PDA

Покажи пълната версия : нов магазин в бургас



1226
12.11.2009, 17:53
днес посетих новия магазин на slav до краснодар.много кипро магазинче,а продавачката/slav/ е много любезна.панамата е на добра цена.приятно се изненадах от гоблените на "БЪЛГАРСКИ ГОБЛЕН".До сега не ги бях виждала в нашия град.препоръчвам ви магазина.:clap::clap:

rostso
13.11.2009, 12:37
Успех на магазинчето!

Когато се прибера в Бургас (по Коледна най-вероятно) може да го посетя и да се запозная със собственичката му!

STOP-73
18.11.2009, 23:49
Къде точно е това магазинче? Има ли конци ДМС и каква панама предлагат? Има ли готови комплектовки и на кои фирми?

mimito-dobri4koto
19.11.2009, 11:54
Дай адрес , или пък описание къде се намира това магазинче , че да можем да го посетим де :)

keissi
19.11.2009, 12:17
Магазинчето се намира на ''Калоян'' преди маг. Краснодар в една нова кооперация. Има черна панама по 10 лв., има бяла с ламе, тонирана също, има и от новата Аида/ която е разграфена и при пране се изпира разграфеното/, Има много хубави комплектовки, на различни фирми, покривки на РИКО, конци -- ДМЦ, анхор и пъпетс и много други аксесоари. Цените на конците и панамата са добри. :idea:

keissi
19.11.2009, 12:33
По последни данни --конци DMC -0,90 ст, конци Анхор -0,85ст, пъпетс -0,40ст.
Панама - бяла с ламе - 27лв, тонирана бежова -29лв, черна -22каунт -10лв, черна 18каунт -10лв и DMC черна 14 каунт - 26лв.
Комплектовки има на фирмите --''Заря'',казанлъшките в кафяви кутии, има и на ''Български гоблен'' на Росица Бакалова, има малки Перминчета и Вервако, възглавнички за фъкане, на Ланарте, очакват се и на Майя.

mimito-dobri4koto
19.11.2009, 12:43
Благодаря ти за бързия отговор :kissyou:
Когато имам път към центъра , задължително ще се отбия да разгледам :idea:

1226
19.11.2009, 19:05
аз си купих неразграфена панама бяла 16 каунт за 8 лв метъра двойна ширина българска.цената е супер според мен.много ме заинтригуваха и гоблените на ''български гоблен''.не знаех ,че има и възглавнички за фъкане.ще се поинтересувам.един гоблен от 50 цвята slav ми го направи от дмц с пъпетс.цените са описани по-горе на конците.има избор.

sLaV
19.11.2009, 21:43
Благодаря на всички за хубавите думи за магазина! :kissyou:
1226 и keissi са описали отлично магазина, за което много им благодаря!!! :kissyou:
Ще се радвам да помагам на всички, с каквото мога, нали затова е форума. По принцип може да се поръчват доста неща от различни фирми, стига да ги има в наличност. Понеже съм заета доста с магазина, не се сърдете, ако не отговоря веднага на някого :-|

mimito-dobri4koto
20.11.2009, 02:48
Чух добри отзиви да конците rosace :confused:
цветовата им гама отговаряла напълно на ДМС, брой цветове и прочие , И наполовина по-евтини , а качеството било добро ...
Някой виждал ли ги е , дали са хубави ? И дали някъде в Бургас продават такива конци ?
http://www.sheherezada.com/ (и натискаш горе листчето където пише "РАБОТА") :)

п.п Намерих къде четох хубави отзиви за rosace :
http://forum.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=64742:coffee:

sLaV
20.11.2009, 08:45
Да, видях ги в Шехерезада, не са лоши, но засега реших да не зареждам от тях и заложих на Пъпетс. Лично аз ги харесвам, мекички са и добре се получава с тях. Освен това много фирми започнаха комплектовки с тях. Когато имаш време заповядай да ги видиш при мен, ще поговорим по-подробно. :-|
Можеш и спокойно да си поръчаш и в Шехерезада - работят на едро и на дребно.

bop_bop_mara
20.11.2009, 10:27
Момичета, днес се прибирам за няколко дена в Бургас като, освен всичко, ми се иска да ушия някое малко и сладко гобленче за подарък за приятеля ми. Харесала съм си две нещица, едното обаче се шие с малко Крейник (032). Някой от Бургас може ли да ми препоръча къде и дали мога да намеря добър заместител, или да се готвя за другото моделче...

A, да, и все пак, защо питам в тази тема :) Интересува ме работното време на новото магазинче и по-конкретно дали ще работи в събота, или днес да пращам мама на покупки :)

sLaV
20.11.2009, 22:21
bop_bop_mara, работното време в събота е от 10.00 до 14.00 часа, останалите дни - от 09.30 до 18.00. Неделния ден е за почивка и шиене на гоблени :D
Ще се радвам да се запознаем :kissyou:

leti_at
21.11.2009, 00:31
:kissyou: Успех с магазина,миличка!
Винаги благородно съм завиждала и съм се радвала на хората,които успешно съчетават хобито(любимите си неща ) и бизнеса...
Желая ти, да ти потръгне ...стискам палци-още веднъж успех!:kissyou:

mimito-dobri4koto
21.11.2009, 00:57
Да , и аз ги харесвам Пъпетс , и си купувам от тях , тук също са по 40 ст. (аз жевея в "М. Рудник"):kissyou:
просто питах дали някой ги е виждал тези китайските конци да си каже мнението . Инъче май е най добре в ключа с каквато марка конец е дадено , с такъв да се шие :-|
Ще намина някой ден , успех ти желая с магазинчето , дано потръгне като го надушат гобленарките :idea:

manka
21.11.2009, 10:04
аз си купих неразграфена панама бяла 16 каунт за 8 лв метъра двойна ширина българска.

Слав,честито ти откриване на магазина,ще дойда със сигурност да те видя:idea: Интерисува ме дали има бълг.аида бяла 16 и 14 при теб,както е споменала 1226,ако е да отговора,другата седмица ще съм ти на гости:kissyou:

Nelia
21.11.2009, 11:12
:loveglasses: И аз тази седмица посетих кокетното магазинче на Слав!Хубаво,заредено ,разбира се и с усмивката на Слав!:kissyou:
Вече там ще ходя редовно да си купувам конци...

bop_bop_mara
21.11.2009, 17:42
Аз бях днес в магазинчето и излязох много доволна :) Има от българската едра панама на съвсем нормална цена, за 4те лева, за които си бях купила парче 40х40 см Аида сега си взех половин метър двойна ширина (50х150 см) българска и ще имам сигурно за една година напред. Освен това от конците продаваха и на метър, което ми спести ходенето до още едно място. Цените ми се сториха повече от поносими, обслужването е идеално. Абе изобщо, аз гласувам "за" това магазинче да стане монополист в града ;)

manka
21.11.2009, 18:10
bop_bop_mara бълг.едра казваш,точно такава ми трябва,но на кой каунт отговаря обаче:confused: можеш ли да ми кажеш.

bop_bop_mara
21.11.2009, 18:24
Това, което аз взех е 16 каунт, но мисля, че имаше още 1-2 вида от българската. Затова и казах "едра", а не конкретен размер :) На вид е почти като Аидата, дупчиците са малко по-големки, мисля, че като се изпере ще се свива малко повече от Аида. Имаше и черна, но не помня какъв каунт беше. Отивай без да се притесняваш, няма да си изгубиш времето :)

manka
21.11.2009, 18:32
То че ще отида да я видя,ще отида,и без това ми домъчня за Слав,не съм я виждала мноооого отдавна.
Аз я знам какво представлява бълг.панама,която прилича на аидата,имам от нея,но ми трябва да си взема още малко.И да е бяла,а не черна .
Да си имам,нямам насищане и аз ейй:D
Благодаря ти за отговора:kissyou:

bop_bop_mara
21.11.2009, 18:51
Забравих да кажа, че имаше и прежди и крошета. Само мъниста май нямаше, за съжаление на Манка ;) Но аз предусещам, че така или иначе тя ще излезе с поизпразнени джобове от там :D

sLaV
22.11.2009, 00:57
Благодаря на всички за хубавите думи за магазинчето ми. :kissyou:
Радвам се че ви е харесало, защото за мен това не е просто бизнес, а удоволствие. Наистина искам всички да излизат доволни от него и да помагам с каквото мога.

Manka, имам бяла българска панама 16 и 22 каунта, имам и Magic Aida - 18 каунта (по-скъпа е от българската). Ще се радвам да се видим и с теб. :kissyou:

napetia
08.12.2009, 21:00
Честито за новото магазинче и на Слав и на новите клиентки. Надявам се скоро и аз да го посетя!

dushkova
09.12.2009, 09:06
Аз също бих искала да го посетя,но като дойдем в Бургас,все препускаме и не остава време.Вярвам, че ,който си разбира от работата и я работи с любов,клиенти няма да му липсват.Успех и весело посрещане на Коледа!

Мари
10.12.2009, 11:14
Моля да ми опишете по-подробно и ясно къде точно е магазина:confused:
И работи ли в събота и неделя?

sLaV
10.12.2009, 12:42
Моля да ми опишете по-подробно и ясно къде точно е магазина:confused:
И работи ли в събота и неделя?

Здравей, Мари!
Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.
Работното време е от 09:30 до 18:00 часа в делничните дни, в събота от 10:00 до 14:00 часа. Неделята е ден за почивка и шиене на гоблени :D

Мари
10.12.2009, 13:12
Да, съвсем точно разбрах и в най-скоро време ще дойда. Щом работите до 18 ч. това ми е много удобно, защото имаме служебен автобус от нефтозавода, който спира на Москва срещу червения блок и от там за 2-3 мин. съм в магазина. Може ли да ми дадеш някакъв телефон за връзка, по възможност и стационарен. Искам да попитам в магазина приемате ли поръчки за рамкиране?

sLaV
10.12.2009, 14:31
Що се отнася за рамките - да приемам поръчки за рамкиране на гоблени, картини, огледала и т.н. Добре стават, не са скъпи и бързо се изпълнява поръчката - за 1 до 2 дни са готови! :idea:

malcheva1984
11.12.2009, 12:26
много се радвам че в бургас има все повече магазини за гоблени. аз от 5 години живея в несебър и да ви кажа честно там няма голямо разнообразие на гоблени(основно милена стил) и конци на ариадна,дмц(не всички цветове), анхор и пъпетс, но откъм панама, имат една само и в двата магазина. затова се принудих да си поръчвам гоблени по интернет. затова да ви е честит новия магазин, а аз ако ми остане време ще мина скоро да го видя

Мари
11.12.2009, 12:34
Моля те,sLaV, чакам да ми отговориш,че нямам време :confused:

sLaV
12.12.2009, 00:06
Мари, писах ти на ЛС.

galle74
12.12.2009, 20:26
sLaV, днес посетих магазинчето и останах очарована.:clap: Има голямо разнообразие на гоблени и конци. Само да приключа това което съм започнала и ще те посетя да си взима от прекрасните комплектовки , които предлагаш.:)

mimss
14.12.2009, 01:27
момичета, в събота посетих магазина на SLAV и останах много приятно изненадана от любезното отношение. Въпреки ,че трябваше повече от половин час да избирам подходящи цветове за гоблена , който шия, собственичката и предполагам съпругът й ми помогнаха изключително много и бяха много търпеливи и любезни. Препоръчвам ви този магазин и поради голямото разнообразие на стоки и асортименти, както и това, че конците ДМС при тях струват 0.90ст. , а навсякъде другаде в Бургас са 1.00лв.:clap:

sLaV
14.12.2009, 01:55
galle74, mimss, благодаря за хубавите думи за мен и за магазина. :kissyou:
Радвам се, че ви е харесало и сте останали доволни. Ще се радвам пак да ви видя в магазина. :kissyou:

Marieta_
16.12.2009, 17:02
Аз също станах клиент на Слав:loveglasses:и съм много доволна!:idea:
Слав, много благодаря за всичко!:kissyou:

janet67
18.12.2009, 11:02
Аз също станах клиент на Слав.Магазинчето е приказка.Слав пожелавам ти успех,дано бизнесът да потръгне.:clap::kissyou:

malcheva1984
26.12.2009, 12:48
миналата седмица баща ми е бил в магазина и каза че е много хубав и много добре зареден. той също като мен е любител на гоблени и може би е най-щастлив от моето хоби. каза че следващия път ,когато реша да си купя гоблен,той ще ме закара в магазина и ще ми купи това което си избера. само че кога ли ще е? засега съм събрала 2 гоблена за довършване и 1 който шия. но има време,нали магазина няма никъде да избяга!?
:)

Мари
28.12.2009, 18:50
Специални благодарности на Славето и мъжа й, които днес ми отделиха толкова много внимание и отзивчивост!!!
Магазина е чудесен, подреден с много вкус и може всичко да се намери. Препоръчвам го на всички, защото със сигурност ще останат доволни!
Славе, още веднъж много ти благодаря за търпението и вниманието:kissyou:

sLaV
28.12.2009, 20:16
Мари, malcheva1984, janet67, Marieta_, благодаря ви! :kissyou:
За нас беше удоволствие! :kissyou:

napetia
29.12.2009, 21:23
Специални благодарности на Славето и мъжа й, които днес ми отделиха толкова много внимание и отзивчивост!!!
Магазина е чудесен, подреден с много вкус и може всичко да се намери. Препоръчвам го на всички, защото със сигурност ще останат доволни!
Славе, още веднъж много ти благодаря за търпението и вниманието:kissyou:

Абсолютно Мари ми взе думите от устата!
И аз вчера бях там, изключително усмихнати и внимателни са и двамата! Магазинчето е малко и кипро, но добре заредено! Чак накрая се почувствах неудобно за отделеното ми време и внимание (отдавна не се среща такова отношение) :clap:
Пожелавам много успешна година за магазинчето и ведри, усмихнати и щедри клиенти като собствениците му! :kissyou:

RUSINOVA65
10.01.2010, 23:30
:clap:Slav, благодаря на теб и на мъжа ти за любезното обслужване и отделеното време за приятен разговор.Пожелавам ви да се множат клиентите/в което не се съмнявам/,защото вие го заслужавате.

Мари
12.01.2010, 09:39
Славе, писах ти на ЛС, видя ли?

sLaV
12.01.2010, 09:53
Славе, писах ти на ЛС, видя ли?

Да, вече ти отговорих! :kissyou:

sLaV
12.01.2010, 09:54
napetia, RUSINOVA65 , БЛАГОДАРЯ!
Пак заповядайте!

iani
14.01.2010, 23:03
Днес и аз посетих магазинчето. Много ми хареса - уютно и с прекрасни домакини. :clap:

nilesu
17.01.2010, 17:02
MO:(GA LI DA POPITAM KADE SE NAMIRA MAGAZINA ZA DA GO POSETJA I AZ

sLaV
17.01.2010, 17:11
Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.

nilesu, заповядай! :kissyou:

malcheva1984
17.01.2010, 17:50
[QUOTE=sLaV;335563]Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.

аз искам да попитам комплектовки на кой фирми предлагате в магазина ?:idea:

sLaV
17.01.2010, 18:18
Златен гоблен, Заря, Български гоблен, Казанлъшки гоблен, Гинокардия, Солария, както и Мая, Анхор, Роял париж, ДМС, Дименшънс.

malcheva1984
17.01.2010, 18:22
:goodnews:трябва да мина скоро и да си избера някоя интересна комплектовка. благодаря за информацията!

marji
17.01.2010, 18:52
Магазинчето е чудесно! И аз имах възможността да го посетя тази седмица - много добре е заредено и с невероятно внимателни и услужливи собственици. :clap::clap:Благодаря им от сърце за отделеното време и внимание!:kissyou:Надявам се че ще се виждаме при всяко мое идване в Бургас!:idea:

sLaV
20.01.2010, 21:47
marji, при всяко твое идване в Бургас си добре дошла, не само за магазинчето, но винаги е радост да се видим и да поговорим. :kissyou:

malcheva1984, надявам се, че ще се видим скоро :kissyou:

malcheva1984
20.01.2010, 22:16
разбира се. ще съм щастлива да посетя един наистина хубав магазин,за чиито собственици чета само хубави неща.:kissyou:

dvebrezi
21.01.2010, 21:25
Магазинът е на Калоян пресечката с Фердинандова.:-|

dianka
10.02.2010, 16:13
:confused:аз искам да попитам за панамата с ламе, но както и да е. пожелавам на всички успешен ден.

sLaV
10.02.2010, 16:54
Дианка, ще ти отговоря на лично съобщение, за да не правим реклама, все пак темата е за мнения.

dianka
11.02.2010, 12:24
вярно, за това се сетих много късно.

van4e_to
11.02.2010, 14:02
Моля модераторите по-късно да изтрият поста ми, но исках да информирам sLaV, че май кутията й с лични съобщения е пълна и не мога да й пратя ЛС :kissyou:

petli
14.02.2010, 02:29
Здравейте на всички които практикуват хобито "Гоблен" ! Видях много завършени гоблени в галериите на някой от Вас - изключително красив труд ! - Поздравления за което. По отношение на магазинчето на Слав - 2-3 пъти влизах , но съвсем за кратко и останах с добро впечатление. С голямо желание ще закупя/поръчам готова комплетовка от там след прочетените постове по темата :)

http://petli.gallery.ru/

dushkova
19.02.2010, 21:45
Аз също посетих магазинчето на Слав.:clap: Честно казано всичко е възхитително заедно с нея. Не разполагах и с много време ,за да обменим мнение,но ми беше толкова приятно . :idea:Благодаря ,Слав, за вниманието ,което ми отдели.Желая ти сърдечно успех.:kissyou:

sLaV
19.02.2010, 22:37
petli, dushkova, заповядайте пак, когато имате повече време :kissyou:
Благодаря за хубавите думи! :kissyou:

Triana`
22.02.2010, 15:28
Може ли някой да ми даде някакво телефонче за връзка със собственичката :confused:
Благодаря предварително

dushkova
22.02.2010, 21:41
Пиши и на лични.

dianka
22.02.2010, 22:28
само да ви кажа, че и от интернет прозореца, магазинчето на Слав е прекрасно и обслужването е много добро и приятно.:clap:

malcheva1984
02.04.2010, 19:39
Много благодаря за оказаното съдействие при избора на гоблен, на панама и на кутия за конци.
Много ми беше приятно при вас и мога да кажа че всичко е великолепно. Изборът на гоблени е много разнообразен. А обслужването- направо приказка.Дано навсякъде вземат пример от вас.
Нямам търпение да минат празниците и да започна Иверската Богородица,която си купих от вас.А кутията веднага влезе в употреба.
Благодаря на Слав и мъжът й за помощта. :kissyou::kissyou:

sLaV
03.04.2010, 09:51
malcheva1984, dianka, благодаря ви, много сте мили! За всички нас от форума е радост и удоволствие да се занимаваме с хобито си и да го споделяме с останалите!

Искам на всички да пожелая весело празнуване на най-хубавия празник - Великден - бъдете здрави и щастливи! :kissyou::flowerlove: :flowerlove:

malcheva1984
03.04.2010, 10:35
Благодаря ти от все сърце. Приятно посрещане на празника и се надявам скоро отново да се видим!:flowerlove:

кики
11.09.2010, 15:26
Оооо как съм изтървала.И аз ще отида до това магазинче,тъкмо ще си купя панама.А и ще се запозная със съфорумка.Нали никой не познавам:cry:

Marieta_
11.09.2010, 22:22
Аз също имах удоволствието да се запозная със Слав и съпруга й!
Магазинът е толкова уютен и добре зареден, а Слав е толкова слънчева!
Благодаря от сърце за топлото посрещане ! :kissyou::kissyou::kissyou:

кики
20.09.2010, 20:45
Днес посетих магазина на Славчето.Всъщност това е и първия човек от форума с когото се запознах.
Прекрасно зареден магазин.А за Слав ,какво да кажа,нямам думи,толкова лъчезарна и внимателна.Макар и притисната от времето,останах очарована.
Славче,благодаря:kissyou::kissyou:На човек му трябва малко,за да се почувства щастлив.
Бъди сигурна скоро пак ще се видим.

sLaV
21.09.2010, 11:20
Всички сте чудесни и много се радвам да се запознавам с всеки, който посети магазина! :kissyou:
За мен е удоволствие! Очаквам ви пак, може и на кафенце да си поговорим, не само за покупка! :kissyou:

TeodoraBS
03.12.2010, 20:54
Здравейте, по темата магазини за Гоблени в Бургас
1) магазинчето под Краснодар е прекрасно, и аз се запалих от скоро.Имат и ленти панама, което за мен беше супер-тъкмо си харесах нещо от испанското списание...
2)Относно DMC конци в магазинчето в подлеза под Операта са по 0,85 лв, имаше почти всички цветове, липсващият намерих в магазинчето в пресечката зад Трия Център...
Приятно гобленосване

petitobg
10.05.2011, 19:51
Здравейте!

Искам само да поздравя Slav за прекрасното магазинче. Посетих го преди 7-8 месеца за последно и отдавна се каня да пиша, но все не ми достига време :) Магазинчето е страхотно, а обслужването и отношението е просто чудесно. Прекарах там много приятно и получих добри съвети от Slav. Така се заредих с неща за шиене, че скоро не съм имала повод да отида до там. Нямам търпение да приключа започнатите, за да отскоча за нови красоти :) Slav благодаря ти за помощта и за търпението към въпросите ми и за милото ти отношение!

dushkova
11.05.2011, 09:24
:clap::clap::clap::-|Аз съм си редовна там:kissyou:

pojar1958
11.05.2011, 09:48
Всяка вечер се отбивам там.Къде за гоблени,къде за добро отношение и много приятно общуване.Благодаря,че я има и за всичко,което прави за мен!!:clap::blueflow:
Приятен ден на всички!

Bloody_Marry
05.08.2011, 17:39
Още един възторжен глас за това магазинче и най-вече за усмихнатата и търпелива Слав!
Вчера бях там и заедно събрахме конците за едно гобленче на Мая, беше лъчезарна и много внимателна. А магазинчето е кипро, много добре подредено и заредено!

И оттук - честита ви студентка, да ви радва с добри резултати и постижения!
Хубаво и позитивно лято, Слав!
Ако отново ми се наложи покупка в Бургас, знам къде да отида без никакво колебание :)

nikoze71
15.08.2012, 22:52
Slav БЛАГОДАРЯ !!!
:kissyou::kissyou:
Удоволствие е да се пазарува при теб.Бъди все така добра и усмихната и нека св.Богородица бди над теб.

mirastiv
22.06.2013, 13:33
Здравейте! Може ли някой да ми даде актуална информация за магазини за гоблени в Бургас, тъй като в следващите дни ще съм там и искам да пообиколя и такива магазини. Но моля ви, ако може да са с улица и номер, защото изобщо не познавам Бургас и ще ги търся с GPS.
Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват! :)

walentiina
22.06.2013, 16:12
Мирка,аз адреси не мога да ти дам,за десет години така и не научих улиците в Бургас.Но ще ти пратя телефона си и ще те заведа лично навсякъде.

mirastiv
22.06.2013, 16:26
Благодаря, Вале ! :)
Ще се чуем.

cherrymca
22.07.2013, 09:42
Има ли го още магазина,и аз да питам?

Светла Петрова
22.07.2013, 12:53
Да, магазина съществува

cherrymca
22.07.2013, 14:35
Благодаря,значи ще мина тези дни:)

LiK
02.11.2016, 02:51
От Бургас съм, но магазина не го знам..там ли е още? Благодаря!

jettabs
19.12.2016, 21:46
Някой знае ли магазинът на Слав дали все още е до Краснодар?

vili val4eva
19.12.2016, 22:06
Не е за съжаление, тя се премести във Варна и затвори магазина тук.