PDA

Покажи пълната версия : LR



pipi66
09.10.2009, 10:46
Здравейте момичета,чували ли сте вече за фирма LR healht and beauty systems.Аз от известно време я използвам и съм много доволна.Предлага парфиуми на известни личности,малко декоративна козметика и най същественото серия продукти с алое вера.В България е от по-малко от 2 години и не е известна все още навсякъде.Ако ви интересува мога да ви запозная по-добре с нея.:thumbup:

pipi66
21.10.2009, 09:52
Момичета,каня желаещите от вас на презентация на фирма LR на 23.10.09 - петък в Русе 19.00 часа-хотел Космополитен.Вход-свободен.

rodich
21.10.2009, 11:03
Момичета,каня желаещите от вас на презентация на фирма LR на 23.10.09 - петък в Русе 19.00 часа-хотел Космополитен.Вход-свободен.

:yes: чували сме, ползвали сме
продуктите се водят много маркови :D но са убийствено скъпи (пример: крем за ръце 20 лв). Това се дължи на мултилевъл маркетинга и на това че е ИСО сертифицирана
Според мен качеството не е по-добро от URIAGE :oops:

Предлагат и хранителни добавки и главната реклама, е че имало алое, а то от своя страна има Ацеманан..... Скоро имаше тема тук (http://www.goblenite.org/showthread.php?t=6712&highlight=%F5%F0%E0%ED%E8%F2%E5%EB%ED%E8) за хранителните добавки и извода е да не се приемат на своя глава :greeneye:

pipi66
22.10.2009, 10:04
:idea: Да,има такива,които реагират по този начин.Точно за това фирмата прави презентации на продуктите и маркетинга си.Аз дори не искам да зная какво има в кремчетата от 2 лв.:D Въпрос на мислене,а може би и опит.

rodich
22.10.2009, 12:23
Просто показвам обратната страна на медала :)
Човек е добре да е чувал две мнения, независимо дали става дума за закупуване копирна хартия, козметика, кола и т.н.


"3. анонимен - Безопасни?
05.04.2008 00:58 Бизнес - да, но тотално натурални и безопасни... едва ли...
Вижте какво откривам например в детския Baby face cream with aloe vera:
... етилпарабен, метилпарабен, пропилпарабен и бутилпарабен - всички парабени, които се използват срещу размножаване на микроорганизми и увеличават трайността на продукта. Те СА ТОКСИЧНИ! Използването им предизвиква дразнене на кожата, очите, дихателните пътища...
Коментар?
................................
26. анонимен - Mnogo hora prosto nerazbirat - ne im se surdete, to si e za tiah
30.09.2009 01:11

LR само произвежда продуктите и ни дава базата. Лоялните клиенти/Сътрудници организират срещите и правят пазара.

И хубави пари не се вадят в кратко време, а във времето в което ти успееш да извадиш. Никва уловка няма, па-голям оборот за завода = повече бонуси за теб... нормално - това е бизнес!
И може ли да питам ако имаш 2000 клиента от цял свят - няма ли да вадиш големи пари в който и да е бизнес. А ако имаш 2-ма човека на кръст - ще вадиш нищо...нормално - Всичко зависи от теб!

Ето един пример, искате да правите бизнес но нямате пари, ако ви купя един офис и ви кажа вие сте управителя и сте на процент от печалбата няма ли да е същото.... можеш и много да извадиш може и нищо да не извадиш.. "

Е! Успешно постигане на мерцедеса ..... ъ-ъ на целта де ;)

rodich
22.10.2009, 12:52
Пропуснах:
това е каталога :)
http://www.lrworld.com/flashbooks/bg/flash.html?id=13371#/46/

pipi66
23.10.2009, 10:47
Разбира се,че е добре да се чуе мнение различно от твоето.Аз съм доволна от тези продукти,които използвам-от тях поне не получавам обриви както ми се е случвало от други марки продукти.Исках това да споделя и с други хора.Колкото до Мерцедеса-не чакам някой да ме покани да си получа ключовете.Много навътре взимаш нещата rodich .Тоталното отричане според мен не е мнение.А този пример с офиса е просто емблематичен за България.Хубав ден на теб и на всички във форума.

rodich
26.10.2009, 10:21
Да, аз гледам сериозно, а ти явно си решила да си правиш майтап с хората предлагайки им продукти с канцерогенни елементи :D
Все пак не се засягай толкова, че ще ти станат бръчки :kissyou: