PDA

Покажи пълната версия : за модераторите



vessy81
16.03.2010, 10:16
Здравейте, незнам дали ту ке мястото но не намерих тема където да пиша за моя проблем. Кутията с лични съобщения ми е празна но все получавам писма че не може да бъде получено или изпратено ново писмо поради препълнена кутия.Моля помогнете да решим този проблем

tdm13
16.03.2010, 19:39
Такъв проблем има и друга наша съфорумка,на която безуспешно се опитвам да изпратя ЛС.Излиза съобщение,че кутията й е пълна и не може да получава нови,а за съжаление не си е побликувала мейла,за да й пиша там.

vessy81
17.03.2010, 09:53
и какво правим сега като гледм проблема още не е решен,отново имам писма за недоставени ЛС

rostso
17.03.2010, 12:48
Влез в "Контролен панел"

От ляво намери "Лични настройки"

Провери какво е положението в частта "Съобщения и известяване"

"Активиране на личните съобщения (ЛС)" трябва да ти е включено.

Провери кутията ти с "Изпратени писма" дали не е пълна и ако е - изтрий всичко.

Изчети всичко и си провери какви са ти настройките.

И прочети в кои раздели какви теми се пускат, че не разбирам какво прави въпрос за Личните Съобщения при безплатните схеми, нито защо трябва да се отваря цяла тема за това. Има си раздел: "Въпроси и отговори" - въпроси по техническите въпроси - относно проблеми с аватари, виждането на картинки из форума и др.

manka
17.03.2010, 15:24
Местя темата в другия раздел:idea:

svetlana770
25.03.2010, 12:59
Ако съм изтрила веднъж изходящите лични съобщения,има ли как пак да ги върна за преглед , или край

rostso
25.03.2010, 13:21
Край.

Но пък за какво ти трябва да ги пазиш....:confused:


Ако съм изтрила веднъж изходящите лични съобщения,има ли как пак да ги върна за преглед , или край