PDA

Покажи пълната версия : FM Group



nikolay86
06.11.2009, 01:09
А някой чувал ли е за тази марка!? Искам да Ви я представя. И понеж ене видях никъде в тази част на форума такава тема затова реших да пиша.
Та, порзагледах се из постовете Ви (не много обстойно, само хврйлих по един поглед) и видях, че всички ползвате или харесвате марковите парфюми с траен и хубав аромат. Парфюмите на FM Group всъщност са имитация на оригинали като Bvlgare, Boss, Chanel и т.н., но в същото време са на доста поносима цена. Всички са с кон;ентрат от 20% есенция и въщност са доста качествени. Аз лично съм ползвал три различни - и трите ми харесаха най-вече заради факта, че не се налага да се пръскаш отново след 1 час или 2. Почти цял работен ден изкарвам с едно пръскане.
Отначало много се съмнявах, че ще са качествени, но после като се престраших ми харесаха. И от скоро с колеги се събрахме и станахме нещо като представители на фирмата. Мога да кажа, че за сега нямам хора, които да са се оплакали от това, което са си поръчали (имам вече около 25 души, които са си поръчвали по нещо). Едната ми комшйка даже онзи ден поръча и за мъжа си за подарък One milion на Paco Rabanne.
Та ако съм заинтригувал някого мож еда ми пише - ще му дам повече информация и каталог да разгледа какво се предлага от фирмата. :idea:

rascit0
06.11.2009, 10:33
А защо не пуснеш тука каталога да го видим всички?

nikolay86
06.11.2009, 10:43
Мислих си го, но като видях че е около 70 МВ и се отказах. Ще дам линк към него, пък дано го отоврите!!! :idea:

http://fmgroup.bg/uploads/pliki/spring_2009.pdf

На който не му се отваря предния линк ето още един - http://dox.bg/files/dw?a=f16f7142c1
Дано от тук на видите какво предлагат.

Дейзи
08.11.2009, 21:38
На мен нещо не ми се отваря за съжаление:(
а по повод фирмата-фирмата има завод който прави тези парфюми като използва оригиналните есенции и ги слага в свои много по евтини опаковки,затова цената е добра.Освен това като се има в предвид че не плаща скъпо и прескъпо за име на парфюма-това дообяснява нещата.парфюмите наистина са добри и много трайни.освен това имат и разни неща за домакинството които не че са много евтини-но и са добри за хора които проявяват алергии:yes:

sweety
28.11.2009, 09:19
А къде може да се види кой парфюм на тази фирма на кой известен парфюм отговаря като аромат? Нещо ме заинтригувахте да се поинтересувам от ароматите и цените. :)

П.П. Намерих ги, извинявам се, просто не бях стигнала до края на каталога. :)

Karamela
06.02.2010, 19:41
Здравейте,аз съм дистрибутор на ФМ от Пловдив,ако имате въпроси или се интересувате пишете в тема.