PDA

Покажи пълната версия : За колко време идват поръчките от sowandso.co.uk



snezhito
12.03.2010, 18:44
Здравейте,

Не съм сигурна дали тук е правилното място за въпроса ми, ако не е, моля да ме извините.

Интересувам се можете ли да ми кажете за колко време ви идват поръчките от sewandso.co.uk?

Първата ми поръчка дойде за 3 дни и бях възхитена, но тази се бави вече втора седмица и ми писаха да съм чакала 1 месец! Отговорих им, че повече от 3 седмици няма да чакам.

Моля ви, кажете при вас за колко време идват. Притеснявам се, че е загубена поръчката.

yonka
12.03.2010, 19:35
Аз съм пазарувала само веднъж от този магазин и бяха много бързи за няколко дни пристигна

Denica
12.03.2010, 19:55
Обикновено за 3 дни, ако е плик, а колетите - седмица до 1 дни. И аз чакам вече втора седмица две поръчки ...
Но са сериозен магазин - проблемът ще е другаде ...

wylchin
13.03.2010, 05:53
Аз чаках 3 седмици при една поръчка от там и също се бях притеснила, но всичко пристигна в отлично състояние. Освен това те слагат фактура в поръчката на която пише какво има и колко струва. Веднъж получих пакета отворен, но пак всичко си беше вътре.

snezhito
18.03.2010, 11:15
Обикновено за 3 дни, ако е плик, а колетите - седмица до 1 дни. И аз чакам вече втора седмица две поръчки ...
Но са сериозен магазин - проблемът ще е другаде ...

Моите поръчки още ги няма. Твоите пристигнаха ли?

margo67
21.03.2010, 13:20
Момичета, получихте ли си поръчките, защото чакам да си получа картата и ще поръчвам, но като че ли се отчайвам........:confused:

snezhito
09.04.2010, 17:38
Момичета, получихте ли си поръчките, защото чакам да си получа картата и ще поръчвам, но като че ли се отчайвам........:confused:

Загубени са. Чакам втори път да ми ги пратят. Просто съм бясна на пощите!

Но нямам никаква надежда, че ще дойдат. Писах си сто писма с тях, помолих ги да ги пратят с тракинг номер, но поради някакво тяхно вътрешно объркване пак ми ги пратиха с обикновена поща. И няма, и няма...

Не знам краде ли ги някой, що ли, но ги няма.

snezhito
12.04.2010, 20:14
Само искам да кажа, че пратката със втори път пратените поръчки дойде за 3 дни без проблем.

Оригиналните 2 пратки са потънали някъде в дебрите на пощата. Екипът на сайта е много отзивчив, но пощите са много зле. Въпреки всичко обожавам продуктите им, страшно ме е яд, че така става с доставката до БГ и всеки път треперя.