PDA

Покажи пълната версия : Здравейте и от мен :)



kaliupandra
29.09.2009, 18:36
Здравейте всички ! Казвам се Калина, на 25 години, от София. Имам регистрация във форума от няколко месеца, но досега не се осмелявах да напиша нещо. Само четях вашите коментари и черпех опит и много полезни съвети, за което съм ви особено благодарна . Сега реших вече да се представя, за да мога да участвам в дискусиите и да комуникирам с вас Занимавам се с гоблени, още от ученическите ми години, вече съм ушила около 10 и мога да кажа, че имам скромен опит Ще се радвам ако мога да бъда полезна с нещо на участниците в този форум Лека вечер и до нови срещи

Mimik
29.09.2009, 19:08
Здравей, Калина, и добре дошла!

Тук със сигурност ще откриеш много полезна информация, но и много нови приятели :kissyou::kissyou::kissyou:

vall1981
29.09.2009, 19:17
Добре дошла сред най-милите и отзивчиви гобленарки!
И аз съм сравнително нова и тук ужаааааааасно ми харесва!
Дано и при теб е така занапред!
Ще се радвам да видя твоите гоблени :idea:

Хубави мигове и споделени емоции във форума! :yes:

nimate
29.09.2009, 20:09
Калина добре дошла и от мен.

Аз също съм от пролетта във форума, но тук атмосферата е прекрасна и всички момичета са много мили. Ще ти хареса и на теб.
Чакам да ти видя колекцията.

Поздрави :kissyou:

kaliupandra
30.09.2009, 12:08
Атмосферата наистина е прекрасна и изключително дружелюбна и добронамерена :) Именно това ме стимулира да се регистрирам тук, за да мога да комуникирам с всички вас :) Сега ми предстои да слагам в рамка някои от завършените ми гоблени и като станат готови, ще публикувам скромната ми колекция, за да ви я покажа и на вас :) Поздрави на всички, слънчев и ползотворен ден !

petkova26
30.09.2009, 13:45
:hello:Добре дошла в форума!Тук ще ти бъде много интересно!

Ge4i1970
30.09.2009, 16:10
Здравей, Калина! Аз също съм нова тук, но имам чувството, че отдавна познавам някои от хората във форума! :) Наистина ще ти бъде интересно тук, но ти вече си го разбрала. Лек ден ти пожелавам!