PDA

Покажи пълната версия : ПОМОЩ за поръчка на гоблен от сайта на Вилер



mimss
11.04.2010, 14:21
Здравейте! Моле помогнете ми ,ако имате информация за това как става поръчката на гоблен по интернет от сайта на Вилер. Интересува ме конкретно дали някой е поръчвал от там . Проблемът при мен е ,че нямам кредитна карта ,а бих искала да преведа парите авансово -само че не е посочена банкова сметка ,по която да преведа парите. Някой може ли да ми помогне с информация ? Благодаря.

jane_f
11.04.2010, 15:36
Пишеш им на емайла кой гоблен искаш да си поръчаш и че искаш да платиш по банков път. Те ще ти пратят номера на банковата сметка и сумата, която трябва да им преведеш. Веднъж съм поръчвала по този начин и нямаше проблем

mimss
11.04.2010, 19:09
Много ти благодаря за бързия и изчерпателен отговор! Страшно много ми помогна! :) :blueflow:
А имаш ли представа за колко време пристига гоблена от Германия до България и приблизително колко са транспортните разходи ?

jane_f
11.04.2010, 23:19
Транспортните разходи са между 5 и 6 евро ако си поръчваш един гоблен, за по-голяма бройка са повече, но не мога да се сетя колко. За доставката е различно, защото първо трябва да си получат парите, а времето за което ще ги получат зависи от коя банка пращаш и т.н

jumper
12.04.2010, 00:56
доставката е за 1 месец, а цените идват като в бг, като ти сложиш всички такси и разходи. за превод до германия банките искат към 5 евро такса.
гоблен до 150 грама до германия е 3,50 евро, до бг вероятно ще е около 10 евро. пращат само препоръчно, а това оскъпява с 2 евро доставката

mimss
12.04.2010, 11:41
jane_f и jumper много ви благодаря за отговорите! :thumbup: :blueflow:

jumper
12.04.2010, 16:21
ако се интересуваш сериозно мога да се обадя по телефона и да ги питам точно

mimss
12.04.2010, 19:24
да, съвсем сериозно е. искам да си поръчам гоблена принцеса Сиси и освен цената, която знам от сайта им се интересувам колко още евро трябва да се платят транспортни разходи и по коя банкова сметка да се преведат парите.но обаждане по телефона ми се струва много скъпо, а освен това аз не знам немски или английски език, затова се въздържах от този начин за събиране на информация. не бих искала по никъкъв начин да натоварвам с това и някой друг, просто не е редно.благодаря за предложението!

jumper
12.04.2010, 20:42
аз съм в германия и за мен не струва нищо едно обаждане. а защо не искаш от коутс да го вземеш?

mimss
12.04.2010, 21:21
защото в тази фирма гобленът стува 400лв. ,докато от сайта на Вилер мога да го закупя за 162Евро + транспортните разходи и ще излезе по-евтино. НО това не е основния ми мотив да искам да го купя от Германия . Купих си гоблен от България на Солария от магазин ,който се оказа ,че не е оригинален и от тогава реших ,че ще купувам ,когато мога,директно от производителя.

jumper
12.04.2010, 21:44
определено ще е по-евтино. утре ще се им се обадя и ще питам колко е доставката

mimss
12.04.2010, 22:47
Много ти благодаря!

jumper
14.04.2010, 16:22
сори за забавянето, сега успях да се обадя, 5,50 евро е доставката отнема от 2-3 седмици след като получат парите. поръчваш си на сайта и те ще ти пратят мейл с данни за сметката