PDA

Покажи пълната версия : Какво обичате да правите?



Verche_98
07.02.2010, 18:36
Здравейте!
Какво обичате да правите през свободното си време освен да шиете гоблени?
Аз например обичам да рисувам.

hasinta9
08.02.2010, 11:17
Аз също обичам да рисувам,но за съжаление нямам талант за това и като надраскам нещо го изхвърлям и се връщам при гоблена-там талант не трябва,само труд.Би ли показала някоя твоя рисунка?:idea:

Nev
08.02.2010, 13:09
Аааа аз да я издам, показала е:
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7565
А за себе си, аз едно време свирех на цигулка, но от няколко години постепенно това отшумя. Обичах и да ходя по планините, но сега няма как, защото съм с бебе. Но ще дойде време, бебо ще порастне и пак ще хукна :)

Verche_98
08.02.2010, 17:28
Аз също обичам да рисувам,но за съжаление нямам талант за това и като надраскам нещо го изхвърлям и се връщам при гоблена-там талант не трябва,само труд.Би ли показала някоя твоя рисунка?:idea:

Аз вече показах мой рисунки те са в раздел ''Приложни изкуства''там можеш да ги видиш.

hasinta9
09.02.2010, 11:34
Разгледах рисунките ти и какво да кажа - който го може -го МОЖЕ!:clap::clap:

doria
12.02.2010, 18:46
В свободното си време : чета книга, или се разхождам с моето куче, или плета, или съм с приятели .....стига да ми остане такова

Shanni
15.02.2010, 13:32
В свободното време... :confused: ами толкова отдавана не съм имала свободно време, че не помня вече какво съм правела... :D

Сега използвам откраднато време :shy2:.

През откраднатото време рисувам, плета, мотая се из интернет - в тоя форум или си чатя с приятели по скайпа /всичко това за кратко/. Преди ходех на езда, но сега ми се случва веднъж на 2-3 години... правя различни неща през различните периоди. Понякога захапвам някой гоблен, друг път шия дрехи или рисувам по малко но в продължение на седмици или месеци, после захващам друго и може и година-две да не се върна към предишната си дейност. Миналото лято например се запалих по цветя и овошки, но на вилното ни място няма вода и нищо не успях да направя :(.

И въпреки, че най-много от всичко мразя да спя - защото когато спи човек не прави нищо и не преживява нищо, напоследък съм толкова уморена, че най-много от всичко си крадвам време за спинкане :(