PDA

Покажи пълната версия : Грип



mi6o
07.11.2009, 19:08
Драги голенари,живеем в грипно време! На където и да погледна,само свински грип-вестници,телевизии ни заливат с грипна статистика!!!Смятате ли че има нещо преувеличено? И какво правите за да не пипнете такъв свински грип?Лично аз не съм взела някакви извънредни мерки:smokin:

doris
07.11.2009, 19:18
;) :idea:

Пухче
07.11.2009, 19:40
Вземам Ремантадин

leti_at
07.11.2009, 20:14
Ограничила съм контактите до минимум...не ходя на кино, на др. събирания (изключение ще направя за гобленарската ни среща)..
Сложихме си противогрипни ваксини, децата ми са и с имуностимулатор-Рибумунил..Ние пием чай с мед,лимон, вземаме и вит.С..
Много държа и на честото миене на ръце...вкъщи ги гоня като империалист за това...
и си казвам..ОТ ТУК НАТАТЪК..ГОСПОД ДА НИ ПАЗИ..АКО ПИПНЕМ НЕЩО..ЛЕКО ДА МИНАВА..:angel: дъщеря ми от понеделник е в грипна ваканция, синът ми го спирам от дет. градина..но ще си стоят вкъщи..няма да се шляят по улиците..ще се надяваме да попремине пика..

1226
08.11.2009, 00:20
аз спрях детето от градина,мием ръцете след всяко излизане,не ходим по места с много хора още повече че и аз съм бременна.давах на детето витаминен сироп и пчелен прашец.въпреки всичко миналата седмица малко се поразболя но слава богу засега мина.иначе гледаме да се храним разнообразно,плодове ,чай ройбос и билков и така.дано позатихнат нещата,че хората са уплашени според мен.,но лекарите май не са подготвени.след като водих сина си на 3 доктори в поликлиниката чак 4 от детското отделение на нашата болница на който имам телефон изписа адекватен антибиотик за да спадне температурата.

Пухче
08.11.2009, 11:31
а Респивакс?

leti_at
08.11.2009, 12:01
а Респивакс?


Пухче,
имам много приятели във фармацевтичния бизнес, както и лекари познати..Мнението им за респивакса не е много добро...Аз още като излезе 1 година го давах на дъщеря ми,но ме посъветваха да го спра и вместо него да й давам бронховаксом..
Респиваксът не бил добре пречистен ...и давал някакви странични реакции...
От тогава още (говоря ти от преди 7-8 години) не искам да чуя за него...

mimikulewa
08.11.2009, 18:36
Свинския грип не е по-различен от обикновения,лекува се като него.Не правя нищо и не съм боледувала от грип мн.отдавна.Според мене няма място за паника.

roza000
08.11.2009, 21:15
И аз мисля,че паниката около този грип е прекалено голяма. Спред мен,вирусите се създават и разпространяват умишлено,за да печелят фармацевтичните компании. А, това е антихуманно!

leti_at
08.11.2009, 22:34
И аз мисля,че паниката около този грип е прекалено голяма. Спред мен,вирусите се създават и разпространяват умишлено,за да печелят фармацевтичните компании. А, това е антихуманно!

:thumbup::thumbup::thumbup:
...и аз мисля като теб..вирусите се пускат, за да се печелят пари от лекарствата и ваксините...аз по принцип съм против противогрипните ваксини, но си казах ..ако не ваксинирам децата...и не дай боже нещо стане...как ще си го простя после?

pipi66
09.11.2009, 09:42
И аз мисля като вас момичета.Преди година случайно ми попадна книгата на Атанас Гълъбов "Световната конспирация срещу здравето".Ако имате възможност прочетете я-най малкото има извадки от нея в интернет.Няма да съжалявате.Аз залагам на стимулиране на имунната система и от години не слагам ваксини на мен и дъщеря ми.

Jully
09.11.2009, 10:33
:thumbup::thumbup::thumbup:
...и аз мисля като теб..вирусите се пускат, за да се печелят пари от лекарствата и ваксините...аз по принцип съм против противогрипните ваксини, но си казах ..ако не ваксинирам децата...и не дай боже нещо стане...как ще си го простя после?

Да, така е, само дето все още не е дошла ваксината за свинския грип. И аз си мислих да се ваксинираме, но я чакали около януари месец. Поне така разбрах. Иначе никога не съм се ваксинирала. Голям противник съм и. Е, изкарвам всяка година по някоя настинка.

syzi
09.11.2009, 22:25
doris, е дала най-доброто предложение за ситуацията.
:thumbup::yes::scared:

dvebrezi
11.11.2009, 20:35
Подкрепя МНЕНИЕТО НА pip66 И ЕТО ВИ ЛИНК КЪМ ИЗВАДКИ ОТ КНИГАТА
http://mitack.net/misc/ZDRAVE_KONSPIRACIA.pdf