PDA

Покажи пълната версия : Otnosno edin BOKLUK!!!



Denica
28.03.2010, 20:04
Izviniavam se, che pisha na latineca, no imam problemi s komputara!

Saforumci, eto link kam peticia za promiana na zakona za zashtita na jivotnite v BG, predizvikana ot prostashkata postapka na edin BULGARIN, reshil da izvarshi neshto veliko i otriazal krakata na kucheto MIMI ...

Niamam kakvo poveche da kaja ...

http://bgpetition.com/zashtita-zhivotni/index.html

elli
28.03.2010, 20:09
Тъкмо се чудех къде да пусна линк към петицията
и аз нямам думи, това е нечовешко, не може да ми го побере акъла,как може някои да направи такова нещо

puxito
28.03.2010, 20:14
подписах се и аз тези хора са за пребиване никаква милост за тях

daniel4i
28.03.2010, 20:28
И аз се подписах, не бива такова нещо!Възмутена съм!

Кора
28.03.2010, 20:32
:( Нямам думи! Благодаря на Деница, че се е сетила:clap:

did_tag
28.03.2010, 20:54
:mad:

pepina_p
28.03.2010, 21:03
И аз подписах.......коментарът е излишен.......

ata
28.03.2010, 21:15
Що за човек....:( ужасно!

malcheva1984
28.03.2010, 21:33
и аз се подписах!

tsvety
28.03.2010, 21:47
И аз се подписах, има една камара народ с уродски нагласи, които сме принудени да търпим. :(

Verche_98
28.03.2010, 22:08
И аз се подписах как може такова нещо просто нямам думи.

Юра
28.03.2010, 22:10
Гледах репортажа за това събитие - аз дето не обичам кучета останах изумена от постъпката - все пак това е живо същество ....
Подписах се :idea:

leti_at
28.03.2010, 22:16
Садизъм! Нямам думи...:cry::cry::cry::cry::cry:

Подписах естествено, дано има справедливост...

Freeky
28.03.2010, 22:23
Благодаря ти Denica за линка!!! Подписах естествено и направо ми е много мъчно за бедното животинче а като си помисля че напоследък не само животните са застрашени от такива изроди ами и хората. страшно много психопати се появиха в България и положението не е никак добро :( ако имаше строги закони нямаше да се стигне до такива случаи на насилие.

BIBETO
28.03.2010, 22:28
Разбира се , че ще се подпиша - животните имат повече морал от хората, а това са изроди. Браво на Дени!

Дида
28.03.2010, 22:30
Не мога да коментирам спокойно такова отношение към животните.....подписах я.

eli1958
28.03.2010, 23:38
Ние хората сме най-големите животни!
Подписах петицията,но коментара е излишен.......
За такива изроди-Крумовите закони в действие!

mamanushi
28.03.2010, 23:39
Току що разбрах за случая. Това е в резултат на безнаказаното отношение на всички институции у нас. Всеки си прави каквато поиска и никой не го осъжда. Аз самата имам кученце вече не в първа младост, но е като член на семейството и не мога да проумея как има такива изроди. То така и се започва - първо с отношението към животните, после с отношението към себеподобните. После се чудим какви изверги има у нас, как се пълнят криминалните хроники.
Подписах и аз.
Такива нямат място в нашето общество!

blue_bouble
28.03.2010, 23:58
Ужас!!!Настръхнах.Как може да има такива изроди..:(
Подписах я и аз...

margo67
29.03.2010, 00:04
Подписахме и аз и дъщеря ми.Крайно време е да се приеме един европейски закон, но важно е след това за се следи за неговото спазване, наистина такива изроди да лежат в затвора.

lealya
29.03.2010, 00:25
Аз също подписах,това е нечовешко.Нямам думи.

hrisipisi
29.03.2010, 00:44
И аз се подписах , но се питам в какъв свят живеем.:shock:

mladenka
29.03.2010, 00:53
Разбира се, че подписах. Нямам думи, как може до там да оскотеят някои...не мога да кажа "хора".

Triana`
29.03.2010, 00:58
Подписах петицията с две ръце и ми се иска този да го хванат ииии :bong: каквото повикало.......

cvetomilka.1
29.03.2010, 01:39
Подписах петицията! Коментарът е излишен.Откакто съм разбрала от новините нямам мира.Дори днес коментирахме с приятели.

minka kurteva
29.03.2010, 08:57
И аз гласувах

abi1004
29.03.2010, 15:26
Подписах и съм ПОТРЕСЕНА!!!

Mynki
29.03.2010, 17:27
Не съм гледала репортажа,сега разбрах от вашите постове долу-горе за какво става въпрос,но подписвам без колебание.

mina
29.03.2010, 17:51
Не знам дали чухте мнението на един психолог,който каза,че такова посегателство означава,че извършителят е способен да посегне и на човек!До кога у нас ще чакаме да се случи страшното и тогава ще вземаме мерки?

Ирка88
29.03.2010, 23:28
И аз се подписах - дано да има полза от нашето мнение! Как спят спокойно хора, които осакатяват животни!????
Ние имахме инцидент с нашата Шана и направихме всичко вузможно да я спасим и вижте я - порасна си и ни радва!

http://keep4u.ru/imgs/s/2010/03/30/af/af3fac5c4ff4d265189a171b2f38c103.jpg (http://keep4u.ru/full/af3fac5c4ff4d265189a171b2f38c103.html)

galia69
29.03.2010, 23:52
Подписах я още онзи ден направо съм болна откакто разбрах как може да причинят такова нещо на горкото животинче :cry:
Кучетата са толкова предани същества преди малко попаднах на този клип не мога да спра да плача
http://vbox7.com/play:0426fd76&r=emb

Ирка88
30.03.2010, 00:22
Много е тъжен този клип - сега го гледах и сега и аз :cry::cry::cry:

yonka
30.03.2010, 00:30
:mad::mad: Абсолютен садизъм,само това мога да кажа !:(

geia7
30.03.2010, 09:53
Момичета,довечера в 18.00 пред "Св.Седмочисленици"в София,а и в други градове е обявена среща на защитниците на животни.Елате да потърсим правата и на беззащитните живиники!Уж сме европейска държава,а се държим като аборигени.

fantaziq
30.03.2010, 10:54
След като един човек е способен да посегне с неописуема жестокост към едно животно,значи е способен да посегне и върху човек!Подписах петицията и се надявам да има промяна в закона!

malcheva1984
30.03.2010, 11:12
не зная какво да кажа. аз имам куче на 2 години и половина. казва се рекс и е много луд(все пак е ловджииско куче порода курцхарт). спомням си как чакаше приятеля ми да се прибере от Германия и как скимтеше когато заминаваше. никога не съм му посегнала,макар да ме изкарвал извън нерви. просто за мен да посегнеш на едно животинче е все едно да посегнеш на своето дете. а за мен и за моя приятел кучето ни е като дете. ето снимка на моето животинче. момичета и момчета,пазете животните си и не ги пускайте сами по улиците. както виждаме има много изверги,който си изкарват комплексите по този начин. не зная,но вкъщи всички бяхме потресени от този случай!http://s05.radikal.ru/i178/1003/da/fd541ab920f9.jpg (http://www.radikal.ru)

kaktos456
30.03.2010, 23:18
:( и аз се подписах,нямам думи да изкажа чувствата си,когато гледах кучето Мими в едно предаване,толкова тъжен поглед-никое живо същество не трябва да преживее такива болки:cry:аз обожавам животните,а кучетата са предани приятели:(

ANIMONI
01.04.2010, 08:28
Естествено и аз подписах,а това е краткият ми коментар/в такива случаи две думи не стигат/: При такава жестокост просто онемяваш.Каквото и да кажеш няма да е достатъчно.Постояннно си задавам въпросите ;защо децата от ден на ден стават все по-агресивни?кой е виновен за това-обществото,родителите или законите/доколкото има такива/?Според мен човек не се ражда само добър или лош-а с годините изгражда характера си-когато от малък извършиш нещо неправилно/вземеш чужда вещ или удариш другарчето си/ и не ти се обясни ,че не трябва да вършиш неща ,които на теб самият няма да са ти приятни и когато порастнеш ще продължаваш да го правиш.А много родители махат с ръка и казват:та то е само дете,но изграждането на характера зависи точно от първите години на човека.Да се научиш да обичаш,да помагаш на околните,да не нараняваш.Но ако като дете родителите са тези които трябва да те възпрат да извършиш нещо нередно,когато вече си голям и можеш сам да отговаряш за постъпките си-ЗАКОНЪТ Е ТОЗИ, КОЙТО ТЕ ВЪЗПИРА.

remziyeavukat
01.04.2010, 11:38
Подписах и аз мисля че трябва да има друга дума за такива той не може да бъде човек.

lusika
01.04.2010, 13:05
И аз се подписах. Просто нямам думи!

tsvety
01.04.2010, 13:46
Постояннно си задавам въпросите ;защо децата от ден на ден стават все по-агресивни?кой е виновен за това-обществото,родителите или законите/доколкото има такива/?

Вчера имаше новина за бяла пенсионерка, българка, показаха я колко е горда - повикала деца, играещи си в парка, казала им да хванат няколко малки кученца, да ги натикат в чувал, тя удряла чувала пред очите (и ушите ) на децата, после хвълила чувала с животните в шахта и хвърляла камъни отгоре. Децата обаче, кой знае защо, въпреки възпитателната мярка, разказали какво ги е карала добрата жена да правят, та така се чу за историята.

Та кой ли е наистина виновен, за масовата агресия сред децата...:(

Freeky
01.04.2010, 17:19
Напълно съм съгласна с ANIMONI и прочетох за жената от Русе която хвърлила кученцата в шахтата и това пред очите на децата... иначе всеки ден чета какво става с кучето Мима от с.Дряново и много се радвам че вече е в нов дом в Русе, направили са й прегледи, кучето въпреки стреса който е изживяло се опитва да се придвижва, не се е предало, скоро мисля че ще се открие банкова сметка на името на жената която сега се грижи за него за събирането на средства за протези, дано успеят да му се направят и дано наистина има промяна в закона защото случаите с насилие в/у животни не е само с Мима има много примери само че сега започнаха да им обръщат внимание медиите след този брутален случай

BIBETO
02.04.2010, 21:07
Момичета, сега се върнах от разходка с моето куче. Какво ми се случи: Разхождахме се на малка полянка близо до кино Люмиер - все пак Зона Ц на София. Все още там ни разрешават в едно ъгълче да се подмотваме и кучетата да потичат. На мястото се върти от години и едно бездомно женско кученце. По едно време на поляната връхлетя едно младо говедо с мотор. Женското /кръстили сме я Мая/ кученце се юрна и го зялая. Но не го нападаше, просто тичаше на разстояние от две метра успоредно на мотора. Говедото закова спирачките и започна да вдига камъни от земята и да ги мята по нея. Мая избяга и се свря в храстите. Тогава Изродът даде пълна газ и тръгна към нашите кучета - разстоянието от случката с Мая и нас беше поне 50-на метра. Ако не бях скочила да застана пред мотора той премазваше, и то съвсем умишлено, моето и още едно куче - ТОЙ ГИ ЦЕЛЕШЕ С МОТОРА! Изумих се! Развиках се като обезумяла, а това Говедо закова , само защото се стресна, че имаше свидетели, може би затова и не ме блъсна с мотора. Не искам да цитирам каква помия се изля от устата му по отношение на мене, колежката кучкарка и кучетата ни - можете да си представите! Мисля, че ако бях сама щеше и да ме пребие.
Е, един такъв БУКЛУК ще посегне и на нашите деца и на нашите близки. Буклук, който проявява такава необоснована агресия.........то не си заслужава даже и да говориме за него. :( Въпреки, че за момент съжалих, че нямам пистолет под ръка....................

tsvety
02.04.2010, 23:33
Ами те точно такива си изливат агресията на всеки, който им се е видял по-слаб. А както го описваш, говедото хем иска да се изгаври с някого, хем го е страх да не би някой случайно да се окаже по-силен или примерно да има познат в полицията.

А какво е правил на полянката с мотор?????

Freeky
03.04.2010, 11:51
пак ще се включа в темата само да кажа че вече има открити две банкови сметки заради кучето Мима, който желае може да се включи за да се съберат парички за протези, разбира се кой колкото може
ето тук може да видите инфо: http://sites.google.com/site/grijaipodslon/novini-novi/bankovismetki-dareniazamima-simvolnaprotesta

rostso
06.04.2010, 16:30
Веднага ще внеса парички (колкото имам възможност).

Дано се съберат достатъчно.

Моля ви, който има възможност, може да помогне и на приютите в София

http://arsofia.com/bg/dari

Лили
06.04.2010, 16:43
Аз се подписах още в първите дни но немога да коментирам.Още много ме боли за моята Сара и не намирам думи.:(:cry::cry::cry:

rostso
06.04.2010, 18:27
https://www.secureconnect.at/chetiri-lapi.org/petition/090205/

Петицията ще се изполва при преговори с политици.

Дано я подпишат колкото се може повече хора!