PDA

Покажи пълната версия : Има ли някой от Шумен?



Loria
30.08.2009, 11:40
Здравейте искам да попитам дали има магазин за гоблени в Шумен, имаше един преди години около центъра, но сега незная дали работи, ще помоля ако има някой от града да ме ориентира къде какво има, че ми предстои ходене до там за известно време, а не ми се иска да зарязвам започнатото! Благодаря предварително!!!

rosita
30.08.2009, 11:48
Здравей! В Шумен има няколко магазина. Единият е между стара и нова поликлиника ( в уличката зад бензиностанция "Шел"), другият е в кино "Херсон"- точно до Руския паметник. А третият, за който се сещам е в уличката срещу заведение "Подводницата".
Ако имаш въпроси- питай.

Loria
30.08.2009, 11:49
кой е най - добре заредения, тоя на херсон се сетих, но на мен ми трябват главно конци

rosita
30.08.2009, 11:52
Аз съм много доволна от този между двете поликлиники. Там правят и хубави рамки (не съм поръчвала , само съм виждала.)

Loria
30.08.2009, 11:54
мерси много той ще ми е и по удобен да го намеря!!! мерси още веднъж за бързата информация :)

mareha
30.08.2009, 12:08
Аз лично винаги копувам от това магазинче между старата и новата поликниника.И рамките също там си ги правя.Много са учтиви и обясняват много добре.Не ги мързи да ти покажат 20 рамки.За другите нищо немога да кажа,защото не съм ходила.

Loria
30.08.2009, 17:44
Благодаря Ви много момичета ако не се снабдя от Варна преди да дойда, ще отида до там :) Аз затова исках да попитам че да не стане така да отида и да няматакъв магазин че е се побъркам :)

megim
30.08.2009, 17:59
Здравейте искам да попитам дали има магазин за гоблени в Шумен, имаше един преди години около центъра, но сега незная дали работи, ще помоля ако има някой от града да ме ориентира къде какво има, че ми предстои ходене до там за известно време, а не ми се иска да зарязвам започнатото! Благодаря предварително!!!

Добре дошла в нашия град. Има магазини за гоблени в Шумен, но всички предлагат само български комплектовки - на Милена стил и на Казанлък. Под ХЕИ, по диагонал на задното кръстовище на Шел пада се на ул. Цар Освободител, в комплекс Херсон. Дано съм ти била полезна:kissyou:

Loria
31.08.2009, 10:57
да благодаря меги и на теб, както казах този на херсон го зная, наи вероятно ще потърся този зад шел-а :) ако има нещо ще разчитам на вас за помощ :) че май никой не познавам от града който да се занимава с това :)

Loria
31.08.2009, 20:30
А вие момичета правите ли си срещи както в другите градове?

Loria
07.09.2009, 08:56
момичета аз съм в града ако някой има желание може да пием по кафе :)