PDA

Покажи пълната версия : Въпрос



pepincetyyy
14.11.2009, 21:53
Здравейте момичета нова съм във форума и може би на повечето въпроса ми ще им се стори глупов....към въпроса....
В раздела "Безплатни схеми" как да видя самите схеми защото виждам единствено снимки на гоблените,но не и схеми? Съжалявам ако темата се повтаря:lookup:

zezata
14.11.2009, 22:17
Здравейте момичета нова съм във форума и може би на повечето въпроса ми ще им се стори глупов....към въпроса....
В раздела "Безплатни схеми" как да видя самите схеми защото виждам единствено снимки на гоблените,но не и схеми? Съжалявам ако темата се повтаря:lookup:
Има линкове приложени към самите схеми. От там теглиш и виждаш схемата. Ако пък има само картинка и няма линк за теглене, но ти харесва гоблена . Пишеш на сфорумката която го е пуснала и тя ще ти прати схемата на даденият от теб имейл.
Надявам се да съм била изчерпателна в обясненията. :kissyou:

tsvety
14.11.2009, 22:21
Където не е даден линк към схемата - значи трябва лично да се помолиш на автора на темата да ти я изпрати.

mimanikul
17.11.2009, 02:11
момичета,аз съм новобранка в шиенето на гоблени и въпросът ми ще е сигурно смешен за повечето от вас,но незная може ли схема,която е 1/4 да се ушие 1/1 и обратния вариант.

Светла Петрова
17.11.2009, 07:37
момичета,аз съм новобранка в шиенето на гоблени и въпросът ми ще е сигурно смешен за повечето от вас,но незная може ли схема,която е 1/4 да се ушие 1/1 и обратния вариант.

По принцип може, стига да няма отделни елементи - лица, ръце(както е при някои икони) изрично опоменати да се бродират 1:1

hasinta9
20.11.2009, 10:15
Например "Циганката с китарата" е 1/4 а аз го уших 1/1 и стана доста добре /според мен/. Вьзможни са идвата варианта само схемата трябва да е само 1/4 или 1/1 без други елементи.