PDA

Покажи пълната версия : Здравейте!



Български гоблен-Бакалова
09.09.2009, 16:20
Здравейте приятели,

радвам се, че ставам част от вашия невероятен форум!
Хареса ми големия ентусиазъм и ведрото ви настроение.
Аз се занимавам с гоблени повече от 20 години и съм внесла свой облик и метод на изработка. Ще се радвам да посетите страницата на "Български гоблен" - www.goblen-bg.com , която продължаваме да обновяваме.
Поздрави Р.Бакалова ;)

rositsa
09.09.2009, 16:30
Здравей мила Роси , много се радвам , че си сред нас / аз съм Роси от Видин/

В понеделник дъщеря ми е ходила във ВИАС и ми каза за нещастието което те е сполетяло. Приеми мойте искрени съболезнования съболезнования, съжалявам за прекрасният човек .............

В този форум доста хора Ви познават и затова си позволявам да ги изразя от тук.

NIA
09.09.2009, 19:41
:hello:

Добре дошла сред нас. Много се радвам,че ставаш част от нас и очаквам с нетърпение деня,когато запознанството ни ще стане и реално.:kissyou:

Ge4i1970
09.09.2009, 20:45
Добе дошла при нас, мила! И аз съм нова тук, но мога да ти кажа, че всички са много мили и отзивчиви! Няма да съжаляваш, че се присъедини към нас! :kissyou:

maleks
09.09.2009, 21:52
О, г-жа Бакалова отдавна е сред нашите редици, посредством гоблените си.
Май "нетърпеливите " се увеличават!;)

mladenka
09.09.2009, 23:59
Добре дошла г-жа Бакалова , радвам се , че ще можем да общуваме тук. Досега беше задочно, само чрез чудесните ти гоблени :blueflow:

Manini
12.09.2009, 20:21
Добре дошла и от мен. Удоволствието, да се запознаем лично на изложбата ти във Враца, бе изцяло мое. Възхитена съм от прекрасното ти творчество, както и от теб - много положителна и харизматична личност. Радвам се, че си сред нас.

1226
12.09.2009, 23:44
добре дошли и от мен.задочно сте ни позната чрез чудесните ви гоблени.сега пак разгледах каталога ви и си напълних душата.:hello:

mimchi_75
13.09.2009, 00:12
:flower::flower::flower:Здравейте г-жо Бъкалова прегледах страницата на ,,Български гоблен-останах много очарована. Досега не бях виждала нещо от БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ във този и вид . ПОЗДРАВЛЕНИЯ

skorpion
14.09.2009, 19:16
:kissyou: добре дошла с много обич от нас! За мен е чест да бродирам историята, която създадохте! Аз съм лудата видинлийка :D
относно обновения сайт-бях пуснала отдавна линк и момичетата вече са съпричастни! http://www.goblenite.org/showthread.php?t=6423

sneji_bee
25.11.2010, 18:01
Г-ЖО Бакалова,добре дошла и от мен,сьрдечно Ви благодаря за календарчетата,които изпратихте по леля Тотка,с тях ще зарадвам жените от Плевен,които присьстваха на Националната среща:kissyou: