PDA

Покажи пълната версия : Моля зя помощ



MARTA56
24.03.2010, 16:24
Разгледах снимки от изложбата в Меден рудник и много ми харесаха всички гоблени. Браво на Вас които сте сътворили тези красоти. Много ми харесаха Парижки площад и един гоблен избродиран от Румяна Вълчева, на който е изобразена жена и кон пред нея. Моля ако някой има информация за това дали някоя фирма продава готови сглобки да ми пише за да си ги закупя или от къде мога да намеря схемите.Моля отговорете ми на marta56@abv.bg Предварително благодаря на всички

simaotruse
25.03.2010, 14:21
Моля варненки за помощ!!!!Дойдох във Варна за няколко дена,азнам само един магазин за гоблени и по точно за панама-този в "образцов дом",но той се оказа в ремонт.Къде другаде се продават такива работи?

MagyM
25.03.2010, 14:34
Във Варна гоблени продават зад Централна поща, улицата мисля че се казва "Парижка комуна", от бул. "Вл. Варненчик" веднага зад магазина на "Бурлекс"

MagyM
25.03.2010, 14:35
освен това на пазарчето на "Чаталджа" има магазин за конци, не зная дали в него също не продават и гоблени.

MagyM
25.03.2010, 14:37
Сетих се за още едно място. От "Образцов дом" по бенковска в посока колхозния пазар, след светофара на "Образцов дом" се пада вдясно мисля че втората пресечка на самия ъгъл. Там има шевни машини и рамки за гоблени и гоблени.

simaotruse
25.03.2010, 15:52
много благодаря!!Утре ще проверя!!!

tsvety
25.03.2010, 18:57
Като тръгнеш от образцов дом към колхозния пазар (по улица Дрин), преди магазините за гоблени, които съфорумките споменаха по-горе има един голям магазин за бельо, там има табела за магазин за гоблени - трябва да се върви по малката уличка (пада се успоредна на Пискюлиев) наляво и почти накрая й има магазин в гараж със страшно много прежда, конци Ариадна и комплектовки гоблени.
Магазинът е нов - видях го едва преди три дни, но има много неща в него