PDA

Покажи пълната версия : Здравейте и от мен!



kostovst
07.09.2009, 20:12
:hello:
Здравейте,казвам се Поля на 36г.,от извесно време чета и разглеждам форума с много голям интерес.Харесва ми и се възхищавам на всичко което сте ушили,невероятни красоти:clap:.Набелязвам си много неща който искам и аз да ушия,някой ден....може би.Шия гоблени от 8-9 години,с прекъсвания,общо взето не съм от най-сериозните гобленари,в момента шия "Лятна идилия" няма да казвам от колко време ,че ме е срам:shy2:
Ами това е за сега,надявам се да приемете един лаик сред вас,и да помагате при нужда:kissyou:

zezata
07.09.2009, 20:49
:hello: Поли
Добре дошла в нашето голямо гобленарско семейство. :blueflow: Пожелавам ти много щастливи мигове прекарани с нас и още повече гоблени ушити и показани.

kaktos456
07.09.2009, 23:15
:kissyou:добре дошла, при нас някакси неусетно ще си увеличиш колекцията:idea:,а пък и приятели ще намериш мнооого:kissyou:

margoto66
07.09.2009, 23:45
Добре дошла и от мен. Тук ще се почувстваш доста добре, пък и шиенето ще ти потръгне. С мен така стана, след като видях толкова много красиви неща и на мен ми се прииска да си направя по-скоро. Така че - заповядай в клуба на пристрастените.:kissyou: