PDA

Покажи пълната версия : Шанини работи



Shanni
11.02.2010, 10:42
Дойде ред и аз да са излагам... :oops:

Ще прескоча започнатите, които със сигурност няма никога да завърша и ще си курдисам любимката на първо място:

Shanni
11.02.2010, 10:47
Тази дама я млатя вече 4 години... :shy2:, тия телесни цветове ги виждам всичките еднакви напоследък... :D, затова довършвам бааааавно.

За отмора шия 'Параклис' /Chapel/ на Майкъл Пауъл - мнооого е лесен и благодатен. И е толкова ярък и пъстър... пълни очите. Пред него всички гоблени ми се струват с измити цветове :D

Shanni
11.02.2010, 10:50
И това е последното, което се счита в процес на шиене, тази съм я показвала в другата си темичка 'Жасминка на Мирабилия', но я зарязах за изввестно.. опа, за неизвестно време :D, защото се шие доста трудно, и сега нямам време да се пипкам толкова.

puxito
11.02.2010, 11:05
тази дама е много сладка как така не си я довършила и я шиеш 4 години аз ако съм няма да имам търпение да я видя готовабраво много е хубава трудна ли е

Shanni
11.02.2010, 12:13
Пукси, да ти кажа, на мен това ми е първия гоблен с гобленов бод и ми е трудничък... пък е и 1:1. Но и аз шия с големи прекъсвания :confused:, все едни такива шантави обстоятелства се струпват в живота ми, понякога не шия по половин година, после почна, но след 2 седмици забавям темпото и... по малко, по малко...

Хората казват капка по капка вир става, ама при мен толкова бавно капе, че се изпарява преди да се събере :D

makrat, Tais, благодаря ви за милите думи! :kissyou:

Marieta_
11.02.2010, 12:41
Шани, не е важно колко си напреднала по гоблените! :kissyou:Важно е, в малкото време, което имаш за шиене, да изпитваш удоволствие и удовлетворение от хобито. Няма срок при гоблените, това си е трудоемка работа и изсиква време, а не всички го имат за съжаление. Пожелавам ти повече свободно време за красивите гоблени, които си започнала:kissyou:

lari
11.02.2010, 13:32
наистина хубавите работи бавно стават!Важно е да изпитваш удоволствие от самата дейност по ушиване на гоблена,удовлетворение от това,което се получава.Гоблените ти са свежи и интересни! Желая ти успех и да имаш повече време за тях!:flower:

Shanni
11.02.2010, 13:49
:lady: Леле, колко хубави неща сте ми писали всички... :kissyou:

Много ви благодаря за прекрасните пожелания, и аз си пожелавам повече време за шиене :angel:

Shanni
15.02.2010, 14:39
Благодаря, Наде :kissyou:

Сега да видим ще успее ли шани да прикачи картинка през радикала:

http://s003.radikal.ru/i201/1002/ed/9e5979640d0c.jpg (http://www.radikal.ru)

Shanni
15.02.2010, 14:44
успях!! :clap:

Сега.. .това е етапче... на това етапче сменям цвят за първи пъъът на това гобленче :gipsy:

По принцип си купих конци Анхор по оригиналния ключ, мислех да го правя точно по схемата, обаче... шило-бодило в чувал не стои... Шани в калъп не влиза... :D

Гледах, зяпах това витражче... и ми се стори, че едното пембяно не е достатъчно пембяно и като ме засърбяха ръчичките за едно ДМЦ дето ми са сторна малко повечко свети... ших, разшивах, мислих, и реших да го подменя :oops:

Ето снимчица с двата цвята. Те не са много реалистични, ама... дават някаква представа. Ушитото е с дмц-то /втория конец/, вижда се в средата на витража и по-надолу вляво:

http://s002.radikal.ru/i200/1002/03/d5655d2100f2.jpg (http://www.radikal.ru)

nvvs
15.02.2010, 15:01
:clap::clap:Шани добре се справя с радикала!!
Леле много е красиво!! :clap::clap:Тия цветове така грабват !
А за смяната на цветовете както вече ти казах ,една замяна влече и още 10, ако само до тук се спреш ще е пак добре.:scared:

Shanni
15.02.2010, 15:05
Тия цветове.. аз да си призная... като почнах да шия витража, направо се стреснах... силни, силни, ама ярки... :confused: къса се от всичко останало. Картинката /в началото на темата съм я сложила/, не дава и бледа представа за истинските цветове... Т.е. дава.. мнооооооого блеееда представа :D

van4e_to
15.02.2010, 16:13
Шани, че е хубав гоблена хубав е, много свежарски става :clap::clap:
Но ти ме изуми - вярно ли виждам че шиеш кръстчета на разграфената панама, аз веднъж пробвах но стана доста ситно :confused:
Дай малко инфо, дали има нещо което аз пропускам :kissyou:

Carmela Biscuit
15.02.2010, 17:22
Страхотен е витражът, толкова харесвам гобленчетата на Майкъл Пауъл! :clap::clap::clap:

Shanni
15.02.2010, 17:29
Шани,... ...вярно ли виждам че шиеш кръстчета на разграфената панама, аз веднъж пробвах но стана доста ситно ...
Дай малко инфо, дали има нещо което аз пропускам


:D Все си викам 'ще пиша това, ще кажа онова...' и накрая все забравям куп неща. От самото начало трябваше да поясня, че този гоблен е проектиран за кръстче върху 14 каунт, само че аз си шия гобленов бод 1:4 :gipsy:
Защо... защото съм пишман гобленар - с мене на глава не може да се излезе :D. Шия против всякакви правила. Първия си гоблен вместо 1:4 ших с кръстче - тогава беше от некомпетентност. Сега компенсирам. Сигурно от инат. :gipsy: Харесвам си гобленовия бод и това е. Ама и Майкъл Пауъл харесвам ... та реших да ги съчетая :D.

Shanni
15.02.2010, 17:31
Накрая все пак ще сложа контур. Само едно нещо ме притеснява - контурния конец сигурно няма да покрие добре някои ръбчета, защото четирите бодчета са по-едри от едно кръстче... :confused: Mина ми през акъла да загладя тук-таме с 1:1, ама нямах търпение. И за да не стане накрая съвсем 1:гьотере... :D, реших да си карам 1:4.

Пък и не съм първата дето го прави тоя номер с Майкъл... :shhh:

makrat
15.02.2010, 17:48
Човек гоблените ти ли да гледа:loveglasses:, постовете ти ли да чете:D

Shanni
19.02.2010, 23:13
:oops: Още едно етапче

Малко от фасадата на параклиса и ... тоя бозав-тарамбозав-кафеникакъв цват... :PP много ми е неприятен. Не знам защо, но ми се струва тооолкова безличен, че ми е неприятно да го шия и досега все го избягвах, но

:!: предприех друга тактика - уших го всичкия наведнъж, за да не ми се мотае повече :bong:

Тоя ми е най-грозния етап!

:D

mi6o
20.02.2010, 00:19
Много веселяшко излъчване има този гоблен:clap:И какво му е на кафявото,че не го харесваш?!:DДа видиш аз какви кафяви шияяяяя!Твоето поне не е много!

Shanni
20.02.2010, 11:07
Много веселяшко излъчване има този гоблен. И какво му е на кафявото,че не го харесваш?!:DДа видиш аз какви кафяви шияяяяя!Твоето поне не е много!

:confused: И аз не знам какво не му харесвам :D


Между тия ярки цветове много безлично ми се струва. Едно такова много неопределено - ни светло, ни тъмно... на нищо не ми прилича :D

Но няма значение, вече си замина

puxito
21.02.2010, 08:11
Shanni много добре става то като се слее с другите цветове ще е по друго ти сега само него гледаш и затова е така давай смело пък каквото сабя покаже:clap::kissyou:

Nev
21.02.2010, 09:10
Аууу, Пауълче! За малко да го изтърва! Не се притеснявай за цветовете, Майкъл Пауъл си знае работата :greeneye:
Като сложиш веселите контурчета накрая, всичко ще светне!

venipetgab
21.02.2010, 10:01
Shanni, много слънчево настроение излъчва твоето гобленче. :clap:Толкова ярко и цветно, че ми се прииска и аз да бодна някое пасажче.:D А за смяната на цветовете - прави го смело, важното е ти да си го харесваш. Нали после ти ще си до гледаш и ако нещо не ти е по сърце, окото ти ще е все там.:thumbup:

nimate
21.02.2010, 11:10
И на мен ми харесва как се получава, така че давай смело напред до финала.
Чакам до го видя готов.

Поздрави :kissyou:

Shanni
22.02.2010, 10:17
:kissyou: благодаря на всички!

Знам, че като се ушие цялото всеки цвят ще си дойде на мястото, но този ми беше неприятен да го шия сам за себе си. Както и да е, мина - замина. И смяната я преживях, а и... така като гледам, май няма да остане само една... :D

За желаещите да боцкат по моето гобленче предлагам да помогнат с мадамата :D:D Скоро ще покажа едната ръчичка готова, но е големи нерви... добре, че е майкъл да ме успокоява :D

lucy
22.02.2010, 10:28
Няма как да не те подкрепя и за смяната на цветовете и за гобленовия бод и за всичко - аз съм същата! :D При това много ми харесва резултата до тук! :clap: Обаче имам въпрос - струва ли ми се или наистина си опънала гоблена още от сега ? Много прав си стои, изобщо не се измества на една страна, а и някакъв странен отпечатък от бод си личи в краищата му ? Ако си измислила начин - дай го насам! :kissyou:

Shanni
22.02.2010, 11:39
Ами.. аз така си шия - опъвам на рамка. Нещо като огромен гергеф. Щото не мога да търпя като местя гергефа да ми попада върху ушитото... направо... :mad:... и понеже мноооого опъвам, постоянно придърпвам панамата изпод гергефа и става една... и плата заминава и бродерията...


Та затова си опъвам на рамка, така си шия - малко е едричко, голямо подмятане и протягане пада, да не говоря, че понякога се трясвам по главата докато я въртя :D:D, понякога по коляното, понякога и някое от децата пострадва, ако неразумно се приближи в неподходящ момент... :D

Засега ме търпят ...:scared:

nvvs
22.02.2010, 13:43
Та затова си опъвам на рамка, така си шия - малко е едричко, голямо подмятане и протягане пада, да не говоря, че понякога се трясвам по главата докато я въртя :D, понякога по коляното, понякога и някое от децата пострадва, ако неразумно се приближи в неподходящ момент... :D

Засега ме търпят ...:scared:
Сладурана!!!
Корема ме заболя да се смея!:D
А сега за гоблена, стига сменя цветове, шии , чакам да го видя!!!:hehe:

Shanni
26.02.2010, 19:47
Етапче :lady:

Mynki
26.02.2010, 20:11
Много е свежарско гобленчето.:clap:
Винаги ми е приятно в твоята темичка.С това чувство за хумор което имаш,умората от тежкия ден бяга без следа.:kissyou:

Shanni
26.02.2010, 20:51
Много е свежарско гобленчето.:clap:
Винаги ми е приятно в твоята темичка.С това чувство за хумор което имаш,умората от тежкия ден бяга без следа.:kissyou:

Благодаря ти, Mynki, твоите думи пък освежиха мен! :kissyou::kissyou::kissyou:

Shanni
01.03.2010, 08:06
Този Майкъл много благодатен бил за шиене! Направо не се усеща!!
http://s60.radikal.ru/i170/1003/82/fa5deb70e238t.jpg (http://radikal.ru/F/s60.radikal.ru/i170/1003/82/fa5deb70e238.jpg.html)

puxito
01.03.2010, 08:36
браво шани много е красиво бавно ама славно -честита баба марта

doris
04.03.2010, 23:02
Този Майкъл много благодатен бил за шиене! Направо не се усеща!!
http://s60.radikal.ru/i170/1003/82/fa5deb70e238t.jpg (http://radikal.ru/F/s60.radikal.ru/i170/1003/82/fa5deb70e238.jpg.html)

:idea:Голяма красота се заформя! Голям "фен" съм на "кривите къщички" :loveglasses:, но за сега само ще се наслаждавам на твоите творения!:flowerlove:

Shanni
08.03.2010, 10:23
Дорис, Майкъл е неимоверно лесен за шиене и мнооого приятен, хич не му се чуди :).

А аз, :shy2:, понеже обичам да си усложнявам живота... днес съм на тема изненади и чуденки :confused:

Едновременно ще се фукам с промените, които направих и ще задавам въпроси за следващите :idea: :

На втората снимка съм отбелязала промените, които направих - моето 'любимо' кафяво на стряхата смених с мааалко по-тъмно и студено - оградила съм го с черно. Върху покрива на червената къщичка реших да сменя сивите с малко зеленеещо сиво. Обозначила съм с 1 сивото което е по схема и с 2 сивото, което сложих вместо него. Също сиво 3 смених със сиво 4.

Въпросите ще задавам в следващия пост, че хептен ще ви объркам :D

Shanni
08.03.2010, 10:24
Taааа... Показах смените, а сега да питам: това синьото... много ярко беее :( Направо взема очите. Понеже ще е голямо едноцветно петно, прекалено ще отнема вниманието :confused: Мисля да сменям - какво ще кажете??

lucy
08.03.2010, 12:07
Чудна работа ... :confused: Направих си труда да сложа двете снимки една до друга - оригинала и твоята работа, и установявам, че в действителност цветовете са или доста по-тъмни или доста по-наситени от оригинала ... В смисъл, че картинката е решена в пастелно-весели тонове, а всъщност се получават по-ярки... Дано ме разбираш правилно. При това положение ми се струва , че би трябвало този син цвят да го смениш с някой хем по-тъмен, хем по-мек - да не е толкова ярко петното, че наистина ще се "бие" с останалия колорит. Успех! :kissyou:

nvvs
08.03.2010, 15:59
ъм дааааа, а аз си мислех ,че шиенето на гоблен е лесна работа:confused:!!!

Shanni
08.03.2010, 23:13
Lucy, напълно си права - и са по-наситени, и май някои са по-тъмни. :confused:
Много ми хареса израза ти 'пастелно-весели цветове'. И аз така ги възприех и това ме грабна когато избирах какво да шия. Гоблена в действителност е изключително ярък. Което не е голяма беда /освен че другите гоблени изглеждат избелели пред него... :D/, но някои цветове... май имат нужда от малко промяна :gipsy:

Наде, така сме ние художниците - усложняваме живота :D

Ето какво намерих като достоен заместител, или поне на мен така ми се струва - едно по-пастелно синичко дмц със зеленикав отенък:

/Сложих и жълтичкото до него, защото това е цвета на третата къщичка. Затова мисля, че не е добре да е по-тъмно, защото пък крайната къща съвсем ще изчезне с тоя бледожълт цвят/
Очаквам коментари, макар че напоследък ми се струва си говоря сама тук... :nose:

shebek1733
09.03.2010, 09:01
Първо да ти кажа страхотни са тези къщички много ми харесва как изглежда много са ярки и свежарски поне аз мисля така на мен ми харесва този ярък син цвят ,но това е мое мнение иначе ще се изгуби колорита на тези къщички давай смело със синичкото .Иначе прекрасно ти върви давай смело :clap::kissyou::kissyou:

doris
09.03.2010, 11:29
:idea: Шани , не си сама...Тука сме !
Един съвет от мен.: НЕ ти трябва съвет!:idea:
Справяш се чудесно с подбора на цветовете!Давай смело !:gipsy::kissyou::kissyou:

Shanni
09.03.2010, 11:31
:idea: Шани , не си сама...Тука сме !
Един съвет от мен.: НЕ ти трябва съвет!:idea:
Справяш се чудесно с подбора на цветовете!Давай смело!

Ехаа, това звучи чудесно!!! :D :kissyou:

Shanni
09.04.2010, 16:14
Oдавна не съм показвала... :shy2:
Ето го 'майкъла' готов без контура. С доста сменки... от които се гордея :gipsy:...
Все пак с художника вкъщи решихме, че е по-добре да сменя ярко синьото на къщата, освен него, споменах преди, че смених сивите на покрива на червената къща, плюс кафявото под стряхата, пораздвижих няколко тухлички :gipsy:, реших да направя прозорчетата на къщичките на заден план по-светли, за да отидат в дълбочина, абе общо десетина сменки направих :lady:

Shanni
09.04.2010, 16:43
Поиграх си да отбележа местата, където съм променяла, а и да покажа малко напредък с дамата, която уж шия... :shy2: оформих горната ръчичка - да си кажа, че разликата от преди не се забелязва много :D

bumer2008
09.04.2010, 16:44
Много добре е станало ярък и свеж и аз се опитвам да правя заменки но :shy2: крайният резултат не винаги е за показване но твоят е станал супер:clap: А за дамата капка по капка вир става за нула време ще е видим готова:kissyou:

nvvs
09.04.2010, 16:59
:clap::clap::clap: Така и не разбрах много ,много кое е заменяно ,но крайния резултат е отличен:thumbup:!!

nvvs
09.04.2010, 17:01
:confused:даааа, много си бърза или аз бавна ,ама това го нямаше преди малко. Сега ми се изясни ситуацията!!
А за дамата -нямам думи!!!:clap::clap::clap:

Mynki
10.04.2010, 11:55
Нямам търпение да го видя с контура.Хайде Шани,почти си го свършила!:greeneye:
Дамата ти е много елегантна.:clap:

lucy
10.04.2010, 12:00
Е, много е чаровна тази красавица! :clap: Някак си нежничка и мила - много е сладка! А за къщичките - нямам търпение да минеш с контур! Ще блесне целия гоблен! :kissyou:

aida01_04
18.04.2010, 00:00
i dvata sa prekrasni bravo :clap::clap::clap:

Shanni
19.04.2010, 10:55
:crazy: Лелее, всички теми пламнали днеска, че даже и мойта :D
Благодаря на всички за милите думи!!!

Аз да си почивам от 'мадамата', ших Майкъла, пък да си почивам от него, ших ей това пеперудче :D.

Благодарности на maleks за схемичката :kissyou:

mandol
19.04.2010, 16:29
Пеперудката е много сладка, а дамата ти е разкошна, от одеве няколко пъти я гледам :kissyou::clap:

nvvs
19.04.2010, 16:58
:clap::clap:я каква сладка пеперудка!!

puxito
19.04.2010, 17:04
Браво шани нали знаеш че тази дама ми е любимка браво на теб за напредакът и за красиво изработената пеперудка

Shanni
09.09.2010, 23:53
Здравейте, здравейте, здравейте отново!!!

Тооолкова отдавна не съм писала, че трябваше да си прегледам цялата тема :gipsy:
Отново благодаря за вниманието и милите думи!!


Това лято беше доста непродуктивно за мен, защото спряха малкия от градина и трябваше да вися по пързалките вместо да си гледам работата вкъщи. :(
Все пак - малък напредък с мадамката - вече си има косичка


и... :nose: ... уф, как да го кажа... :scared:... хайде, в другия пост :shy2:

Shanni
09.09.2010, 23:56
Ами... почнах ново :oops:

Ето това трябва да стане:
И едно етапче, разбира се...

Май скоро няма да имам тема в 'готови' :lookup:

smeshko
10.09.2010, 15:34
:clap::clap:Ааа, това последното е страхотно, никога не съм го виждала. То етапчето ти е етапище, ако ме питаш. Бързо ще го свършиш, градините вече работят:gipsy:

lucy
10.09.2010, 16:36
Аз да се отчета с поздрав за мадамата - е, страхотна е! :clap::clap::clap:даже ми харесва повече от картинката! :kissyou:

rujanka
10.09.2010, 21:59
мамина сладурка, става много добре.

dushkova
11.09.2010, 08:52
:clap::clap::clap:За сладуранката и за красивата дама. Което не е започнато ,то не свършено:kissyou:

manova_nova
11.09.2010, 10:12
Много красиви неща си започнала! Момиченцето е много сладко!

Shanni
11.09.2010, 13:31
:kissyou: Благодаря ви!
lucy, мадамата в действителност е още по-хубава от снимките, ама като снимам все набързо... Когато стане готова ще се постарая да я снимам добре и да я обработя максимално близко до оригинала.
Малко остана, ама едно пипкаво... все я заобикалям... добре че сте вие да ме подръчквате :shy2:

ANIMONI
11.09.2010, 15:03
Шани ,страхотна мадама.А малката сладурана ми изглежда много приятна за шиене.И нали знаеш-колкото повече шиеш ,толкова по-бързо ще ги свършиш.Е нищо не ти пречи да започнеш и трети-по бавно ще стане,но като започнеш с готовите няма да има спиране.

Shanni
13.09.2010, 15:56
...Е нищо не ти пречи да започнеш и трети-по бавно ще стане,но като започнеш с готовите няма да има спиране.

ANIMONI, че тя тая работа отдавна е свършена - не трети, а четвърти и пети съм почнала :D - да отбележа само че майкъла ми още няма контур. Обещала съм на 'Мадамата', че ще я завърша преди него и затова той е в изчакване в момента :D

Освен това имам едни дрееевни, стааари коне на водопой /отпреди 20г./, които бях почнала... крайно неправилно и дъъълго се чудих дали да ги продължавам. Най-накрая се реших, та тия дни и тях съм подхванала.

Shanni
13.09.2010, 15:58
Такаа, продължаваме с ей тая жасминка - шия я втори и трети път, ама и тя е малко зарязана и все не стигам до нея да я снимам, пък и обяснения да давам :nose:

Първо я ших един път за подарък. Но започнах на по-едра панама, не ми хареса и я уших на по-ситна. Така едрата остана и за да не се губи напразно труда, реших да я довърша в съкратен вариант... :gipsy: /пресметливо детето бе/, пак за подарък. А понеже много ми хареса моделчето и искам да си я имам и за себе си, я почнах трети път :shy2:

Ето това са двата варианта, които са в процес на шиене - първият е на около 16 каунт, втората - на 18.

Mynki
13.09.2010, 20:33
Страхотна е тази Жасминка.И аз от кога и се каня.:confused:
Много са ти хубави всички гобленчета.Сега като почнеш,едно след друго в готовите!!!:idea:

dushkova
13.09.2010, 20:59
Разкошна е тази Жасминка.И аз така с едно моделче ,че на 14, че на 18 и накрая на 16 си стана най-добре.:D:loveglasses:Докато не пробваш,не може да прецениш кога е най -добре.

Shanni
13.05.2011, 13:39
Здравейте отново... срам ме е да се появя - тооолккова отдавна не съм влизала във форума!
Изчетох си цялата тема, че да вляза в крачка :D
Благодаря на всички за прекрасните неща, които сте ми писали! :kissyou:
Сега едно етапче, че да имам очи :gipsy:
Гобленчето се шие наистина много леко и приятно - няма единични бодчета, майсторска схема!

zlatkaan
13.05.2011, 13:46
Леле,стахотно е това момиченце!
А и ти почти си го ушила,следващият път ще е вече в готовите творби.

fanivarna
13.05.2011, 14:37
:clap::clap::clap::loveglasses:

nvvs
13.05.2011, 15:00
Момиченцето става много сладко!!! :clap::clap:
По ключа ли шиеш или има някаква промени ?:confused:

Shanni
13.05.2011, 15:12
Момиченцето става много сладко!!! :clap::clap:
По ключа ли шиеш или има някаква промени ?:confused:
Знаеш нещичко тииии :hehe:

Вярно, че много се чудих за рокличката, защото двете светли розови ми се сториха много близки и неразличими в началото, ама като не намерих с кво да ги сменя кандисах :D. После се оказа, че като се нашие, си е добре.

Обаче двата най-тъмни цвята по розите бяха наистина прекалено близки и тъмни - дали от партидата, дали са си така не знам. Но гледах оригинала, гледах и смених по-светлото с още по-светло. На най-долното листенце на розичката си личи добре. Виж колко е рязка границата между двете тъмни и следващото розово! Дори и така разликата ми се струва голяма, ама... май няма какво да направя. Да се надявам, че контура ще обощи всичко.

Rossko
13.05.2011, 15:46
Незнам за розичките и роклята ,ама какви сладки бузки има -направо ми иде да ги схрускам .:idea: Така че за мен най-важни са телесните цветове -а те са повече от сполучливи :clap::clap:

Shanni
16.09.2012, 18:00
Здравейте отново ... след около година отсъствие!

Така наречената 'Розичка' вече е почти готова което си е направо за срам, защото за толкова време можеше две-три подобни да са готови, ама на - такъв е живота :D

Не се занимавам много с гоблените – рядко имам време за това и шия през големи интервали. Все пак да покажа, защото всеки път като пусна етапче някой си харесва схемичката и за голяма моя радост ми пише лс с молба да я изпратя, което ме изпълва с ново вдъхновение :D

Nev
16.09.2012, 19:22
Сладурана!

margo67
16.09.2012, 19:29
Много е сладка:clap::clap:

aida01_04
17.09.2012, 20:29
prekrasno e momi4enceto bravo :clap: i faiata e mnogo nejna :-|

Shanni
21.09.2012, 09:20
Благодаря! :)

nvvs
24.09.2012, 23:08
Я кой се появил ! :)
Супер е станала Розичка !!:clap::clap: Какво има още да и се шие?

nikoll
24.09.2012, 23:22
Голяма сладурана:clap:!

irina48
25.09.2012, 00:20
Много е красиво това момиченце!!!Прекрасен гоблен!!!

dushkova
25.09.2012, 07:56
Йеее, сладурско!:clap::clap:Много е истинско -картинка, красота!Ами ,честито тогава,и давай нататък бавно, но славно, кога колко можеш,не гониш норма,нали:idea::loveglasses:

Shanni
16.10.2012, 17:32
Я кой се появил !... Какво има още да и се шие?

Я кой се е появил ;)
Аз пуснах етапче и вече не погледнах темичката :gipsy:

Благодаря на всички за подкрепата!

Наде, остават фона, контура и малко бяло по предната част на рокличката, а малко и вътрешната страна на ръкава, която по схема ми се струва малко тъмна и ще променям /иначе нали няма да съм аз :D/

Абе има още работа... Тия дни около края на света се надявам да я свърша :D