PDA

Покажи пълната версия : Моля за помощ



tatuncev
02.11.2009, 16:53
Момичета и момчета,моята братовчедка се влюби в гоблените от тази фирма и иска да започне този!:rezando: Моля,кажете струва ли си и дали някой е шил нещо от тях? Като гледам схемите им са в pdf формат ,цветни и много ми приличат на тези от иголки,но да не се изказвам неподготвено. Предварително ви благодаря!:flowerlove::flowerlove::flowerlove:

liliq
02.11.2009, 18:00
Момичета и момчета,моята братовчедка се влюби в гоблените от тази фирма и иска да започне този!:rezando: Моля,кажете струва ли си и дали някой е шил нещо от тях? Като гледам схемите им са в pdf формат ,цветни и много ми приличат на тези от иголки,но да не се изказвам неподготвено. Предварително ви благодаря!:flowerlove::flowerlove::flowerlove:

a какво мислиш за иголки:confused:

tatuncev
02.11.2009, 19:04
Момичета никой ли няма мнение! Виждам,че сте чели молбата ми ,а не пишете!:confused:

liliq
02.11.2009, 19:15
Момичета никой ли няма мнение! Виждам,че сте чели молбата ми ,а не пишете!:confused:

Не съм шила нищо от тази фирма ,така,че..... Съжалявам,но не зная..:(

liliq
02.11.2009, 19:21
Момичета никой ли няма мнение! Виждам,че сте чели молбата ми ,а не пишете!:confused:

Къде откри схемите им? Много са интересни ,но...

zezata
02.11.2009, 22:00
Да и аз погледнах техтите схеми, но ми се струват страшно трудни и не вярвам в крайният резултат. На вид изглеждат красиви, но тези единични бодове много ме
притесняват . Явно схемите са пуснати през някаква програма и не са дообработени. Аз не бих посмяла да шия такива гоблени.

dushkova
03.11.2009, 09:22
И аз. :D Не посягам на нещо ,което не е" изпитано ". Вече бера плодове.:confused: Сега трябва да" ремонтирам":D

sissak
03.11.2009, 09:34
Не бих шила по такава схема.Вчера разубедих една приятелка и за Леврон.Картинката почти не отговаря на крайния резултат.Покажи на приятелката си гоблените на "Гобленсет" - изпитано е.Малко цветове, подредена схема, убийствен краен резултат.

cherrylady
03.11.2009, 15:38
И аз се порових за тяхни схеми, но не можах да намеря :confused: