми Виргиния и НИК _ началото на бащината ми фамилия. Пренебрегнах името на съпруга ми, за да не се повтаря с имейла ми. Крайният резултат мисля, че не е лош. А за аватара бях си избрала отговарящ на характера ми, но пак не успях и трябваше да избирам от ГАЛЕРИЯТА. Единствената ми допирна точка с него е цигарата.

veni_3000
25.02.2006, 00:58
Моя ник се получи случайно трябваше да бъде само Вени ,понеже не разбирах нищо накарах моя син да ме регистрира и той го направи обаче забрави паролата ми и се наложи да се регистрирам наново , понеже моето име беше вече заето станах на 3000 вече си свикнах с него и го слагам навсякъде :smokin:

kamellia
27.02.2006, 12:30
:hello: Казвам се Камелия и затова ника ми е Kamellia,но с две "Л" :lady:

Marinera
30.04.2006, 22:41
Нищо оригинално при мен, "кръстих" се на дъщеря ми, която е Марина и името й ми е сред любимите. Викаме й по всякакви начини - Маринеро, Маринерис и какво ли още не. :oops:

Zlatka
04.05.2006, 22:54
И при мене нищо различно , със истинското име се регистрирах, обаче като напипах този форум и трябваше да се регистрирам извиках съпруга ми за помощ и той ме пита кое от двете да запише :ЗЛАТОТО или ЧАДО /той така ми казва/.Аз си избрах ЗЛАТОТО той го написа и каза готово само дай ОК.Да ама не от мойто ОК нищо не излезе. На следващият ден помолих синът ми да опита като мислех, че пак нищо няма да стане и му казах да пише каквото иска а то пък взе че стана. И аватара също той ми избра. Така че това съм си аз ЗЛАТКА. Малко дългичко стана ноооооооооооооо

itek
15.05.2006, 23:10
А аз не мислих много, просто си обърнах името, казвам се Кети. :D :D :D

mar4ela
16.05.2006, 12:04
Много готини историй за никовете ви.
Моята история е следната:Аз бях студентка в Благоевград, а там има традиция или нещо такова на името Мария (аз така се казвам), да се обръщат с Маре, но на мен не ми допадаше, защото на баба ми Мария, казваха Маре. Незнам защо , но ми зву4еше като на баба, а аз не бях баба...,просто не ми харесваше :twisted: . Вси4ките ми колеги се опитваха да ми казват Маре и аз постоянно им правех забележки, 4е не ми е приятно и 4е галеното ми име е Мими.Да ама не, те си продължаваха все така, после го направиха на Мар4е, но и така не ми пасваше и най накрая някой реши, 4е Мар4ела много ми утива и така со остана, докато завърших, дори и сега.И до ден днешен, като ми се обадят приятели и колеги от Бл-град си ме търсят Мар4ела.
Така запо4нах и да се регистрирам на разли4ни места, така съм и в ICQ-то, така ми запо4ват и електронните пощи и така...........та до сега и тук. :smokin:

snejanka77
06.11.2006, 23:52
в моя ник се съдържа името ми - снежана. но вече имаше регистрирана снежана и след това написахме снежанка- всъщност аз се казвам така по кръщелното ми свидетелство. а 77 е за това ,че моята дъщеричка най-много обича числото 7 ,та не една , а две седмици сложихме в ника.

me4ta
07.11.2006, 12:27
Здравейте,
за моя ник имам едно простичко обяснение-просто обичам да мечтая :angel: и
да постигам това за което мечтая.:lady:
Бавно,но славно:!::D
Много интересни историйки за никовете има тук.:clap:

ninada
07.11.2006, 21:01
Здравейте

И моя ник като на много от вас е съставен от имената ми - Нина и Д.А. - като презиме и фамилия.
Не помня кога си го измислих - беше по времето на регистрация на поща.
Все още си я ползвам /пощата де/. То с моето име има много регистрирани навсякъде и не мога да се вредя да съм първа.

chedenceto
07.11.2006, 21:12
:hello:

И аз да споделя. Съпругът ми ме нарича чеденце. Така реших като си правих регистрация във форума, защото името ми - Соня - вече беше заето, а разни производни не ми се мислеха, защото можеше и да ги забравя:D
Ами това е:yes:

atinqnka
09.11.2006, 08:02
Когато прочетох Атинянката Таис за първи път бях много впечатлена от непрекъснатия и стремеж към нови знания, нови места. После с годините я препрочитах пак и винаги ми беше интересна. Тъй като първата ми регистрация беше в all.bg а там вече имаше регистрирана Таис / атинянка се регистрирах само като "атинянка" и така е във всички форуми където съм се регистрирала.

fantaziq
02.09.2007, 20:55
Много сладка темичка.Когато се чудех какъв ник да си избера,децата ми помогнаха,като ми подхвърлиха:"Е мамо ти с твоята богата фантазия да не можеш да си избереш ник, това си е цяло чудо!"И аз взех,че пробвах с тази дума на шега,а то взе,че стана.Ето така се роди и моят ник.

maleks
02.09.2007, 23:29
Много сте благопристойни.
:D Едно malко на eks....От мен.

NIA
03.09.2007, 00:01
[QUOTE=maleks;127283]Много сте благопристойни.
:D Едно malко на eks....От мен.


Добре,че обясни ,:D щях да продължавам да се чудя какво означава ника ти. И да си призная рових тук и там /нали съм си любознателна/ какво е това име,богиня,звезда,историческа личност или героиня от някой роман.
Да ти имам фантазията.:idea: Направо си непредвидима.

mimka
03.09.2007, 00:04
Моят ник е производно на името ми- Мима , а и повечето ми приятелки си ми викат Мимка.Май ,че и във форума сме много Мимета и Марии и трябва да фантазираме относно никовете.

teen_f
03.09.2007, 00:42
Аз бях на 15,когато ми купиха първия компютър.И понеже влизах във форумите на yahoo.com и чатех само с чужденци,исках ника ми да дава информация за мен.И понеже непрекъснато разговорите започваха с "Hi,a/s/l",тоест с питане за възраст/пол/местоположение реших да е
teen от teenager,тоест тийнейджър и
f от female,т.е. момиче:)
И ето ме на;)Вече минах тийнейджърската възраст и все още си "вървя"така:)

ibg1963
03.09.2007, 08:49
Моят ник е инициалите на името ми и рожд.година.Така всички знаят колко съм стара:D и пожеже съм такава и забравям, надявам се поне името си да не забравя:D :D :D

Loria
03.09.2007, 13:09
Здравейте! не помня къде трябваше да се регистрирам, но не ми се искаше да си пиша името затова голямо мислене му падна но така и не стигнах до нещо свястно което да ми хване окото. тогава нали съм си математичка реших да отворя един стар и дебел учебник и от там да си избера нещо което ще ми допадне, ако знаете колко се рових но нищо. стигнах до някакъв речник отзад и там ненадеино ми попадна името Лориа на някакъв представете си Италиянски Математик :D :D :D

keikal
03.09.2007, 13:19
За първи път виждам тази темичка и ми беше много интересно да прочета за вашите никове. Да си призная и за първи път чувам думата ник:D , но сега дори знам какво е. Моят ми го измисли приятеля ми, който ми вика отвреме на време "кейкъл", което според него означава кълка на английски.:D :D

nvvs
03.09.2007, 14:10
Много истории и все интересни.
Моята е прозаична- когато трябваше да се регистрирам всичко за което се сетих беше заето . И така реших първите букви от имената на моето семейство да ми станат ник.

valq_78
03.09.2007, 14:20
Моят ник не е нищо особенно съдържа името ми и годината в която съм родена

Rossko
04.09.2007, 11:14
Казвам се Росица. Когато трябваше да се регистрирам незнаех , че има толкова хора във форума. Първо пробвах с Rosy и с едно и с две "S" , но всичко беше заето. Тогава възкликнах "Е , с какво име да се напиша сега" :confused: , а колежката до мен ми каза " Краси / колега/ толкова сладко ти казва Роско". :) Е , това е . Нищо особено. А на аватара съм аз. Това е една от малкото снимки , които имам правени с цифров апарат и на която съм сама, така че да не обяснявам коя от навалицата съм аз.:D

yonka
04.09.2007, 20:34
Моя ник е името ми!Не се затрудних- доста рядко се среща:)

zoq
04.09.2007, 21:09
:idea: И аз съм с истинското си име Зоя.:)

marji
04.09.2007, 21:56
С голямо удоволствие четох историйките около тези ваши никове. Иначе моят е съвсем прозаичен. Опитах да се регистрирам с името си - Мариана, но се оказа, че този ник е вече зает. Затова без много да му мисля се спрях на първата сричка от името си и добавих буквата от фамилията си - "j". Накрая добавих и едно "i" за благозвучие и се получи Марджи. Някои обаче го бъркат с Марги и смятат че е просто съкращение от Маргарита:D

mimka
04.09.2007, 22:11
Чудех се от къде идва Марджи- кръщавах те с различни имена и си мислех ,че това ти е галено.:D

Miro
04.09.2007, 22:37
:smokin: А моя ник е просто името , с което всички приятели се обръщат към мен :)

Pepa555
04.09.2007, 22:51
:idea: И моят ник е името,с което ме наричат приятелите ми.:)

stoika
04.09.2007, 23:01
Моят ник също е името ми.:kissyou:

kameia
06.09.2007, 01:17
аз се казвам катя и си търсих нещо с моята буквичка.тогава видях камеи и колко са красиви и неповторими-това беше решаващо за моя ник-kameia.ето ви няколко снимки,но избора е много голям:kissyou:

чучулигата
01.10.2007, 22:57
Това е първият ми прякор- получих го в първи клас защото когато не говорех-пеех:)
А на аватара е дъщеря ми.Това е другото ми хоби-фотошоп а тя ми е модела.

petkova26
25.10.2007, 13:13
Моят ник е фамилията ми и годините,на които съм била,когато съм го измислила !

lari
25.10.2007, 17:02
А моят ник е името на домашния любимец, кучето Лари.Когато мислех какъв да е, той просто дойде да се погали и така се получи.

TDK
08.11.2007, 19:43
Моят ник дойде от инициалите ми.
Оказа се, че много Таня и Татяна има във форума. Но няма ТДК. А това е алюзия за TDK - спомняте ли си? Разбира се по-възрастничките като мен?:gipsy:

shefkata75
30.11.2007, 11:50
Здравейте , пиша за първи път.Моят Ник shefkata75,го измислиха приатели.Имах две Таксита ,момчетата който ги караха ми викаха,,шефе това,шефе онова,,и така вече всички ми викат ''shefkata''.75 е рождената ми година.

lililina
11.12.2007, 20:39
Моята история е малко романтична.Аз съм трето дете и имената на бабите и дядовците били подновени.Майка ми имала една колежка на име Лили,но тя си нямала деца и помолила майка да ме кръсти Лили.Но съм се родила на деня на една светица и майка ме кръстила на нея. И сега не се замислих въобще какъв ник да си сложа.

vanesa_vn
20.01.2009, 17:00
Казвам се Ваня, но още в училище имаше една мацка от горен клас и все ми викаше принцеса Ванеса, така си остана и сега, когато се регистрирам за нещо , ползвам Ванеса :Dдаже сега се сетих, веднъж една приятелка ми беше ядосана и завърши караницата си с: " ... чуваш ли ме, като ти говоря принцесо Весо...":D:D:D

berko
20.01.2009, 17:22
казвам се Нигяр и се включвам във форума от Истанбул,а никът ми е съкратеното име на сина ми Беркай /Берко/ нойто е на годинка и 3м,

makrat
20.01.2009, 20:36
Моят ник е MAKRAT, което на арменски означава НОЖИЦА:smokin:
Спомен от Армения...

ellena
25.11.2009, 00:17
Аз като се регистрирах си мислех, че както обикновено всички производни на името ми ще са заети, а дори и комбинацията име-фамилия вече ще принадлежат на някого, та се записах като Елени - гръцкия вариант на името ми (в университета учих гръцки и много ми харесва как звучи Елени!)- плюс фамилия. А за да не го забравям и да ми е еднакво поне с мейла, сложих и долната черта! Обаче много ми се иска да си го сменя, ама не зная как! Даже тези дни мислех да пиша на админите дали е възможно!? Затова сега като открих тази темичка реших да пиша, та ако някой има опит със смяна на потребителско име да ми даде съвет! Иска ми се да е само Eleni напр. или ако е заето Elleni, с две "Л".
Хайде лека нощ от мен! :kissyou:

ANIMONI
25.11.2009, 09:14
Не бях попадала на тази темичкаМоят ник няма нищо общо с моето име-Руми-а от галените имена на двете ми дъщери-АНИ и МОНИ.Понеже постоянно се карат и аз подвиквам-Ани,Мони и като подвикна няколко пъти имената им се сливат в едно и така ми дойде идеята за ника.

sneki3
25.11.2009, 19:02
Всички истории са много интересни.Малекс ме разби просто:clap:А аз, понеже обожавам Whitesnake, реших да ползвам втората част от името на групата, като лекичко го побългарих:lady: и стана sneki.А 3-то е за да не повторя нечий друг ник.

rostso
25.11.2009, 19:11
Аз пък нищо не съм си избирала.... Написах си UserName и Password и очаквах, че ще има и NikName.... Обаче разочарованието беше голямо, като разбрах, че тук

UserName = NikName

И до ден днешен се ядосвам, че името ми е такова грозно, ама... няма на къде да го променям.....

А иначе, UserName идва от Rossitsa Tsonkova.

pepen
25.11.2009, 19:37
:clap: Чудесна темичка!Има една телевизия по която вървят само кулинарни предавания и там има един французин който готви фантастични нещица ,казва се Жак Пепен !А аз съм Пепа и от там като се регистрирах и това ми хрумна първо като идея и цап -написах го !Харесвам си го !:D

mamanushi
04.01.2010, 17:11
С удоволствие прочетох всички отговори, много са интересни. Въобще избора е изцяло субективен и зависи от много неща. Аз съм Иванка и като малка не съм могла да казвам Ванюша, както галено ми казват и досега и съм казвала Нуши. Децата ми казват мама Нуши или кратко Ману. Затова сложих него. Затова казах по-горе, че всичко е много субективно.

Ge4i1970
04.01.2010, 21:52
Казвам се Гергана, но всички ми казваха Гечи като живеех в София, а 1970 е годината ми на раждане! И така си измислих ника, с него се регистрирам навсякъде, че е по-лесно! :)

ani4ka405
08.01.2010, 12:20
Казвам се Ани,но още от малка всички ми викат Аничка.Дори ми измислиха стихче на което много се ядосвах.Айде ще ви го напиша :Аничка,баничка,кифличка,поничка не е точно стихче.Палех се много,но всички казваха,че е от обич към мен.И така си останах от Ани-Аничка. Аватарът ми идва от зодията-лъв.Даже ми се ще да го ушия,но не мога да се управя с тази програма дето от снимка прави схема.Този крак така и не можах да го сложа.

leti_at
08.01.2010, 14:44
Казвам се Виолета Атанасова, но най-близките ми хора-майка ми, баща ми и съпругът ми (вече и съфорумците са сред тях:idea:) винаги са ми казвали Лети,а не Вили.
Даже преди майка ми много се дразнеше като някой ми каже Вили, защото така викали и на Величките, пък аз съм си била Виолета... Затова и до днес предпочитам да е се обръщат към мен с пълното ми име:D
Така си измислих и такъв ник, leti_at , а последвалото _ат ми е от фамилията- Атанасова. С такъв ник си направих имейла още преди 12-тина години и от тогава ,така и си се регистрирам навсякъде..
А снимката на аватара е на домашния ни любимец-минизайчето Анджело.:kissyou:
Иначе първоначално мислех, тук да се регистрирам със зодията си-Скорпион, но Скорпиончето вече ме беше изпреварила :D, за което благородно й завидях...В много случай характерът ми, си отговаря на зодията, и за това..
:rainbow:

decumup
10.02.2010, 22:29
Мойто е името ми написано на английски само че като го четеш все едно четеш български Десимир - Decumup ^^

Shanni
15.02.2010, 11:43
Аз пък нищо не съм си избирала.... Написах си UserName и Password и очаквах, че ще има и NikName.... Обаче разочарованието беше голямо, като разбрах, че тук

UserName = NikName

И до ден днешен се ядосвам, че името ми е такова грозно, ама... няма на къде да го променям.....

А иначе, UserName идва от Rossitsa Tsonkova.

Не ти е грозен ника, аз допреди да ти прочета поста не бях забелязала 's'-а в името ти и все го чета ROSTO /РОСТО/ и ми звучи много готино ;)

Наистина страхотна темичка, момичета, винаги съм искала да разбера повече за никовете на много от вас, но нито съм се сещала да питам, нито съм знаела, че има подобна тема.

Моят ник... не означава нищо :shy2:. Просто исках да звучи малко шантаво, сладурско и да се изговаря лесно. Стана нещо средно между 'шантав/а/', 'shy' (англ. 'срамежлив'), и 'shine' / 'shiny' (англ. светлина, светя, блестя, сияя). Асоциациите ми с английските думи са по-силни, защото знам добре този език и много го обичам, но една приятелка, като ми видя ника каза 'Защо си си сложила такова шантаво име?!' :D

Е, важното е аз да си го харесвам, все пак аз го чета най-много :D

Verche_98
16.02.2010, 21:10
Здравеите аз си избрах моя ник от моя скайп и от моето име.

Shanni
18.02.2010, 10:21
Много сте благопристойни.
:D Едно malко на eks....От мен.

:confused: Aз пък си мислех, че се казваш Мария Александрова

:lookup: ама то това твойто.. наистина, човек колкото и богата фантазия да има... не мой са сети...

Темичката е наистина страхотна :thumbup::kissyou:

Jully
18.02.2010, 10:31
Темата наистина е супер. А моята най-добра приятелка ми вика Джули и затова. Всички други приятели ми казват Юлиана и производни. Винаги гледам да си го сложа като ник и като не се повтори тук бях много щастлива.

Freeky
27.02.2010, 21:22
наистина е страхотна темата много ми е интересно да разбера за никовете ви и сега ще ви споделя за моя ник, моят съпруг ми казва Фрики и винаги ме е наричал по този начин още от както се запознахме иначе се казвам Виктория което няма нищо общо но моят съпруг не е българин и просто така ми е преобарнал галеното име (Вики-Фрики). а на арабски език Фрики е вид ориз един такъв много странен зелен на цвят но е много вкусен :idea: така винаги се регистрирам където и да е
по странното при мен е имейлът ми който започва така chorap2000 :D
той ми е от 2000-та година и тогава го правих с една приятелка в един компютърен клуб понеже аз не разбирах много тогава, та се опитвахме какво ли не да пишем и все беше заето тогава не знам как ми дойде и толкова се бях ядосала че направо и казах да напише чорап и че никой няма и да се е сетил да го полза и стана, само добавихме годината. само да отбележа че си е чистичък чорапа аз си ги пера :D :D :D

kanarche
27.02.2010, 21:36
Цялото ми семейство в разширен вариант сме от футболен отбор Ботев Пловдив,та и аз затова се нарекох канарче...:kissyou:

pipitka
01.03.2010, 13:53
Aми на мен все ми казват,че много питам и от там.PIPITKA

sim4o
20.03.2010, 17:17
Сега видях тази интересна темичка ,та реших да споделя и аз значението на моя ник.Симчо ме нарича баща ми, още откакто бях дете.То е съкращение от "силно мои човек":idea:,а иначе се казвам Сирма.

malcheva1984
20.03.2010, 17:22
а моят ник се получава от фамилията ми и годината на раждане и се получи mal4eva1984

bariksto
20.03.2010, 20:23
Моят пък е името на домашният ни любимец -кучето Бариксто,Бари :greeneye:

atina
06.05.2010, 20:02
Моят идва от Асенова Христина и го използвам само тук.

кроти
06.05.2010, 22:00
Любопитна темичка. В един блог съм регистрирана като KROTALKA(женския вариант на змията кротал). Така ме наричаше на галено съпругът ми, защото носех много сребърни гривни и дрънчах с тях, звук близък до този, който издава змията с опашката си. В блога почти всички започнаха да ми викат Кроти, и когато се регистрирах тук запазих си вече познатото име.

hasinta9
09.05.2010, 00:10
Аз веднага реших,че ще взема името на някой лит.герой- обърнах се към библиотеката и първата книга ,която попадна пред очите ми беше "Фортуната и Хасинта"/може би защото е по дебела/.Така,че решението беше взето -hasinta-а цифрата се наложи тъй като се оказахме няколко!:idea:

dona-ilona
30.05.2010, 17:04
Някъде прочетох,че Илона е едно от късметлийските
имена за родените на моята дата.Дона е от Донка,а също
и"дона"/жена/ и се получи:Дона-Илона.Някъде при по-
малко място,се подписвам Дилона.

drmagi
06.06.2010, 23:41
Моят ник е от един приятел,който вече не е м/у нас и страшно много ми липсва.Tа той ми казваше доктор Маги -и от там drmagi