PDA

Покажи пълната версия : Защо не намирам номера DMC?



мама Галка
19.03.2010, 12:22
Новак съм , но все пак доста гледах преди да ви попитам и нямам резултат. Опитвам се да конвертирам конци от Дименшънс в ДМЦ и открих всички цветове. След това ми трябват в Пупетс, и не откривам доста номера от ДМЦ в таблиците, защо е така ? Мога ли да се ориентирам към съседния номер? Къде мога да открия по-подробна таблица? Сравнения в магазин не мога да направя, защото в града ми се продава само Ариадна и Пупетс.
Ако можете да ми помогнете, ще съм благодарна! :kissyou:

sanita
19.03.2010, 12:32
Какво точно искаш да направиш?Пусни ми схемата на мейла!

GILDA
19.03.2010, 15:02
Аз мисля,че липсват номера на ДМЦ защото Пупетс са по малко разцветки .:confused:

vania.kaimska
25.03.2010, 22:51
Не че са по-малко ами даже наполовина.

yuleto
14.04.2010, 15:37
ЗДРАВЕЙТЕ! НЯКОЙ ДАЛИ ЗНАЕ КЪДЕ МОЖЕ ДА ИМА DMC № 948? ОТ ДОСТА ВРЕМЕ ТЪРСЯ,НО НЕ НАМИРАМ.

elli
14.04.2010, 15:58
И на мен ми трябва, и проверих по4ти наред в София, но го няма плюс още няколко други цвята.
Разбрах само, 4е скоро нямало внос, а кога ще има-незнам, за сега си шия наличните цветове и се надявам скоро да се появят и другите.
Незнам в другите градове как е.

Ирка88
14.04.2010, 16:21
Не сте проверили навсякьде, ако някой му трябва ДМС спешно - пишете ми на ЛС. :goodnews: Ще Ви кажа кьде има, да не излезе като реклама.... :kissyou:

mimiko
14.04.2010, 16:28
Във Варна също някои номера са се изчерпали. Обяснението, което ми даде една от продавачките, е че от два месеца нямало внос от Франция. Обещаха, че след 20-ти ще има :confused:

desimitkov
14.04.2010, 17:02
Спрях с шиенето на гоблена си на Леврон заради липса на конци:lookup:. Купих го още Февруари и черно и тъмно кафяво нямаше, още тогава ми казаха до седмица, че ще има:( сега разбрах че още цветове са изчезнали.Наложи се да шия с Анхор друго гобленче докато чакам:oops:

nellli
14.04.2010, 17:43
Спрях с шиенето на гоблена си на Леврон заради липса на конци:lookup:. Купих го още Февруари и черно и тъмно кафяво нямаше, още тогава ми казаха до седмица, че ще има:( сега разбрах че още цветове са изчезнали.Наложи се да шия с Анхор друго гобленче докато чакам:oops:

Да помагаме тогава, кой с каквото може. :D

desimitkov
15.04.2010, 19:53
Да помагаме тогава, кой с каквото може. :D
Много благодаря за предложението:kissyou: сега съм си намерила задачки ноооо никой незнае:uhhhh::confused:
Може друг да има по-голяма нужда:blueflow: