PDA

Покажи пълната версия : моля за помощ



GILDA
24.02.2010, 15:55
Момичета ,моля да ми разгадаете какъв е конеца на номер 18 от този ключ:
мисля че е мартеница между анхор 898 и ......другия не го знам .Няма такъв номер в ДМЦ конци моля Ви да ми помогнете защото правя комплект на един мъж който иска да става гобленар та да не го откажа без време :confused: става въпрос за този гоблен

tdm13
24.02.2010, 16:30
Момичета ,моля да ми разгадаете какъв е конеца на номер 18 от този ключ:
мисля че е мартеница между анхор 898 и ......другия не го знам .Няма такъв номер в ДМЦ конци моля Ви да ми помогнете защото правя комплект на един мъж който иска да става гобленар та да не го откажа без време :confused: става въпрос за този гоблен


Това е бленд между двата номера на Анхор.Като гледам ключа,където има А и два номера,конците са Анхор.Имаш и ДМЦ.

Jully
24.02.2010, 17:08
така исках да помогна, но .. такъв номер ДМЦ не съществува, но има такъв номер Анхор. И предполагам, че е мартеница между 898 и 374 Анхор, но... тъй като не съм много сигурна, защо не питаш момичето пуснало схемата в темата за Гобленсет. Тя може би знае нещо.

GILDA
24.02.2010, 17:40
Благодаря ви милички.Пък не погледнах за Анхор какъв цвят е, то след като е мартеница трябва да са близки по цвят, нали?Та да проверя в магазина ако са близки по цвят значи е анхор.Олееее ще го наглася аз май :idea:

tdm13
24.02.2010, 21:12
Благодаря ви милички.Пък не погледнах за Анхор какъв цвят е, то след като е мартеница трябва да са близки по цвят, нали?Та да проверя в магазина ако са близки по цвят значи е анхор.Олееее ще го наглася аз май :idea:
Да,точно така е.Много са близки по цвят.