PDA

Покажи пълната версия : Представяне и въпросче



top_vesi
12.02.2010, 14:55
Здравейте, аз съм новорегистрирана във вашия сайт. Искам малко помощ. Шия гоблен на фирма JCA Needle Treasures, но някои конци не ми стигат. Някой знае ли каква марка са, тъй като проверих и не са DMC и Anhor. Приложено изпращам и легендата с номерата на конците. Ще съм благодарна да ми помогнете. :kissyou:

http://s002.radikal.ru/i200/1002/59/d95678a2f109.jpg

did_tag
12.02.2010, 15:15
Здравей,
Като гледам ключа, отстрани са дадени номерата на ДМС. Можеш ли да покажеш кой е гоблена? На мене ми са струва, че е EW_02153_Sudden_Showers.

Най-добре е с част от конеца да отидеш в магазин за конци и там на место да подбереш това което съвпада с остатъка от твоя, без значение каква марка е.

top_vesi
12.02.2010, 16:34
Изпращам картинка на гоблена. Ходих във всички магазини за конци в Пазарджик с мостри, но няма тези които ми трябват. Ееееееее здраве да е, ще продължавам да търся.

dessislawa1
15.02.2010, 09:13
Здравейте! Аз съм също новорегистрирана и моля за съдействие. Започнах да шия Холандската воденица на Хобема, комплектовката е стара, на частна фирма , която не съществува. Схемата е Вилерова , а конците са DMC и Anchor. Като гледам сивата гама, ми се струва че не е добре. Освен това количеството на някои конци ми се струва недостатъчно. Ако някой може да ми прати номерата на конците, ще ви бъда много благодарна

ralisha
02.04.2010, 03:09
Здравейте, извинявам се за невежеството...моля,ако може някой да ми обясни как се прикача снимка от компа във форума...Питам,защото търся едно тигърче, а незнам как да покажа какво търся.Благодаря предварително!

sanita
02.04.2010, 09:04
:confused:Здравей top_vesi и добре дошла във форума.Конците както е казала Диди са ДМС.Ако си от Пазарджик иди при Теменужка в магазина до хотел Елбрус.Дано е заредила,защото и тя напоследък си е погледнала хъскито само.Ако не кажи кои номера те интересуват,кое не ти достига и ще се опитам да помогна.Можеш да се свържеш с мен на скайп sanq_1961

sanita
02.04.2010, 09:07
:confused:Има тема за прикачвате на картинки

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7346&highlight=%EF%F0%E8%EA%E0%F7%E2%E0%ED%E5