PDA

Покажи пълната версия : Татуировките



lubopitko
14.02.2006, 21:30
Какво мислите за татуировките?
Кич или изкуство?
Имате ли татуировка?
Ако не, бихте ли си направили?

От година и малко аз имам тату, за което си мечтах 10години... И миналата година почувствах, че съм достатъчно "пораснала" и се престраших да си направя. Доволна съм и до този момент не съм съжалила, че я имам. Даже така съм свикнала с нея, сякаш цял живот е била на глезена ми... :yes:

Скарлет
15.02.2006, 08:21
Харесвам ги,когато са малки и нежни.Много искам да си направя,но това е единствено нещо,за което съпружеството се налага и не разрешава,не за друго,ами като ми омръзнело,не съм можела да я махна.Та именно той(съпружеството) ми предложи,ако искам да попитам къде се правят временни,за година,две,да ми минел меракът и да мирясам...................... :D :D :D :oops: :oops: :oops: :smokin:

Vaikiki
15.02.2006, 11:17
Това за временните татуировки е много добро решение. Мисля, че ги правят във всяко студио, но доколкото знам издържат само 3-4 месеца :(

bonita
15.02.2006, 15:55
adski mnogo mi haresvam tatuirovki, makar che za jalost nqmam.ne sum se zahvanala da potarsq profesionalisti inache do sega da imam veche :lady: mai s men chte trqbva da vzema i dashterq mi zashtoto i dvete sme fenki na tezi tvopreniq.za men tova si e izkustvo :yes:

lubopitko
15.02.2006, 19:35
Ето моето изкуство на десния ми глезен... :lady: :idea: :wink:

Скарлет
15.02.2006, 19:38
Много е хубава,а моята мечта е делфинче на рамото...... [:]

lubopitko
15.02.2006, 19:46
Благодаря! :lady:
И аз едно време си мечтаех за делфинче, защото бях влюбена в едно момче от бой банда, което имаше такава татуировка. :wink:
И доста се чудех къде да си направя тази, като размишлявах кое ще емястото, което няма да се измени много (визирам наедрее) с течение на годините. И реших, че това ще е глезена. :yes:

Nadezhda
16.02.2006, 03:19
ООо,това е слабото ми място!Винаги съм искала да си татуирам огромен дракон на гърба,но никога не ми достигна смелост.За сметка на това си направих пирсинг на пъпа,ако искате ще ви го покажа! [:]

lubopitko
16.02.2006, 19:42
Покажи, покажи. :yes: :idea:

werty
17.02.2006, 00:26
Татуировките си ги рисувам с маркер [:]
Иначе имам 7 дупки на ушите ( и пак не чувам и не слушам като ми се говори :+)

Aseto
02.03.2006, 19:44
Какво мислите за татуировките?
Кич или изкуство?
Имате ли татуировка?
Ако не, бихте ли си направили?

От година и малко аз имам тату, за което си мечтах 10години... И миналата година почувствах, че съм достатъчно "пораснала" и се престраших да си направя. Доволна съм и до този момент не съм съжалила, че я имам. Даже така съм свикнала с нея, сякаш цял живот е била на глезена ми... :yes:

Мисля че има някой хубави и красиви но не съм сигурна че ако си направя ще ми харесва 3-4 месеца и вече ще искам да я махна.Нямам татуировка - ами обмислям варизнта да си сложа или на кръста или на глезена - но незнам - може би няма да си правя.

nikita
30.03.2006, 11:29
Преди около 6г. си татуирах рамото и си пробих пъпа .На 20г какво ми разбира главата.Сега вече от позицията на майка и на доста по разумен човек смятам ,че ако толкова много искаш да се татуираш ,първо пробвай с временна ,а след това ако ти харесва все още си направи постоянна :!: Замисли се как ще изглеждаш ,ако ти се наложи да се облечеш официално или ежедневно ходиш така облечена . Ужас..

Mimeto
30.03.2006, 19:45
Винаги ми се е струвало интересно това с татуировките. Но да си направя не съм се замисляла... По скоро предпочитам да ги гледам по снимките или върху кожата на познати, но не и върху моята. Знам се каква съм и след време една такава рисунчица ще ми омръзне. Но това съм си аз и моето мнение :)

Elektra_
30.03.2006, 21:09
аз искам такава :)

sn_dobreva
31.03.2006, 09:35
Замисли се как ще изглеждаш ,ако ти се наложи да се облечеш официално или ежедневно ходиш така облечена . Ужас..
Напълно съм съгласна с nikita.
Откровенно казано не мога да разбера защо трябва да изтърпиш някаква болка, като после може и да се притесняваш от резултата?!
И аз си имам три дупки на едното ухо, обаче за татуировка не съм готова, а от таззи възраст нататък е просто абсурд :D

Скарлет
31.03.2006, 09:41
аз искам такава :)

Е,това не бих си направила.Доста е голяма(за жена).
Но,щом на теб ти харесва...действай. :yes:

Elektra_
31.03.2006, 09:50
Скарлет тя е направена малко по надолу от китката изглежда голяма защото съм показала само нея но иначе не е много голяма дори е доста малка :)

Скарлет
31.03.2006, 10:10
А,аз като я видях,помислих,че е на рамото или под рамото. :oops: Така на снимка ми се вижда доста голяма,но щом е малка,още по-добре.Ако си я направиш да покажеш резултата,аз така и не се пристраших да си направя татуировка. :(

nikita
31.03.2006, 10:56
[quote="Скарлет",аз така и не се пристраших да си направя татуировка. :([/quote]
Не съжалявай :!: Просто бъди доволна ,че си имала повече разум от всички нас :(

fragile
07.04.2006, 14:08
:cool: и аз си имам тату
само че предвидливо си го направих на място, което лесно може да скрие при официален случай и когато съм на работа :idea:
направила съм си я на гърба, вляво от гръбнака, горе-долу на 10-15см под врата
представлява стилизирано коренче или нещо подобно, не знам всъщност точно какво е, но е симпатично :lady: много фини линии са и няма наслагване на много туш :lady:

Бамби
10.04.2006, 15:12
А моята е на толкова скришно място, че на практика няма как някой да я види освен ако не си легне с мене. :D Само лятото ако съм на плажа с по-плитко долнище леко се показва, но съвсем малка част от нея. :wink:

DEn
05.05.2006, 19:59
Татуировките :? ... мммм.... са нещо невероятно :)
Аз бих го нарекла изкуство, особено излязлото изпод ръцете на добър майстор :)
Е, всеки си има свой критеий за красивото, изящното :lady:
Една или две, дори да си татуираш цялото тяло с най-великолепните майсторски направени картини, това изкуство върху твоето тяло може да се превърне в кич :oops:
Аз си имам свой начин да задоволя страста си към татуировките :) Ценя кожата си и не я давам на кой да е ;)
За това рисувам по дънките си ! :) Обожавам играта с цветовете :) Особено черно, всички негови нюанси :) Харесвам погледите, които дънките привличат :wink:
И така винаги имам нови татуировки :yes: Всеки път съм различна и доволна от работата си :gipsy:

Скарлет
05.05.2006, 20:21
DEn,мнотго хубаво рисуваш!Съвсем благородно завиждам на умеещите да рисуват,защото аз само копирам,нямам усет сама да нарисувам нещо,затова шия гоблени............... [:]

Бамби
05.05.2006, 22:42
:shock: DEn, това е страхотно! Браво!
Много, мнооооого ми хареса!!!!

lubopitko
05.05.2006, 22:45
Красота! :clap: :thumbup:

DEn
08.05.2006, 16:01
Благодаря ви, момичета, за добрите отзиви! :lady:
Скарлет, не си мисли, че и аз не копирам :) Ехеее, ако тръгнат да ме съдят за плагиатство знаеш ли каква голяма опашка ще се нареди за мен (и Boris Vallejo ще е пръв на нея ) :cool:
И аз копирам ( и си го признавам), понягога усета, погледа не ми достига и си казвам, защо да умувам над нещо, което вече някои е измисли, и се захващам с чуждите идеи да ги дообработвам :shock:

Имам един съвет за теб Скарлет - Работи над себе си! Рисувай!
Аз сега се уча да разчупвам този лош стереотип на копиране и да търся себе си :)

Elf е на Ambelard - един от любимите ми татуисти, завладяващи творения :baby: !

vanesa_vn
27.01.2009, 16:23
Абе... винаги съм твърдяла,че мразя руси мъже с дълги коси, обеци и татуировки, но точно такъм мъж си намерих:D
Дългата коса я махна, така или иначе почна да оплешивява, обецата също замина, а това че е рус вече не ми прави впечатление, обаче тези гадни рисунки по раменете му, още ми бъркат в очите, че са все едни зверове:mad:, но :zippie:

iv4omad
27.01.2009, 16:45
Ще го кажа кратко и ясно-харесвам татуси когато ги гледам на картинка,но на мен...Не!-благодаря :)

letisiq
14.02.2009, 11:03
Моята татуировка е малко под кръста така че да не се вижда освен ако не съм с плитки дънки...а другата причина за да я направя там е аз самата да не я виждам постоянно и да не ми омръзва :idea: Лятото бях си навила на пръста да си правя я самурай я ангел на половината гръб...дори бях го запланувала за тази пролет...но реших да изчакам тъй като цената е доста височка и а си викам може друг акъл да ми дойде...амии верно друг акъл ми дойде :D

kathryn
27.04.2009, 19:18
Имам три тауировки. Една отзад на кръста, една на дясната плешка и една на ходилото. Някои от тях се виждат в определени моменти - чехли, сандали, потници или блузи с гол гръб. И трите изглеждат невероятно и секси. Нито за миг не съм и помислила, да съжалявам. Болката е незначителна. Харесвам татуровки, обожавам тези по тялото на приятеля ми. Бившият ми съпруг се опита да изрази отношение за първата ми татуировка, приех го като абсилютно нередна намеса в личното ми пространство. Тази година коледният подарък на 17 годишната ми дъщеря ще е татус. Не мисля, че е въпрос на ум или интелект, избора дали да си направиш татуировка или не, а по скоро въпрос на темперамент и да знаеш какво искаш. Да не говорим, че това отдавна не е нещо специално, та целия свят ходи нарисуван. :greeneye:

leti_at
08.05.2009, 14:01
Здравейте, като тинейджърка си мечтаех за малка татуировчица-скорпионче....тогава родителското тяло успя да ме спре...и то съвсем основателно..
След двете раждания така се разплух и качих толкова кг...че нямам едно място по тялото, което да не се промени...представлявам си каква грозна гледка щеше да е сега...
Иначе и до сега си се заглеждам по чуждите татуси, особено ако са на перфектни тела:D...А съпругът ми пък, не понася татуси...:(
Мисля си,че ако след някоя година щерката поиска татуировка-аз няма да я спра....повече съм против безбройните пиърсинги отколкото татуировките...

Denica
08.05.2009, 14:13
Ох, искам на лицето като на маорите, но като остарея ... :D
Иначе съм решила като родя да си нарисувам нещо ...

mareha
09.05.2009, 01:41
Аз имам две татуировки и не съжалявам че съм си ги направила,бъпрели че вече минаха 15 и повече години.За мен за да си направиш татуйровка трябва да има някъкво значение,не само ей така щото е на мода.Едната я направих след като е роди синът ми а другата след ражждането на дъщеря ми.Нямат нищо общо с тя,прото така се случи.Първата ми е глава на тигър,защото съм родена в годинатана тигъра,любимото животно ми е и се чувставм малко тигър.В смисъл че съм кротка докато не почнеш да ми настъпваш лапите или опашката :D .Втората е биомеханика и един скарабей в едно М .Скарабея казват ченоси щастие пък и съм побъркана по египтяни и изобщо по ориентаската култура,а М-то си е от именцето ми.Като размер не са малки,но за мен това няма значение.Важното е да са стилни и да означават нещо.За да си направя втората ми трябваха 4 месеца докато харесам най-после рисунката,така че не беше някакъв гевезелък или просто желание.:oops: Не обичам много много миниатюрните. :lady:

Стуто
07.09.2020, 21:29
Ей това ще си направя аз, само да зхладнее :)

“И това ще мине“

185472